Jaké VIP služby nabízíme pro váš vyšší komfort v letadle?

EXIM Tours využívá pro vaše cesty na dovolenou služeb renomovaných tuzemských i zahraničních leteckých společností. Chcete si zpříjemnit dobu čekání na odlet letadla či dokonce celou dobu letu? Pro vaše pohodlí a vyšší komfort cestování můžete využít některé z VIP služeb nabízených naší cestovní kanceláří:

Travel Plus Comfort  (Léto)

Na většině našich charterových letů nabízíme možnost objednání nadstandardní služby Travel Plus Comfort, která zahrnuje možnost využití VIP salónku před odletem na letišti v Praze (v závislosti na otevírací době salónku), vyšší úroveň servisu na palubě (rozšířený catering a větší výběr nápojů) a o 9 kg navýšený váhový limit zapsaných zavazadel. Při letech na Kapverdy a do Senegalu navíc pro vaše pohodlí neobsazujeme vedlejší/prostřední sedadlo (viz nákres rozmístění sedaček). Tuto službu si můžete zakoupit za cenu od od 2 990 Kč.

Travel Plus Comfort (Exotika a v zimě k moři)

Na našich letech do Egypta, na Kapverdy a do Senegalu nabízíme možnost objednání nadstandardní služby Travel Plus Comfort, která zahrnuje možnost využití VIP salónku před odletem na letišti v Praze (v závislosti na otevírací době salónku), vyšší úroveň servisu na palubě (rozšířený catering a větší výběr nápojů) a o 9 kg navýšený váhový limit zapsaných zavazadel. Při letech na Kapverdy a do Senegalu navíc pro vaše pohodlí neobsazujeme vedlejší/prostřední sedadlo (viz nákres rozmístění sedaček). Tuto službu si můžete zakoupit za cenu od 4 990 Kč.