1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. First minute dovolená: největší výběr hotelů a termínů!

First minute dovolená: největší výběr hotelů a termínů!

Pondělí, 25.9.2023

First minute dovolená: největší výběr hotelů a termínů!

Nečekejte a objednejte si zájezd na léto 2024 co nejdřív! 

Díky včasnému nákupu můžete vybírat z nejlépe hodnocených hotelů a nejžádanějších termínů letních prázdnin. Ale pozor, nabídka first minute zájezdů rychle mizí a nejlepší nabídky bývají často rychle vyprodané. A jaký je další důvod, proč s výběrem letní dovolené neotálet a vybrat ji už nyní? Za včasný nákup od nás dostanete nejvyšší slevy a k tomu spoustu dalších benefitů.

Letní dovolená s first minute výhodami

  • Záloha jen 990 Kč na osobu
  • Nejvyšší slevy nebo 1 dítě zcela zdarma, další dítě ubytování ZDARMA, pouze za cenu letenky*
  • Storno zdarma 45-30 dní před odletem**
  • Změna zdarma do 10 dní před odletem**
  • Výběr sedadla v letadle zdarma pro stálé zákazníky***
  • Služba Travel Plus Comfort s 50% slevou*
​*Platí u dovolené s odletem za 30 dní a více. Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.

**Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (je třeba mít objednané cestovního pojištění). Změna zájezdu zdarma se nevztahuje na zájezdy do exotiky (výjimka platí na zájezdy do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech). Výjimky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.

***Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.
First minute dovolená 2024
First minute zájezdy

Naše nejvyšší slevy a nejlepší benefity platí pouze do 31. 10. 2023

Výhodných benefitů máme pro Vás víc než dost, všechny platí do konce října, tedy do 31. 10. 2023. Není tedy důvod čekat, nejlepší doba pro objednání dovolené na léto 2024 je právě teď. Předprodej first minute zájezdů by měly využít především rodiny s dětmi, nejen kvůli největší nabídce volných termínů a letenek, ale i dostupnosti prostorných rodinných pokojů.

Vyberte si na first minute dovolenou 2024 ze zájezdů s odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic nebo jiných odletových míst. Zaleťte si do oblíbených destinací, např. Řecka, Egypta, Turecka, Španělska, Bulharska, Tuniska nebo dalších dovolenkových míst. Neváhejte a zarezervujte si zájezd first minute 2024 co nejdříve a ušetřete

Další články

Máme pro vás 10 tipů, proč musíte aspoň jednou v životě na dovolenou do Vietnamu. Pláže ostrova Phu Quoc, nejdelší skleněný most na světě, nádherná příroda, skvělé jídlo – a zájezdy do Vietnamu jsou teď navíc snadno dostupné bez mezipřistání!
Inspirujte se desítkou tipů, jak si užít dovolenou na Kubě. Plavání s delfíny, stará Havana, krásné pláže, úžasné údolí Viñales, rybaření, potápění a další aktivity. Zájezdy na Kubu jsou nyní rychle a pohodlně bez mezipřistání!
Zapomeňte na hodinová čekání na letištích a vyrazte s námi na exotickou dovolenou bez složitého přestupování. Dopřejte si jedinečnou cestu na palubě luxusních letadel nabízejících pohodlný a především rychlejší let. Do destinace přiletíte naprosto odpočinutí a připravení si užít nezapomenutelné chvíle na bílých plážích obklopených křišťálově modrým mořem.
Pomáhat je lidské, a pokud se takový příklad objeví v cestovním ruchu, máme z něho dvakrát větší radost. Přesně takový je příběh paní Terezy, který ukazuje a inspiruje, jak málo stačí k tomu, abychom někoho udělali alespoň o trošku šťastnějším.
Jordánsko je zemí nevšedních zážitků jako výlet do pouště, potápění u korálů či prohlídka památek v čele s Petrou, městem vytesaným do skály Nabatejci. Přesvědčte se sami a objevte skvělou kombinaci výletů a pohodové relaxace v luxusních letoviscích Jordánska.
Poznejte to nejhezčí ze Sicílie, přírodu Norska, historii na Maltě, krásy portugalského pobřeží a Španělska či tajuplnou Anglii v rámci poznávacího zájezdu..