Dovolená s potápěním

Poznejte krásu podmořského světa u korálových útesů

  1. Eximtours.cz
  2. Dovolená s potápěním

Nejoblíbenější destinace zájezdů s potápěním

Potápění v Egyptě

Rudé moře patří mezi nejproslulejší a nejnavštěvovanější potápěčská místa v Egyptě i na světě. Přispívá k tomu jedna z nejčistších, nejslanějších a nejteplejších vod na planetě, kde naleznete nádherné korálové útesy s pestrobarevným spektrem nevídaného množství různorodých podmořských rostlin a živočichů. Svoji nespornou pozitivní roli sehrává i fakt, že tento potápěčský ráj je od Evropy jen pár hodin letu. Nic tak nebrání tomu, aby mohl podvodní svět v Egyptě poznat skutečně každý. Nejlepším střediskem pro potápění v Egyptě je Marsa Alam s azurovou zátokou Pense Azur a Hurghada s vyhlášeným Makadi Bay.

V uvedených potápěčských programech je zahrnut doprovod česky nebo anglicky hovořícího instruktora/divemastera (dle standardů PADI), lehký oběd na lodi, zátěž a plná láhev. Doporučujeme, abyste si při objednávce zájezdu uzavřeli speciální pojištění, které kryje zdravotní rizika při potápění.

 
potápění
potápění

Potápění na Maledivách

Maledivy patří mezi světovou špičku v potápění a šnorchlování. V žebříčku TOP 5 potápěčských destinacích na světě obsazují přední místa. Je to díky průzračným vodám Indického oceánu, který doslova omývá prahy zdejších vodních vil, korálovému útesu a hlavně rozmanitosti místního podmořského světa. Průlivy mezi ostrovy, vraky lodí porostlé korály, tropické ryby, murény, rejnoci, mušle a další podvodní bohatství učarují každému, kdo má rád potápění či šnorchlování.

maledivy_pot.jpg    maledivy_pot2.jpg