Novinky

Archiv článků

Lety na některé z Kapverdských ostrovů obnoveny od 5. 2. 2021! Jaké jsou podmínky vstupu na Kapverdy? Informace pro vás pravidelně aktualizujeme.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
CK EXIM TOURS je řádně pojištěna proti úpadku u ERV Evropské pojišťovny. Díky této pojistce mají naši klienti jistotu, že nikdy nepřijdou o vynaložené finanční prostředky.
Dokážete si představit krásnější kancelář než pláž? Už žádné odbíhání od notebooku k online výuce s dětmi, vaření a uklízení. Pár hodin práce v klidném prostředí a pak relax na pláži, koupání v moři a ochutnávky exotické kuchyně.
Pro cesty do Tuniska je nutné potvrzení o negativním výsledku PCR testu na COVID-19 ne starší než 72 hodin před odletem. 
Jaké podmínky vstupu a návratu aktuálně platí pro dovolenou v Řecku? A jaká jsou v zemi zavedena opatření pro ochranu zdraví turistů?
Žádný test před odletem z ČR, po příletu do destinace test ZDARMA, po návratu do ČR test za 990 Kč. Platí pouze u nás na vybrané vánoční pobyty v SAE a Egyptě!
I letos jsme pro vás rozšířili naši letní nabídku o čerstvé nováčky. Pro každého máme něco, na své si přijdou romantické duše, rodiny s dětmi, singles i parta přátel.
Nebojte se koupit letní dovolenou s First minute slevou a dalšími výhodami. V případě storna zájezdu v souvislosti s koronavirem vám do 14 dnů vrátíme hotovost.

V ZIMĚ K MOŘI

1.9.2019

Dovolená bez obav

29.5.2019
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím