Novinky

Archiv článků

Ověřte si aktuální podmínky vstupu a návratu pro cestu na Mallorcu, Menorcu, Ibizu či Formenteru a zjistěte, jaká platí anticovid opatření na Baleárech.
Do Řecka mohou nově očkovaní turisté bez testu! Stačí vyplnit elektronický zdravotní dotazník a můžete letět.
Na Kypr můžete s testem nebo očkováním a hlavně s Cyprus Flight Pass. Podívejte se, jak zařídit vše pro vaši cestu na Kypr.
Pravidelně pro vás aktualizujeme přijatá opatření a vstupní požadavky na cestu do Turecka. Přečtěte si, zda před dovolenou podstoupit test a vyplnit dotazník.
ČR je uvedena na maltském seznamu zemí turistického koridoru, takže je možné na Maltu cestovat! Podívejte se, jak zařídit vše pro vaši dovolenou na Maltě.
Tuniské hotely přijaly různá opatření pro ochranu zdraví turistů. Za jakých podmínek můžete cestovat na dovolenou do Tuniska?
Už žádné složité vyhledávání testovacího místa a dlouhé čekání na výsledek. Našim klientům v rámci zájezdu nabízíme bleskové testování u letiště v Praze, Brně a Ostravě.
Opět létáme do Egypta! Je nutné před dovolenou podstoupit test? Jsou otevřené pyramidy? Máme pro vás aktuální informace o přijatých bezpečnostních opatřeních.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Je před dovolenou na Madeiře potřeba podstoupit test a vyplnit zdravotní dotazník? A jak je to s návratem?
Naše připojištění C19 a C19+ řeší více situací spojených s onemocněním covid-19 než běžná cestovní pojištění na trhu. Pojištění není omezeno pouze na výlohy na léčení v zahraničí (ty jsou obsaženy už v klasickém cestovním pojištění, ke kterému se připojištění sjednává), ale platí i při nutnosti zrušení cesty (storna) nebo neplánovaného pozdního návratu ze zahraničí domů.
Představujeme vám novinku v naší nabídce - Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
EXIM TOURS je řádně pojištěna proti úpadku u ERV Evropské pojišťovny. Díky této pojistce mají naši klienti jistotu, že nikdy nepřijdou o vynaložené finanční prostředky.
Dokážete si představit krásnější kancelář než pláž? Už žádné odbíhání od notebooku k online výuce s dětmi, vaření a uklízení. Pár hodin práce v klidném prostředí a pak relax na pláži, koupání v moři a ochutnávky exotické kuchyně.
Žádný test před odletem z ČR, po příletu do destinace test ZDARMA, po návratu do ČR test za 990 Kč. Platí pouze u nás na vybrané vánoční pobyty v SAE a Egyptě!
I letos jsme pro vás rozšířili naši letní nabídku o čerstvé nováčky. Pro každého máme něco, na své si přijdou romantické duše, rodiny s dětmi, singles i parta přátel.
Nebojte se koupit letní dovolenou s First minute slevou a dalšími výhodami. V případě storna zájezdu v souvislosti s koronavirem vám do 14 dnů vrátíme hotovost.

V ZIMĚ K MOŘI

1.9.2019
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím