1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Druhá vlna first minute zájezdů na léto 2024 už jen do 29. 2. 2024!

Neváhejte! Druhá vlna first minute zájezdů na léto 2024 za chvíli končí

Čtvrtek, 1.2.2024

Neváhejte! Druhá vlna first minute zájezdů na léto 2024 za chvíli končí

Využijte poslední šanci na nejvyšší slevy pouze do 29. 2.!

Díky včasnému nákupu můžete vybírat z nejlépe hodnocených hotelů a nejžádanějších termínů letních prázdnin. Ale pozor, nabídka first minute zájezdů rychle mizí a nejvýhodnější nabídky bývají často rychle vyprodané. A jaký je další důvod, proč s výběrem letní dovolené neotálet a vybrat ji už nyní? Za včasný nákup od nás dostanete nejvyšší slevy a k tomu spoustu dalších benefitů. Nečekejte a objednejte si dovolenou na léto 2024 co nejdřív! 

Letní dovolená s first minute výhodami

  • Záloha jen 990 Kč na osobu
  • 1 dítě zcela zdarma, další dítě ubytování ZDARMA, pouze za cenu letenky*
  • Nejvyšší slevy**
  • Storno zdarma 45-30 dní před odletem***
  • Změna zdarma do 10 dní před odletem***
  • Parkování zdarma (Pardubice, České Budějovice, Karlovy Vary) nebo výhodně (Praha, Brno, Ostrava)****
  • Výběr sedadla v letadle zdarma pro stálé zákazníky*****
  • Služba Travel Plus Comfort s 50% slevou**

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu.

​*Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
**Platí u dovolené s odletem za 30 dní a více.​
***Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (je třeba mít objednané cestovního pojištění). Změna zájezdu zdarma se nevztahuje na zájezdy do exotiky (výjimka platí na zájezdy do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech). Výjimky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
****Nabídka platí vždy pro 1 osobní automobil a pro odlety 1. 5. – 31. 10. 2024 při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu z nabídky na Léto 2024 do 29. 2. 2024. Ceník najdete zde.
*****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

First minute dovolená 2024
First minute zájezdy

Nezmeškejte náš nejširší výběr a nejlepší benefity!

Výhodných benefitů máme pro vás víc než dost. Všechny výhody nákupu platí pouze do 29. 2. 2024, není tedy důvod čekat, nejlepší doba pro objednání dovolené na léto 2024 je právě teď. Prodej first minute zájezdů by měly využít především rodiny s dětmi, nejen kvůli největší nabídce volných termínů a letenek, ale i dostupnosti prostorných rodinných pokojů. Neváhejte a zarezervujte si zájezd first minute 2024 už nyní a ušetřete

Zaleťte si do oblíbených destinací, např. Řecka, Egypta, Turecka, Španělska, Bulharska, Tuniska nebo jiných dovolenkových míst u moře. Na first minute dovolenou 2024 můžete navíc letět až z 6 různých letišť v ČR:

Další články

Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.
Idylické pláže s tyrkysovým mořem, kouzelná městečka, magická příroda, starověké památky a vynikající kuchyně – to vše a mnohem více nabízí italská Apulie. Region známý jako „podpatek italské boty“ vás dostane do kolen.
Více než 60 zemí světa na 5 kontinentech. Víkendové letecké zájezdy, exotické poznávací zájezdy, poznávačky pro děti u nás si můžete vybrat z nejbohatší nabídky poznávacích zájezdů na českém trhu.
Prozradíme vám exotické velikonoční zvyky a poradíme, na které pláži strávit nejlepší velikonoční dovolenou 2024. Leťte na Velikonoce k moři!
Na rok 2024 pro vás máme několik nových destinací. Je libo řecká Aténská riviéra, kubánské Cayo Santa María nebo španělská Costa Brava? Seznamte se, prosím.
Přemýšlíte, kde byste letos oslavili Valentýna? Poleťte s EXIM tours a prožijte 14. únor na našem​ poznávacím zájezdu v Egyptě, nebo v nejromantičtějších městech Evropy. Každé z nich má co nabídnout, stačí si jen vybrat.