Marilleva/Folgarida

Objevte s námi to nejkrásnější, co Marilleva/Folgarida nabízí.

LYŽOVÁNÍ V MARILLEVA A FOLGARIDA!

814 - 2 180 m n.m.

Střediska Marilleva a Folgarida se nacházejí z velké části na severním svahu údolí Val di Sole a jsou propojena se skiareálem Madonna di Campiglio, kam můžete dojet bez sundání lyží. Získáte tak přístup k celkem 120 km sjezdovek různých náročností. Kvalita lyžování je zaručena díky účinnému zasněžování. K dispozici je zde celkem 26 moderních lanovek s přepravní kapacitou kolem 30 000 osob za hodinu.

  vleky    sedačky     lanovky    snow park    běžecké tratě    sjezdovky                  
5 14 7 1 26 km     19/25 km   10/22 km    5/7 km 

Itálie - Marilleva - Folgarida

 

LYŽOVÁNÍ V DESTINACI

Skiareál Marilleva se rozkládá ve dvou výškových úrovních – Marilleva 900 je městečko v údolí, spojené lanovkou s Marillevou 1 400, ze které vedou vleky a lanovky. Skiareál Folgarida (1 300 m) leží na konci Val di Sole směrem na Madonnu. Najdete zde sjezdovky jak pro méně náročné, tak i černé tratě pro ty nejzdatnější lyžaře, celkové délce přes 40 km. Pro snowboardisty je připravena špičková halfpipe na Malga Panciana, kde se v roce 1999 pořádalo Mistrovství světa ve snowboardingu. Ve středisku se nachází sjezdovka „Sněhurka” s nočním osvětlením a s hudbou, kde se pořádá mnoho zábavních večerů. Díky rozsáhlým ubytovacím komplexům postaveným ve francouzském stylu oblast nabízí lyžování „ode dveří“ za přijatelnou cenu.

Marilleva-Folgarida  Marilleva-Folgarida

Skipasy
U tohoto střediska je možno přikoupit skipas pro vybrané hotely (vždy formou volitelného příplatku k ubytování, nelze samostatně). Ceník skipasů, které lze takto přikoupit předem u Exim tours, je prezentován níže. Pokud je k hotelu možné přikoupit skipas, je tato informace uvedena i přímo v popisku konkrétního hotelu v záložce "Sportovní aktivity za poplatek". Vždy se jedná o skipasy na 6 dní (neděle-pátek pro pobyty s ubytováním sobota-sobota; pondělí-sobota pro pobyty s ubytováním neděle-neděle). Příslušný skipas lze pak vybrat formou volitelného příplatku v kalkulaci ceny po prokliku na webu "pokračovat v kalkulaci" u konkrétní hotelové nabídky.
Na skipasy klienti obdrží s odbavením voucher, na základě kterého jim budou skipasy vydány na příslušné pokladně, či skipas kanceláři (skipass office) ve středisku. Skipas pro dítě je zdarma pouze v doprovodu 1 dospělé platící osoby. Při vyzvednutí skipasu budete požádáni o kauci cca 5 EUR/skipas.

Zima 2019 - 2020

Skipas

Skipas

kauce 5 EUR/skipas
* směrodatné je tedy datum začátku ubytování, nikoliv datum začátku lyžování, které je o den později
** dítě zdarma v doprovodu platícího dospělého
Dospělý, dítě, junior a senior se musí prokázat dokladem (OP, CP) pro potvrzení totožnosti a věku

Sněhové zpravodajstvi                      

Počasí Itálie       

Sportovní aktivity a zábava

  • bruslení, tenis
  • noční lyžování
  • bazén, bowling
  • paragliding

Vzdálenosti

  • Praha 750 km
  • Brno 820 km
  • Bratislava 790 km

Marilleva-Folgarida  Marilleva-Folgarida

Mapa - Marilleva/Folgarida


Nejlépe hodnocené hotely - Marilleva/Folgarida

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.