1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Středa, 28.7.2021

Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Mallorca, Menorca, Ibiza – tři jedinečné ostrovy Baleárského souostroví ležící na východ od španělské pevniny – jsou úplně jiné než zbytek Španělska. Zároveň jsou odlišné od sebe navzájem. Poznejte jejich krásu a vyberte si ideální z Baleárských ostrovů právě pro vás.
Cala Figuera, Mallorca

Mallorca: nejoblíbenější z Baleárů, kde si každý najde to svoje

Mallorca, hvězda Baleárských ostrovů, v sobě kombinuje pro každého něco – krásné písečné pláže pro milovníky relaxační dovolené, úchvatné pohoří Serra de Tramuntana pro fanoušky turistiky a přírodních krás, osobité vesničky i jedinečná města v čele s metropolí Palmou pro nadšence do památek a architektury, mallorské speciality a lahodné místní víno pro gastroturisty a spoustu možností zábavy pro každého. Není tedy divu, že Mallorca, největší z Baleárů, patří mezi nejpopulárnější ostrovy nejen Španělska, ale i celého světa.

Dovolená na Mallorce

Cala Mitjaneta, Formentera

Menorca: pro plážové nadšence a romantické duše

Romantické kouzlo Menorky spočívá v členitosti jejího pobřeží, které ukrývá více než 70 zálivů, pláží a malebných plážiček omývaných tyrkysovým mořem. Ne nadarmo jsou menorské pláže považovány za jedny z nejkrásnějších ve Středomoří. Díky panenské středomořské přírodě je Menorca navíc vyhlášena biosférickou rezervací UNESCO a nabízí i spoustu památek k poznávání – od tajuplných megalitických staveb přes starobylé hlavní město Mahón až po sněhově bílou rybářskou vesničku Binibeca.

Zájezdy na Menorku

Ibiza

Ibiza: favoritka pro singles a milovníky zábavy

Ibiza, proslulý párty ostrov, který nikdy nespí, láká hlavně fanoušky hudby a noční zábavy. Kde jinde zažít lepší beach párty než na ostrově, kam se každou sezónu sjíždějí přední mezinárodně známí DJs, a který je domovem světově proslulých klubů? Ibiza však není jen párty ostrov. Málokdo ví, že je nejzelenějším z Baleárských ostrovů a pyšní se i množstvím ukrytých romantických zálivů a skvostnou přírodou. Domyslete si k tomu kouzelné pláže a bohaté kulturní dědictví a bude vám jasné, proč je Ibiza prázdninovým rájem nejen pro mladé a singles cestovatele.

Dovolená na Ibize

Další články

Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2023 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Během zájezdu na Tenerife si užijete překrásné pláže, četná obchodní centra a řadu zábavních parků včetně zoologických zahrad, ve kterých nechybí živá vystoupení kosatek a delfínů. Přečtěte si, co dělat a co vidět na dovolené na Tenerife.
Přemýšlíte, že byste letos Vánoce či Silvestr prožili mimo ČR a nejlépe někde v teple? Máme pro vás tipy na nejlepší destinace a zájezdy na sváteční dovolenou. Také vám prozradíme, jak se slaví Vánoce v exotice.
Vyberte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst světa, ať už vás láká relaxace na pláži nebo poznávání památek, místní kultury či přírodních krás. Máme pro vás tipy na nejlepší hotely.
Nenechte si utéct nejlepší ceny, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 31. 12. 2022. Nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Spatřete na vlastní oči nejhezčí místa Zanzibaru a inspirujte se tím nejlepším, co na Zanzibaru stojí za to vidět a zažít, ať už vás láká relaxační nebo aktivní dovolená.