1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Druhá vlna: first minute léto 2023

Druhá vlna first minute: TOP destinace a hotely rychle mizí!

Úterý, 31.1.2023

Druhá vlna first minute: TOP destinace a hotely rychle mizí!

Nečekejte! Náš jedinečný benefit storno zdarma už jen do 28. 2.

Jsme flexibilní. U nás máte možnost zdarma zrušit zájezd 45-30 dní před odletem bez udání důvodu.* Garantujeme vám vrácení peněz. Ještě 10 dní před odletem můžete zájezd zdarma změnit (pokud si k dovolené objednáte cestovní pojištění).**

Druhá slevová vlna jen do 28. 2. 2023

Díky včasnému nákupu můžete vybírat z nejlépe hodnocených hotelů a nejžádanějších termínů. Ale pozor, rychle se vyprodávají! Za včasný nákup od nás dostanete slevy a k tomu spoustu dalších benefitů.

Léto s first minute výhodami

  • Záloha jen 990 Kč na osobu
  • Nejvyšší slevy nebo 1 dítě zcela zdarma a další dítě ubytování zdarma (benefit dítě zdarma neplatí u zájezdů do exotických destinací a v zimě k moři)
  • Storno zdarma 45-30 dní před odletem*
  • Změna zdarma do 10 dní před odletem**
  • Výběr sedadla v letadle zdarma pro stálé zákazníky***
  • Služba Travel Plus Comfort s 50% slevou (platí pouze pro Senegal a Kapverdy)
*Výjimky z bezplatného storna v období 45-30 dní před odletem najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.
**Bezplatnou změnu zájezdu je možné využít, pokud si od nás k dovolené zakoupíte cestovní pojištění. Benefit neplatí pro zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech. Výjimky najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.
***Výběr sedadla zdarma platí na vybraných letech Smartwings. Nevztahuje se na lety na pravidelných linkách. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo má zákaznickou kartu EXIM tours nebo v posledních 3 letech absolvoval zájezd s CK FISCHER nebo NEV-DAMA.

Další články

Jordánsko je zemí nevšedních zážitků jako výlet do pouště, potápění u korálů či prohlídka památek v čele s Petrou, městem vytesaným do skály Nabatejci. Přesvědčte se sami a objevte skvělou kombinaci výletů a pohodové relaxace v luxusních letoviscích Jordánska.
Poznejte to nejhezčí ze Sicílie, přírodu Norska, historii na Maltě, krásy portugalského pobřeží a Španělska či tajuplnou Anglii v rámci poznávacího zájezdu..
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.
Klidná vodní hladina rozkládající se do nekonečna na horizontu. Ať už z lehátka nebo přímo z bazénu, tenhle pohled si zamiluje úplně každý. Doporučíme vám hotely s infinity bazénem. Dopřejte si novou dimenzi dovolené!
Senegal, Kapverdy, Egypt a další přímořské destinace - i tady se slaví Velikonoce. Prozradíme vám exotické velikonoční zvyky a navíc poradíme, kde strávit nejlepší velikonoční dovolenou 2023 u moře.
Více než 80 zemí světa na 5 kontinentech. Víkendové letecké zájezdy z Prahy i Brna, exotické poznávací zájezdy, poznávačky pro děti u nás si můžete vybrat z nejbohatší nabídky poznávacích zájezdů na českém trhu.