Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

Šťastný týden 2019 - Řecko

Šťastné týdny

Šťastný týden na léto v Řecku

Co si představíte, když se řekne dovolená v Řecku? Nám se vždy vybaví útulné ubytování nedaleko pláží s bílými oblázky či jemným pískem, osvěžující koupání v průzračné mořské vodě a spousta lákavých dobrot svěží řecké kuchyně, na kterých si s oblibou pochutnáváme v rámci all inclusive. Pokud k takovému odpočinku přidáte ještě některý z výletů po antických památkách, procházku romantickými uličkami měst plnými voňavých květů či dobrodružnou plavbu po moři, vyklube se z této letní kombinace dovolená, na kterou s láskou vzpomíná celá rodina. Pokud tak jako my právě uvažujete o tom, že byste si podobným zážitkem s rodinou zpestřili horké letní dny, máme pro vás prima tip.

Od 13. do 19. 5. 2019 máte šanci získat pohodové pobyty v Řecku opravdu výhodně v rámci našeho ŠŤASTNÉHO TÝDNE.

Nemeškejte proto ani chvíli a využijte štěstí ve svůj prospěch.

Jak si ale z široké řady oblíbených destinací vybrat pro své léto to pravé? Jednoduše. My jsme si během let velmi oblíbili objevování různorodých koutů Řecka a rádi se sem proto vracíme, kdykoliv máme příležitost. Ze svých cest jsme si za tu dobu přivezli nespočet jedinečných zážitků, o které se s vámi nyní rádi v krátkosti podělíme.

Oblast Jónského moře

Úchvatný Zakynthos
Tuto řeckou destinaci si oblíbila spousta významných osobností od královen a císařů až po slavné soudobé herce. A není divu, i my s rodinou jsme si na tomto ostrově užili několik nezapomenutelných dovolených. Kromě dovádění v moři, zábavných vodních sportů a lákavých pokrmů řecké kuchyně nám tu učarovaly hlavně působivé přírodní scenérie plné bělostných skal, blankytně modré hladiny lemované písečnými plážemi a svěží zelená příroda všude kolem.
 
Zelené Korfu
Tuto řeckou destinaci si oblíbila spousta významných osobností od královen a císařů až po slavné soudobé herce. A není divu, i my s rodinou jsme si na tomto ostrově užili několik nezapomenutelných dovolených. Kromě dovádění v moři, zábavných vodních sportů a lákavých pokrmů řecké kuchyně nám tu učarovaly hlavně působivé přírodní scenérie plné bělostných skal, blankytně modré hladiny lemované písečnými plážemi a svěží zelená příroda všude kolem.
 
Klidná Lefkáda
Pokud v létě toužíte po blahodárném klidu, vydejte se po našich stopách na jónský ostrov Lefkádu. Právě zde jsme si užili ničím nerušený odpočinek v útulném hotelu s menší pláží. Na rozdíl od ostatních ostrovů tu velkých resortů vybavených dětskými koutky a tobogány najdete spíš pomálu a tak tu není takový ruch. Čeho jsme zde však našli dostatek, to byla krásná místa na koupání a spousta kavárniček, kam jsme odpoledne chodili na vynikající kávu a něco sladkého.
 
Zakynthos
 
Korfu
 
Lefkáda
 

 

Oblast Egejského moře

Oddychová Kréta
Po několika návštěvách se pro nás Kréta stala symbolem příjemné oddychové dovolené u moře. Na širokých severních plážích jsme si s rodinou užili spoustu legrace při stavění hradů z písku a díky pozvolenému vstupu do moře se tu naše děti naučili plavat jedna dvě. Rádi ovšem vzpomínáme i na výlet za pozůstatky Minojské kultury do paláce Knóssos či zábavné šnorchlování u blízkého ostrůvku Chrissi.
 
Sluncem zalitý Rhodos
Někteří říkají, že se tento ostrov jmenuje po růži, jiní jeho jméno odvozují od divukrásné manželky boha slunce. Nám ale zdejší pobyty utkvěly v paměti hlavně ve spojení s krásným počasím, dováděním v osvěžující mořské vodě a dobrodružnými výlety za poklady z historie. Asi nejvíce se nám líbila výprava do hlavního města, kde jsme kromě antické akropole objevili také majestátní středověký palác a prošli se slavnou Ulicí rhodských rytířů
 
Překvapivý Kos
Menší ostrov ležící kousek od břehů Turecka jsme si původně vyhlédli zejména kvůli doporučení komfortního resortu nabízejícího spoustu zábavného programu pro naše malé draky. S nadšením jsme ale během jedinečných výletů zjistili třeba i to, že právě zde učil Hippokrates své první žáky jak pomáhat nemocným a po krátké plavbě do blízkého tureckého města Bodrum jsme si prohlédli také pozůstatky slavného Mausolea či antický amfiteátr.
 
Strategická Attika
Dlouho jsme hledali destinaci, odkud bychom mohli navštívit také slavná řecká místa na pevnině. V tomto ohledu se nám skvěle osvědčil poloostrov Attika. Díky výhodné poloze na jihu řecké pevniny jsme si během pobytu měli šanci prohlédnout antický chrám bohyně Palas Athény, majestátní Partheon, či Olmypijský stadion v Athénách, navštívili jsme pozůstatky bohatého města Mykény a pokochali se působivým dílem lidské práce v Korintském průplavu.
 
Kréta
 
Rhodos
 
Kos
 
Attika
 

Podmínky akce:

  • Platí vždy pro rezervace provedené od pondělí 13. 5. od 02.00 hod do neděle 19. 5. do 24.00 hod.
  • Závazná objednávka (Smlouva o zájezdu) musí být v rezervačním systému odeslána nejpozději v době platnosti rezervace.
  • Rezervace nemohou být prodlužovány.
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace