1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Neváhejte! Prodlužujeme first minute léto 2023

Neváhejte! Prodlužujeme first minute léto 2023 se super slevami

Pondělí, 2.1.2023

Neváhejte! Prodlužujeme first minute léto 2023 se super slevami

Nečekejte! Letní dovolená nyní za nejvýhodnějších podmínek

Jsme flexibilní. U nás máte možnost zdarma zrušit zájezd 45-30 dní před odletem bez udání důvodu.* Garantujeme vám vrácení peněz. Ještě 10 dní před odletem můžete zájezd zdarma změnit (pokud si k dovolené objednáte cestovní pojištění).**

Největší slevová vlna jen do 31. 1. 2023

Díky včasnému nákupu můžete vybírat z nejlépe hodnocených hotelů a nejžádanějších termínů. Za včasný nákup od nás nyní dostanete nejvyšší slevy a k tomu spoustu dalších benefitů.

Léto s first minute výhodami

  • Nejnižší záloha 990 Kč na osobu
  • Nejvyšší slevy nebo 1 dítě zcela zdarma a další dítě ubytování zdarma (benefit dítě zdarma neplatí u zájezdů do exotických destinací a v zimě k moři)
  • Storno zdarma 45-30 dní před odletem*
  • Změna zdarma do 10 dní před odletem**
  • Výběr sedadla v letadle zdarma pro stálé zákazníky***
  • Služba Travel Plus Comfort se slevou 50 % (platí pouze pro Senegal a Kapverdy)
*Výjimky z bezplatného storna v období 45-30 dní před odletem najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.
**Bezplatnou změnu zájezdu je možné využít, pokud si od nás k dovolené zakoupíte cestovní pojištění. Benefit neplatí pro zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech. Výjimky najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.
***Výběr sedadla zdarma platí na vybraných letech Smartwings. Nevztahuje se na lety na pravidelných linkách. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo má zákaznickou kartu EXIM tours nebo v posledních 3 letech absolvoval zájezd s CK FISCHER nebo NEV-DAMA.

Více o našich benefitech k zájezdům

Další články

Přemýšlíte, kde byste letos oslavili Valentýna? Poleťte s EXIM tours a prožijte 14. únor na našem​ poznávacím zájezdu v Egyptě, nebo v nejromantičtějších městech Evropy. Každé z nich má co nabídnout, stačí si jen vybrat.
Více než 80 zemí světa na 5 kontinentech. Víkendové letecké zájezdy z Prahy i Brna, exotické poznávací zájezdy, poznávačky pro děti u nás si můžete vybrat z nejbohatší nabídky poznávacích zájezdů na českém trhu.
Na rok 2023 máme několik nováčků. Vybírejte z méně známých lokalit Turecka, Jordánska i blízkých moří s nádhernými plážemi, kde se nemusíte obávat davů turistů.
Představujeme vám svět zázraků, kde se sny malých i velkých stávají skutečností. Vydejte se s námi do nejluxusnějších resortů v Arabských emirátech - hotelů RIXOS. Nyní bonus k zájezdu - vstup zdarma do Atlantis Aquaventure či YAS Island Park.
Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2023 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Během zájezdu na Tenerife si užijete překrásné pláže, četná obchodní centra a řadu zábavních parků včetně zoologických zahrad, ve kterých nechybí živá vystoupení kosatek a delfínů. Přečtěte si, co dělat a co vidět na dovolené na Tenerife.