Novinky

Archiv článků

CK EXIM TOURS je řádně pojištěna proti úpadku u ERV Evropské pojišťovny. Díky této pojistce mají naši klienti jistotu, že nikdy nepřijdou o vynaložené finanční prostředky.
Opět létáme do Egypta! Je nutné před dovolenou podstoupit test? Jsou otevřené pyramidy? Máme pro vás aktuální informace o přijatých bezpečnostních opatřeních.
Španělsko vyžaduje od všech osob přijíždějících do země (vč. ostrovů) letecky či po moři mezinárodní potvrzení o negativním výsledku RT-PCR testu nebo antigenního rychlotestu na COVID-19. Výsledek testu musí být vystaven v angličtině (v digitální či papírové formě).
Dokážete si představit krásnější kancelář než pláž? Už žádné odbíhání od notebooku k online výuce s dětmi, vaření a uklízení. Pár hodin práce v klidném prostředí a pak relax na pláži, koupání v moři a ochutnávky exotické kuchyně.
Na základě rozhodnutí tuniské vlády je vstup do Tuniska možný pouze po předložení negativního výsledku testu na COVID-19. V souvislosti s tím letecká společnost zrušila lety do Tuniska od 24. 12. 2020 do 25. 3. 2021, pobytové zájezdy proto v tomto období nelze ze strany naší cestovní kanceláře realizovat.
Jaké podmínky vstupu a návratu aktuálně platí pro dovolenou v Řecku? A jaká jsou v zemi zavedena opatření pro ochranu zdraví turistů?
Žádný test před odletem z ČR, po příletu do destinace test ZDARMA, po návratu do ČR test za 990 Kč. Platí pouze u nás na vybrané vánoční pobyty v SAE a Egyptě!
I letos jsme pro vás rozšířili naši letní nabídku o čerstvé nováčky. Pro každého máme něco, na své si přijdou romantické duše, rodiny s dětmi, singles i parta přátel.
Nebojte se koupit letní dovolenou s First minute slevou a dalšími výhodami. V případě storna zájezdu v souvislosti s koronavirem vám do 14 dnů vrátíme hotovost.
Naše připojištění C-19 řeší více situací spojených s onemocněním COVID-19 než běžná cestovní pojištění na trhu. Pojištění není omezeno pouze na výlohy na léčení v zahraničí (ty jsou obsaženy už v klasickém <a href="~/informace-pro-klienty/cestovni-pojisteni">cestovním pojištění</a>, ke kterému se připojištění sjednává), ale platí i při nutnosti zrušení cesty (storna) nebo neplánovaného pozdního návratu ze zahraničí domů.

V ZIMĚ K MOŘI

1.9.2019

Dovolená bez obav

29.5.2019
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím