1. Eximtours.cz
 2. Francie
 3. Paříž a okolí
 4. Paříž
 5. Paříž - letecké víkendy
Načítám...

Paříž - letecké víkendy

 • Okružní jízda v ceně

Popis okruhu

 1. DEN Odlet z Prahy do Paříže. Po příletu okružní jízda Paříží: proslulou třídou Champs Élysées s Vítězným obloukem, náměstím Svornosti s luxorským obeliskem, malebným náměstím Vendome, vedle Garnierovy opery a největšího muzea na světě – Louvru, okolo budovy novorenesanční radnice Hotel de la Ville až na východ města do míst původní středověké pevnosti Bastily. Na levém břehu Seiny uvidíte kouzelné Lucemburské zahrady a okolí majestátního Pantheonu, pojedete podél jednoho z nejstarších kostelů v Paříži St. Germain-des-Pres, návrat zpět k Seině, na závěr okružní jízdy zastávka u Trocadera s nádhernou vyhlídkou na Eiffelovu věž. Přejezd do hotelu a ubytování, kratší odpočinek a info schůzka s průvodcem v recepci hotelu. Večerní program v okolí Eiffelovy věže – individuálně možnost vyjet až do 3. patra výtahem. Pro zájemce plavba lodí po Seině (cca 1 hod.) – krásný pohled z řeky na historické budovy a monumenty na obou březích. Návrat zpět do hotelu v pozdních večerních hodinách – metrem, nocleh. 
 2. DEN Po snídani pěší procházka s prohlídkou staré části Paříže, oblasti ostrova Cité – katedrála Notre Dame, klenot gotické architektury St. Chapelle (prohlídka individuálně), procházka k překrásné novorenesanční budově radnice (původně vystavěné italským mistrem zvaným Bocador). Přes centrum Paříže do míst, která byla v 70. letech kompletně přebudována. Odpoledne individuální volno, možnost návštěvy některých muzeí či galerií v centru města (např. impresionistů v Musée d´Orsay či klasických sbírek umění ukrytých v Louvru a mnoho dalších – doporučí průvodce v místě). Navečer společná prohlídka pitoreskní čtvrti Montmartru s náměstím malířů Place de Tertre a bazilikou Sacré Coeur s úžasným pohledem na celou Paříž. Návrat do hotelu metrem, nocleh.
 3. DEN Po snídani možnost individuálního výletu do Versailles, možnost prohlídky zámku se slavnou zrcadlovou galerií a zahrad – chlouby francouzského zahradního umění; indiv. výlet do Disneylandu, individuální volno v Paříži nebo další společný program s průvodcem. Nocleh.
 4. DEN Po snídani individuální volno do setkání v hodinu určenou průvodcem na recepci hotelu – transfer na letiště, odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 15

Popis okruhu

CENA ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha–Paříž–Praha, letištní taxy a další poplatky,  okružní jízda Paříží po příletu, transfer letiště–hotel–letiště, 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v *** , 3 x snídaně, služby česky mluvícího průvodce

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: 1lůžkový pokoj , projížďka lodí po Seině

CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění covid pojištění, jízdní na místní hromadnou dopravu, vstupy a fakultativní vstupy, povinný příplatek městské taxy (cca 2 EUR/osoba/noc.

SLEVY:1-2 děti 2-12 v doprovodu 2 dospělých osob 

 

Fotogalerie

 • PARIS
 • PARIS
 • PARIS-W
 • PARIS