All inclusive Tunisko a Djerba

Leťte s námi tam, kde vás čekají bohatě prostřené stoly

Když do Tuniska, tak jedině s all inclusive. Nejen, že se nebudete muset o nic starat, ale ještě se vám to oproti stravování v restauracích výrazně vyplatí! V Tunisku a na Djerbě je all inclusive ve znamení místních specialit, jako jsou čerstvé ryby a plody moře, kuskus, slané a sladké palačinky, i pokrmů mezinárodní kuchyně.

TOP tuniské destinace a letoviska s all inclusive

V ceně all inclusive v Tunisku a na Djerbě máte neomezené množství jídla a pití, lehátka a slunečníky a ve většině tuniských hotelů také zábavní program či další služby.

Tunisko a Djerba all inclusive s last minute slevou

Nejlepší dovolená v Tunisku s dětmi

All inclusive dovolená v Tunisku či na ostrově Djerba je ideální volba pro rodiny s dětmi. V all inclusive hotelech máte jistotu, že nebudete muset řešit, co k snídani, obědu či večeři, kolik stojí pronájem lehátek a slunečníků ani utrácet za drahé svačinky a limonádu na pláži. Všechno máte v ceně. Nejen děti si mohou dosyta užívat dezertů či zmrzliny a pití je k dispozici celý den. V mnoha all inclusive hotelech v Tunisku je navíc zajištěn animační program, takže se s dětmi během dovolené rozhodně nebudete nudit.
Pokud chcete vašim ratolestem dopřát dovolenou plnou zábavy, vybírejte z našich all inclusive zájezdů do Tuniska a na Djerbu s dětským klubem Mango, kde se o děti postarají zkušení animátoři.

Láká vás all inclusive jinde než v Tunisku?

Podívejte se na naši kompletní nabídku výhodných all inclusive zájezdů.

Mohlo by vás zajímat