1. Eximtours.cz
 2. USA
 3. New York
 4. New York
 5. New York – prodloužené letecké víkendy s ubytováním na Manhattanu

New York – prodloužené letecké víkendy s ubytováním na Manhattanu

 • Ubytování na Manhattanu
 • Letenky s odbaveným zavazadlem v ceně
 • Kvalitní průvodce
 • Atraktivní termíny na 4 noci
 • To nejlepší z New Yorku
 • Program
 • V našem podání si NEW YORK skutečně užijete.
  Ubytování v kvalitním hotelu na Manhattanu.
  Náš průvodce se vám bude věnovat během zájezdu. A dostanete se s ním i tam, kam chodí rádi Newyorčané. Poznáte nejen místní kulturu, zajímavá místa, ale i gastronomii a během zájezdu zažijete jistě mnoho zážitků, které vás budou motivovat k opětovnému návratu do tohoto jedinečného místa.

  1. DEN: odlet z Prahy do New Yorku. Po odbavení na letišti transfer do hotelu. Ubytování, dle letového řádu procházka s průvodcem nebo individuální volno, nocleh.
  2. DEN: Dopoledne procházka po New Yorku s  průvodcem. Možnost seznámit se více s touto metropolí – Manhattan, centrum hudby a umění, slavná Broadway, Wall Street, Chinatown a Pátá Avenue. Odpoledne až večer individuální návštěva Empire State Building, odkud je nejkrásnější pohled na rozzářený Manhattan. Nocleh.
  3. DEN: Ráno výlet k soše Svobody, eventuálně projížďka lodí kolem Manhattanu. Individuální program, možnost fakultativních výletů. Nocleh.
  4. DEN: Individuální volno, možnost posledních nákupů.Nocleh.
  5. DEN: Dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.
  6. DEN: Přílet do Prahy.

   

  Změna programu vyhrazena.

   

  CENA ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha–New York–Praha s možnými přestupy, letištní taxy a další poplatky, 4 noci v hotelu , transfer letiště–hotel–letiště, služby česky mluvícího průvodce

  FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: 1lůžkový pokoj 

  CENA NEZAHRNUJE: cestovní a covid pojištění, jízdné na místní hromadnou dopravu, vstupy, spropitné, vstupní autorizace do USA ESTA ( nutný biometrický pas)

   

  New York City – největší město USA: Nejlidnatější metropole Spojených států amerických rozkládající se na východním pobřeží země při ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu. New York je známým multikulturním centrem, ve kterém vzájemně se ovlivňující etnika vlastně vytvářejí novou kulturu – americkou. Město je rozděleno do pěti městských obvodů – Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx a  Staten Island, z nichž každý má svou neopakovatelnou atmosféru. Jednou z  nejznámějších dominant města je socha Svobody, která vítá všechny dobrodruhy plavící se do New Yorku po moři. Další známou stavbou je Brooklyn Bridge, spojující Manhattan s Brooklynem. Významným bodem a  symbolem města je rovněž Times Square, náměstí na křižovatce Broadwaye a Seventh Avenue. Milovníci kultury jistě rádi navštíví Lincoln Center, největší kulturní komplex na světě, nebo si prohlédnou hodnotné sbírky v  Brooklyn Museu of Art či v Guggenheim Museu. New York je známý i díky svým mrakodrapům, takže určitě neo[1]pomeňte navštívit Empire State Building a World Trade Center site, místo, kde stály mrakodrapy zničené při teroristických útocích v  roce 2001. Možnost odpočinku v  Central Parku, ostrovu přírody uprostřed manhattanských mrakodrapů. Sportovní nadšenci se s radostí podívají k významným stánkům, jako je Madison Square Garden, domov hokejových Rangers a basketbalových Knicks, nebo Yankee Stadium, na kterém hrají domácí zápasy New York Yankees. Tenisový US Open se pak odehrává na dvorcích ve Flushing Meadows

   

   

   

   

Fotogalerie

 • New York
 • New York
 • New York
 • New York
 • New York
 • New York
 • New York