1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Krásky ČESKÉ MISS 2015 odcestovaly s CK EXIM tours na Kapverdy

Krásky ČESKÉ MISS 2015 odcestovaly s CK EXIM tours na Kapverdy

Pátek, 9.1.2015

Deset finalistek České Miss 2015 má před sebou první oficiální zahraniční soustředění. V pátek 9. ledna odletěly směr Kapverdské ostrovy. Uprostřed Atlantiku čeká krásky, které touží po korunce České Miss, týdenní program. V něm nebudou chybět sportovní aktivity jako třeba kitesurfing, stand up surfing či šnorchlování nebo výlet do sopečného kráteru i setkání se zástupci ostrova. Společnost jim bude dělat také patronka České Miss 2015 Iva Kubelková a moderátor Leoš Mareš. O profilové fotografie finalistek ze soustředění se postará Matúš Tóth.

Zahraniční soustředění tradičně patří k součásti příprav soutěžního klání o korunku královny krásy. Krásky však netráví pobyt v exotické destinaci sluněním či dováděním ve vlnách, ale přípravou na soutěž a roli modelky a reprezentantky České republiky na světových soutěžích.

„Kapverdské ostrovy a ostrov Sal, kde budou finalistky České Miss pobývat, mají v průměru 350 slunečných dnů v roce a mezi klienty se staly oblíbenou celoroční destinací, zejména právě díky stálému počasí a možnosti celoročního koupání. Pro české krásky jsme připravili program tak, aby poznaly zajímavosti ostrova, jako například bývalé solné doly s jezerem, v němž je složení vody stejné jako v Mrtvém moři nebo sopečný kráter, ale i místní obyvatele. Na místě se o hladký průběh jejich pobytu budou starat zástupci naší cestovní kanceláře.

 Přeji finalistkám týden plný zážitků, hezkého počasí a pohody,“ uvádí Zíma Stanislav, marketingový ředitel cestovní kanceláře EXIM TOURS, oficiálního partnera České Miss 2015.

Podívejte se, kde stráví svůj pobyt

OASIS ATLANTICO SALINAS SEA *****

Zcela nový hotel, určený pro náročnější klienty, leží přímo u krásné písečné pláže jen 5 minut příjemné procházky po promenádě od vesničky Santa Maria. Hotel byl uveden do provozu v roce 2013 a je umístěn přímo vedle již dobře známého hotelu Oasis Atlantico Belorizonte.

Více o České Miss: www.ceskamiss.cz

Další články

Kaskádovitá jezírka Pamukkale, fascinující skalní útvary Kappadokie, starověký Efez, překrásná pláž Ölüdeniz a další tipy na úžasná místa, která si na dovolené v Turecku nesmíte nechat ujít.  
Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.