Novinky a tipy na dovolenou

Archiv článků

Během zájezdu na Attiku budete relaxovat na dlouhých písečných plážích, spatříte místa legendárních antických bitev a nikdy to nebudete mít daleko za poklady hlavního města Athén. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Attice.<br />
Jih Řecka ukrývá region plný nádherných pláží, klidných letovisek a turistických zajímavostí v&nbsp;čele s takřka nekonečným množstvím antických památek. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Peloponésu.
Podívejte se, proč si na dovolenou vybrat řeckou Lefkadu, které letovisko je to pravé pro vás a inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější místa Lefkady, jež stojí za vidění.
Santorini slibuje mnohem víc než krásné pláže. Sněhově bílé kykladské domky na vrcholku strmých útesů, kráter utopené sopky, místa z dob antiky i středověku a slaďoučké víno. Inspirujte se, jak si užít nejromantičtější dovolenou vašeho života.
Africký klenot Tunisko, to nejsou jenom báječné pláže u Středozemního moře a nekonečné písky Sahary. Inspirujte se našimi tipy na největší přírodní krásy a užijte si dovolenou naplno.
Potápění u korálových útesů, projížďka na velbloudech za beduíny na Sahaře, výlet k pyramidám v Gíze a do Údolí králů i lenošení na pláži s drinkem v ruce. Dovolená v Egyptě slibuje moře zážitků.
Jih Portugalska ukrývá region plný nejkrásnějších pláží, skvěle vybavených letovisek a turistických zajímavostí. Prožijte dovolenou na konci světa v Algarve!
Kaskádovitá jezírka Pamukkale, fascinující skalní útvary Kappadokie, starověký Efez, překrásná pláž Ölüdeniz a další tipy na úžasná místa, která si na dovolené v&nbsp;Turecku nesmíte nechat ujít. <br /> &nbsp;
Senegal, Kapverdy, Egypt a další přímořské destinace - i tady se slaví Velikonoce. Prozradíme vám exotické velikonoční zvyky a navíc poradíme, kde strávit nejlepší velikonoční dovolenou 2023 u moře.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo pouťové atrakce, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem.
Během poznávacího zájezdu do Egypta uvidíte nejslavnější památky, zažijete plavbu po bájném Nilu a chybět nesmí ani skvělé koupání na pláži. A to není zdaleka všechno!
Mayské dědictví, pláže lemované palmami, tropická džungle, pulzující města a pikantní speciality &ndash; Mexiko zrcadlí ten nejkrásnější cestovatelský sen. Inspirujte se na vaši dovolenou.
Představujeme největší lákadla exotického Senegalu v Africe, především v oblasti Petite Côte, kam naše zájezdy směřují. Čeká vás báječná dovolená!
Na rok 2022 pro vás máme několik nováčků. Vsadili jsme na méně známé lokality nejoblíbenějších dovolenkových zemí, jako je Řecko, Španělsko a Portugalsko, s nádhernými plážemi, kde se však nemusíte obávat davů turistů.
Vyberte si z našich tipů, kde strávit Valentýna 2022. Oslavte 14. únor na poznávacím zájezdu&nbsp;v Egyptě, kde na vás čeká bohatý&nbsp;program a letní teploty. Chcete vyrazit někam blíž? Užijte si romantiku v nejkrásnějších evropských metropolích.
Dokážete si představit romantičtější valentýnský balíček než ten, který obsahuje společně strávený čas, nové zážitky a odpočinek na krásném místě? Věnujte k Valentýnu to nejkrásnější - dovolenou. Nebo zvolte dárkový poukaz a nechte výběr na obdarovaném.<br /> &nbsp;
Přirozené karanténní prostředí, ideální počasí, možnost, že ostrovy brzy zmizí pod hladinou oceánu a další maledivské zajímavosti, proč nečekat a vyrazit na dovolenou na Maledivy co nejdřív.
Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2023 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Spatřete na vlastní oči nejhezčí místa Zanzibaru a inspirujte se tím nejlepším, co na Zanzibaru stojí za to vidět a zažít, ať už vás láká relaxační nebo aktivní dovolená.
Poleťte na dovolenou na Vánoce a Silvestra. Užijte si svátky a novoroční oslavy u moře pod palmami a bez stresu.
Chuť cestovat a poznávat roste. Proto jsme si pro vás na rok 2022 připravili rozšířenou nabídku poznávacích zájezdů, nyní s 15% slevou.
Chystáte se do SAE na EXPO? Podívejte se na to nejlepší &ndash; jaké další atrakce a zajímavá místa musíte vidět na dovolené ve Spojených arabských emirátech, především v Ras Al-Khaimah a Dubaji.
Podzim je v České republice v plné síle. Poleťte se v listopadu ohřát do Turecka či Egypta nebo si vyberte ze vzdálenějších destinací jako jsou Kapverdy, Omán nebo Dominikánská republika.
Léto je dávno za námi a na to další si ještě hodně dlouho počkáme. Pokud také patříte k těm, kteří si i v zimě touží dopřát sluníčko, relaxaci na krásné pláži a pravou dovolenkovou pohodu, je právě teď Dominikánská republika skvělou destinací.
Vyberte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst světa, ať už vás láká relaxace na pláži nebo poznávání památek, místní kultury či přírodních krás. Máme pro vás tipy na nejlepší hotely.
Exotické Kapverdy, prosluněné Tunisko, oblíbený Egypt, luxusní Emiráty a neobjevený Omán. Přinášíme vám nejlepší tipy, kam na dovolenou v říjnu a proč.
Našim klientům nabízíme pohodlné testování u letiště Praha. Možnost na výběr z různých variant od 490 Kč.
Opuštěné pláže, sopky, koloniální města, divoká krása zelených údolí, originální kulturní mix... Podívejte se s námi, jaké zajímavosti nabízejí Kapverdské ostrovy.
Přečtěte si, proč se na dovolenou vydat právě do Tuniska a vyberte si z našich tipů na nejoblíbenější hotely na pevnině i ostrově Djerba.
Döner, köfte, pilaf, pide, dolma, gözleme, baklava, lokkum. Netušíte, o čem je řeč? Představíme vám tradiční turecká jídla a dáme tipy na nejlepší hotely s all inclusive.
Starobylý Nesebar, ikonický mys Kaliakra, pyramidové hotely v Albeně, voňavé Údolí růží. Inspirujte se našimi tipy na nejznámější i méně známé zajímavosti v Bulharsku.
Populární Mallorca, romantická Menorca nebo živá Ibiza? Poradíme vám, jaký z Baleárských ostrovů je ideální právě pro vás.
Nechte se zlákat oslnivě bílými plážemi, exotickou přírodou a památkami, thajskými specialitami a pohodovou atmosférou.
Rychlé a pravidelně aktualizované informace o podmínkách cestování do více než 40 zemí světa na jednom místě. Zjistěte, co přesně je potřeba na cestu a jak bude vypadat vaše dovolená.
Je nutné před dovolenou v Egyptě podstoupit test? Jsou otevřené pyramidy? Máme pro vás aktuální informace o přijatých hygienických opatřeních.
Pravidelně pro vás aktualizujeme přijatá opatření a vstupní požadavky na cestu do Turecka. Přečtěte si, zda před dovolenou podstoupit test a vyplnit dotazník.
Podívejte se, jak zařídit vše pro vaši cestu na Kypr.
Naše připojištění C19 a C19+ řeší více situací spojených s onemocněním covid-19 než běžná cestovní pojištění na trhu. Pojištění není omezeno pouze na výlohy na léčení v zahraničí (ty jsou obsaženy už v klasickém cestovním pojištění, ke kterému se připojištění sjednává), ale platí i při nutnosti zrušení cesty (storna) nebo neplánovaného pozdního návratu ze zahraničí domů.
Představujeme vám novinku v naší nabídce - Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
EXIM TOURS je řádně pojištěna proti úpadku u ERV Evropské pojišťovny. Díky této pojistce mají naši klienti jistotu, že nikdy nepřijdou o vynaložené finanční prostředky.
Dokážete si představit krásnější kancelář než pláž? Už žádné odbíhání od notebooku k online výuce s dětmi, vaření a uklízení. Pár hodin práce v klidném prostředí a pak relax na pláži, koupání v moři a ochutnávky exotické kuchyně.
I letos jsme pro vás rozšířili naši letní nabídku o čerstvé nováčky. Pro každého máme něco, na své si přijdou romantické duše, rodiny s&nbsp;dětmi, singles i parta přátel.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Jsme součástí REWE Group a její divize DER Touristik, největší středoevropské skupiny v cestovním ruchu.