Potápění - Hurghada

Cestovní kancelář EXIM TOURS pro Vás připravila komplexní nabídku, která vyhoví jak zkušeným potápěčům, tak i začátečníkům nebo zájemcům, kteří chtějí kontakt s podmořským světem zatím jen vyzkoušet.

Rudé moře patří mezi nejproslulejší a nejnavštěvovanější potápěčská místa na světě. Přispívá k tomu jedno z nejčistších, nejslanějších a nejteplejších moří na světě, ve kterém naleznete nádherné korálové útesy s pestrobarevným spektrem nevídaného množství různorodých podmořských rostlin a živočichů. Svoji nespornou pozitivní roli sehrává i fakt, že tento ráj je od Evropy jen pár hodin letu, Nic tak nebrání tomu, aby mohl podvodní svět poznat skutečně každý.

Hurghada patří mezi nejoblíbenější turistická letoviska v Egyptě. Celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění. V délce více než 50 km jsou podél pobřeží rozložena ubytovací zařízení. Jsou zde dlouhé pláže z jemného písku i korálové útesy podél břehu, to nejkrásnější ale naleznete při výpravě lodí.

Ubytování

Můžete si vybrat jakékoliv ubytování dle naší nabídky v závislosti na Vašich požadavcích a představách. Potápěčské programy probíhají v centru Synus Divers. V ceně balíčku je vždy i transfer z a do vámi vybraného hotelu.

Potápění

V níže uvedených cenách potápěčských programů je zahrnut doprovod česky nebo anglicky hovořícího instruktora/ divemastera (dle standardů PADI), lehký oběd na lodi, zátěž a plná láhev. Doporučujeme, abyste si při objednávce zájezdu uzavřeli speciální pojištění, které kryje zdravotní rizika při potápění (informace naleznete na stránce cestovní pojištění).

 

Potápěčské programy pro certifikované potápěče

Zahrnují dva ponory denně z lodi s každodenním návratem do potápěčského centra a následným transferem do hotelu.

jednodenní potápění   990 Kč
dvoudenní potápění   1 430 Kč
třídenní potápění   2 080 Kč
pětidenní potápění   3 380 Kč

Kurzy

Kurzy jsou pořádány podle nejrozšířenějšího výcvikového systému na světě PADI. Úspěšný absolvent kurzu získá mezinárodní potápěčskou licenci (cca 35 USD, platba na místě). Kurzy probíhají v anglickém jazyce.

PADI Open Water (4 dny)   5 850 Kč
PADI Advanced Open Water (2 dny)   4 420 Kč

Zapůjčení kompletní výstroje

  • na 1 den 17 USD

Program pro nepotápěče (2 ponory)

  • Introdive 1 040 Kč

Cena zahrnuje zapůjčení výstroje, úvodní přednášku a dva ponory v doprovodu instruktora.

Cestovní kancelář EXIM TOURS a.s. si vyhrazuje právo na případné změny rozsahu služeb a cen v návaznosti na takové změny u zahraničního poskytovatele těchto služeb. Cestovní kancelář EXIM TOURS a.s. si vyhrazuje právo na změnu dodavatele služeb.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím