Proč cestovat s EXIM tours?

  1. Eximtours.cz
  2. Proč cestovat s EXIM tours?

Největší cestovní kancelář v České republice

EXIM tours pro vás již 24. sezónu připravuje dovolenou vašich snů do nejoblíbenějších destinací. Za tu dobu s námi vycestovalo více jak 2 000 000 spokojených zákazníků a stali jsme se největší cestovní kanceláří v České republice.

Nejlepší poměr ceny a kvality služeb

EXIM tours je součástí středoevropské skupiny EXIM HOLDING. Postupně byly založeny dceřiné společnosti KARTAGO TOURS Slovensko, EXIM TOURS Polsko, KARTAGO TOURS Maďarsko. Díky vysokým objemům klientů celé středoevropské skupiny pro vás dokážeme připravit vysoce konkurenční ceny a zajistit vynikající poměr ceny a kvality služeb.

Cestujete se silnou společností

EXIM HOLDING a.s. je nyní součástí DER Touristik. V květnu 2012 se středoevropská skupina EXIM HOLDING a.s. stala součástí evropského turistického gigantu DER Touristik, sídlícího v Německu a působícího na trzích západní Evropy. Součástí jsou takové cestovní kanceláře, jako je například německá ITS patřící mezi 3 největší cestovní kanceláře na trhu Německa nebo DERTOUR. Do této skupiny rovněž patří i ITS Billa působící na českém trhu. Koncern dále vlastní i hotelové sítě – například LTI Hotels, CLUB Calimera a oblíbenou síť hotelů Prima Sol. Tímto strategickým partnerstvím přineseme na trh České republiky zcela nové možnosti v cestování, nové destinace, novou kvalitu a rozmanitost služeb. Centrem všech těchto chystaných novinek budete nadále vy – naši milí a ctění klienti.

Jistota, finanční stabilita a garance ceny

Jsme stabilní společnost s dlouhodobě velmi dobrými hospodářskými výsledky nikdy nezatížená fi nančními úvěry. Díky rozumnému hospodaření vám garantujeme zachování ceny vašeho zájezdu až do poklesu kurzu české koruny o 10%.

Pojištění proti úpadku

Všechny zájezdy naší cestovní kanceláře jsou pojištěny ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Spokojenost klientů je pro nás prvotním cílem

V naší dlouholeté činnosti se plně osvědčila strategie EXIM tours orientovat se s maximálním úsilím na spokojenost zákazníka. O výsledcích tohoto úsilí svědčí každoroční nárůst těch, kteří si zvolí právě EXIM tours k zajištění své dovolené, ale hlavně stále rostoucí počet těch, kteří si u nás svoji dovolenou vybírají opakovaně.

Přitažlivé slevy

EXIM tours pro vás připravuje atraktivní slevy při včasné rezervaci zájezdu. Při včasném nákupu zájezdu si vybíráte z těch nejatraktivnějších nabídek a ještě ušetříte. Výhodné slevy nabízíme i pro rodiny s dětmi, při včasné rezervaci zájezdu může letět vaše dítě ve vámi vybraných termínech zcela zdarma.

Připravujeme vám zážitky

Pro stále větší množství našich zákazníků není dovolená jen lenošení na pláži. Proto pro vás ve všech našich destinacích připravujeme spoustu možností, jak aktivně trávit svoji dovolenou. Již samozřejmostí jsou ve většině námi nabízených hotelů pestré animační, sportovní i zábavní programy. Naše partnerské cestovní kanceláře pro vás na místě připravují širokou nabídku výletů, během nichž máte možnost poznat historii i současnost navštívené země. Jste-li sportovci, vyberte si ze širokého spektra hotelů, které nabízejí velké možnosti sportovního vyžití.

Komfortní cestování

Začněte vaši dovolenou již v Čechách. Zajistíme pro vás pohodlný transfer, který vás dopraví až na letiště. Na váš odlet čekejte v pohodlí VIP salónku. Vyberte si místo v letadle, které vám vyhovuje….

Jednoduchá objednávka zájezdu

V téměř 50 značkových prodejnách jsou k vaší dispozici připraveni zkušení školení poradci, kteří s vámi vyberou váš vysněný zájezd, vybírat můžete i na www.eximtours.cz, kde si svoji dovolenou i pohodlně objednáte. 7 dnů v týdnu vám s výběrem dovolené pomohou i naši školení operátoři na call centru. Svůj zájezd můžete zakoupit také u některého z autorizovaných prodejců – hledejte v jedné z více než 1 500 cestovních agentur označených logem naší cestovní kanceláře.

Šetříme váš čas a myslíme ekologicky

Víme, že čas je drahý a děláme vše pro to, abychom vás na vaši dovolenou přepravili co nejpohodlněji a s co nejmenší ztrátou času. Již nemusíte čekat před odletem v nekonečné frontě na vaše cestovní dokumenty, po příchodu na letiště se půjdete rovnou odbavit k vaší odletové přepážce. Všechny dokumenty potřebné k letu i k ubytování vám zašleme před odletem na váš e-mail, a vy budete svoji cestu absolvovat pouze s jedním listem papíru pro celou vaši rodinu.

Široká nabídka destinací i ubytovacích kapacit

Svoji nabídku neustále rozšiřujeme tak, aby si u nás vybral skutečně každý. V široké paletě zájezdů si můžete vybrat oblíbené středomořské destinace i vzdálenou exotiku, ubytování pro ty, kteří vyhledávají úspornou dovolenou i pro ty, kteří upřednostňují luxusní ubytování se širokou nabídkou služeb. Nově v naší nabídce naleznete i lyžování a zájezdy vlastní dopravou po Evropě.

Kvalitní ubytování a stravování

Do nabídky ubytování zařazujeme pouze kvalitní a prověřené kapacity, které osobně vybíráme a kontrolujeme. Pružně reagujeme na stoupající nároky našich zákazníků a do nabídky přidáváme stále více hotelů s vysokou úrovní a širokou nabídkou služeb. Stále častěji tak v našich katalozích naleznete výběr vícehvězdičkových hotelů s programem all inclusive.

Je o vás postaráno

V našich destinacích je vám k dispozici tým školených delegátů. Delegáti vás budou očekávat již při vašem příletu do cílové destinace a zajistí vaši přepravu do hotelů. Navštíví vás v hotelu, seznámí vás s místem pobytu i hotelem a budou mít pro vás připravenu nabídku fakultativních zájezdů, které pro vás organizuje místní cestovní kancelář. Delegáti jsou v případě nenadálých událostí vždy připraveni vám pomoci a jsou k dispozici 24 hodin. V České republice vám pomohou naši operátoři denně od 8 do 21 hodin. Non stop je vám k dispozici i naše pohotovostní linka.