EXIM Travel Asistent

Získejte komplexní asistenci při problémech na letišti či vymáhání kompenzace za zpožděný nebo zrušený let a navíc aktuální covid informace kdekoliv a kdykoliv jen za 89 Kč.

Click2Claim je profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem

Travel Asistent: nonstop asistence při problémech na letišti

Asistent na cesty vám zajistí okamžitou analýzu vašeho problému a doporučení možných řešení při jakýchkoliv potížích na letišti, ať už se týkají letu, zavazadel či čehokoliv jiného.

Covid Assistance: aktuální informace o cestování 24/7

Unikátní služba Covid Assistance je skvělým pomocníkem pro cestování v době pandemie covid-19. Díky ní kdykoliv a kdekoliv okamžitě získáte informace o aktuálních podmínkách vycestování a povinnostech v souvislosti s koronavirem.

Pomoc s odškodněním

Došlo k výraznému zpoždění či zrušení letu nebo vám odepřeli vstup na palubu? Travel Asistent vám v závislosti na délce letu pomůže získat odškodnění ve výši 250–600 EUR dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 261/2004 po dobu 12 měsíců (s nejvýhodnějšími podmínkami za úspěšné vyřízení kompenzace provize 19 % včetně DPH).

Prostřednictvím společnosti Click2Claim můžete snadno podat žádost o odškodnění. V krátkém čase se dozvíte, zda váš nárok je oprávněný. Na základě dlouholetých zkušeností, znalostí problematiky a dostupných informací zajistí Click2Claim váš nárok rychleji, jednoduše a efektivněji, než byste byli v naprosté většině případů schopni sami.

Příklady z praxe Click2Claim

  • Paní V. cestovala z Vídně do Bangkoku, její let byl na příletu opožděn o 5 hodin. Paní V. uplatnila nárok a byla jí přiznána kompenzace ve výši 600 EUR.
  • Pan T. se neúspěšně pokoušel nárokovat kompenzaci za let z Říma do Prahy. Podal žádost o kompenzaci prostřednictvím Click2Claim, poté dopravce kompenzaci vyplatil.
Odškodnění je možné žádat až 3 roky zpětně.

Skvělá cena jen 89 Kč

Komplexní službu EXIM Travel Asistent můžete zakoupit za skvělou cenu 89 Kč jednoduše v průběhu objednávky zájezdu.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím