All inclusive Kapverdy

Dopřejte si maximální zážitek z dovolené

Nejoblíbenější Kapverdské ostrovy s all inclusive

Vychutnejte si čerstvé dary moře, slavnou kapverdskou cachupu, voňavé dobroty z grilu, vyhlášený sýrový pudink a další speciality kapverdské kuchyně na all inclusive zájezdu. V ceně all inclusive dovolené na Kapverdách máte neomezené množství jídla a pití, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu a ve většině hotelů také zábavní program či další služby.

Kapverdy all inclusive last minute

Nejlepší dovolená na Kapverdách s dětmi

All inclusive dovolená na Kapverdských ostrovech je ideální volba pro rodiny s dětmi. V all inclusive hotelech máte jistotu, že nebudete muset řešit, co k snídani, obědu či večeři, kolik stojí pronájem lehátek a slunečníků ani utrácet za drahé svačinky a limonádu na pláži či u bazénu. Všechno máte v ceně. Nejen děti si mohou dosyta užívat dezertů či zmrzliny a pití je k dispozici celý den. V některých all inclusive hotelech na Kapverdách je navíc zajištěn animační program, takže se s dětmi během dovolené rozhodně nebudete nudit.
Pokud chcete vašim ratolestem dopřát dovolenou plnou zábavy, vybírejte z našich all inclusive zájezdů s dětským klubem Mango, kde se o děti postarají zkušení animátoři.

Láká vás all inclusive jinde než na Kapverdách?

Podívejte se na naši kompletní nabídku výhodných all inclusive zájezdů.

Mohlo by vás zajímat