Prožijte last minute dovolenou na Kubě, ostrově přezdívaném jako "Perla Atlantiku". Čekají vás bílé karibské pláže, vyhřáté čisté moře, celoročně krásné počasí, kvalitní služby i koktejly z pravého karibského rumu a další kubánské speciality.

Kde se vám na Kubě bude líbit?

V oblíbených letoviscích Varadero a Cayo Santa María si dopřejete bezstarostnou dovolenou s all inclusive, koupání v průzračném azurovém moři a odpočinek na plážích s jemným pískem. Navíc si můžete do nich nově zaletět bez přestupů přímo z Prahy. Pro vášnivé cestovatele pak máme také pohodlné ubytování se snídaní přímo v hlavním městě Havana. Budete tak mít více času na prohlídku této krásné ostrovní metropole i dostatek prostoru na vlastní průzkum okolí.

 

Kuba na poslední chvíli: naše tipy na hotely

Zajímavé last
minute slevy
Široký výběr 
termínů
Odlet už za pár
dnů či týdnů
Načítám...

Objevte s našimi last minute zájezdy nejzajímavější kouty jednoho z nejoblíbenějších karibských ostrovů, rozpustilé Kuby! Čekají vás parádní výlety, během kterých poznáte působivou koloniální architekturu známých měst na pobřeží, vykoupete se v proslulé Zátoce sviní nebo se pobavíte pikantním představením vyhlášeného kabaretu. V každém případě si tu vychutnáte lahodné koktejly s příměsí jemného rumu a pořídíte spoustu fotek se starými americkými bouráky.

Zažijte s námi uvolněnou zábavu na Kubě na poslední chvíli i vy!

Nevybrali jste si? Mrkněte na další zajímavé zájezdy