Potápění - Sharm El Sheikh

Cestovní kancelář DER Touristik CZ a.s. pro Vás připravila komplexní nabídku, která vyhoví jak zkušeným potápěčům, tak i začátečníkům nebo zájemcům, kteří chtějí kontakt s podmořským světem zatím jen vyzkoušet.

Rudé moře patří mezi nejproslulejší a nejnavštěvovanější potápěčská místa na světě. Přispívá k tomu jedno z nejčistších, nejslanějších a nejteplejších moří na světě, ve kterém naleznete nádherné korálové útesy s pestrobarevným spektrem nevídaného množství různorodých podmořských rostlin a živočichů. Svoji nespornou pozitivní roli sehrává i fakt, že tento ráj je od Evropy jen pár hodin letu, Nic tak nebrání tomu, aby mohl podvodní svět poznat skutečně každý.

Potápění v Egyptě  Potapění v Egyptě

Jméno Sharm El Sheikh má již po mnoho let mezi potápěči magické kouzlo. Je Mekkou potápění – naleznete zde unikátní korálové útesy s fantastickým podmořským životem. Útesy se táhnou podél pobřeží, což umožňuje velmi lehký přístup k těm nejúžasnějším místům.

Ubytování

Můžete si vybrat jakékoliv ubytování dle naší nabídky v závislosti na Vašich požadavcích a představách. Potápěčské programy probíhají v centru Wave diving center.

Potápění

V níže uvedených cenách potápěčských programů je zahrnut doprovod česky nebo anglicky hovořícího instruktora/divemastera (dle standardů PADI), zátěž a plná láhev. Doporučujeme, abyste si při objednávce zájezdu uzavřeli speciální pojištění, které kryje zdravotní rizika při potápění (informace naleznete na stránce cestovní pojištění).

Potápěčské programy pro certifikované potápěče

Zahrnují dva ponory denně z lodi s každodenním návratem do potápěčského centra a následným transferem do hotelu.

jednodenní potápění (2 ponory)   1 630 Kč
třídenní potápění (6 ponorů)   4 130 Kč
pětidenní potápění (10 ponorů)   6 130 Kč

Kurzy

Kurzy jsou pořádány podle nejrozšířenějšího výcvikového systému na světě PADI. Úspěšný absolvent kurzu získá mezinárodní potápěčskou licenci (cca 35 USD, platba na místě). Kurzy probíhají v anglickém jazyce.

PADI Open Water (4 dny)   9 500 Kč
PADI Advanced Open Water (2 dny)   6 880 Kč

Zapůjčení kompletní výstroje

  • na 1 den cca 20 USD

Potapěni v Egyptě  Potápění v Egyptě

Program pro nepotápěče (1 ponor)

  • Introdive 1 500 Kč

Cena zahrnuje zapůjčení výstroje, úvodní přednášku a jeden ponor v doprovodu instruktora.

Cestovní kancelář DER Touristik CZ a.s. si vyhrazuje právo na případné změny rozsahu služeb a cen v návaznosti na takové změny u zahraničního poskytovatele těchto služeb. Cestovní kancelář DER Touristik CZ a.s. si vyhrazuje právo na změnu dodavatele služeb.