1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Středa, 28.7.2021

Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Mallorca, Menorca, Ibiza – tři jedinečné ostrovy Baleárského souostroví ležící na východ od španělské pevniny – jsou úplně jiné než zbytek Španělska. Zároveň jsou odlišné od sebe navzájem. Poznejte jejich krásu a vyberte si ideální z Baleárských ostrovů právě pro vás.
Cala Figuera, Mallorca

Mallorca: nejoblíbenější z Baleárů, kde si každý najde to svoje

Mallorca, hvězda Baleárských ostrovů, v sobě kombinuje pro každého něco – krásné písečné pláže pro milovníky relaxační dovolené, úchvatné pohoří Serra de Tramuntana pro fanoušky turistiky a přírodních krás, osobité vesničky i jedinečná města v čele s metropolí Palmou pro nadšence do památek a architektury, mallorské speciality a lahodné místní víno pro gastroturisty a spoustu možností zábavy pro každého. Není tedy divu, že Mallorca, největší z Baleárů, patří mezi nejpopulárnější ostrovy nejen Španělska, ale i celého světa.

Dovolená na Mallorce

Cala Mitjaneta, Formentera

Menorca: pro plážové nadšence a romantické duše

Romantické kouzlo Menorky spočívá v členitosti jejího pobřeží, které ukrývá více než 70 zálivů, pláží a malebných plážiček omývaných tyrkysovým mořem. Ne nadarmo jsou menorské pláže považovány za jedny z nejkrásnějších ve Středomoří. Díky panenské středomořské přírodě je Menorca navíc vyhlášena biosférickou rezervací UNESCO a nabízí i spoustu památek k poznávání – od tajuplných megalitických staveb přes starobylé hlavní město Mahón až po sněhově bílou rybářskou vesničku Binibeca.

Zájezdy na Menorku

Ibiza

Ibiza: favoritka pro singles a milovníky zábavy

Ibiza, proslulý párty ostrov, který nikdy nespí, láká hlavně fanoušky hudby a noční zábavy. Kde jinde zažít lepší beach párty než na ostrově, kam se každou sezónu sjíždějí přední mezinárodně známí DJs, a který je domovem světově proslulých klubů? Ibiza však není jen párty ostrov. Málokdo ví, že je nejzelenějším z Baleárských ostrovů a pyšní se i množstvím ukrytých romantických zálivů a skvostnou přírodou. Domyslete si k tomu kouzelné pláže a bohaté kulturní dědictví a bude vám jasné, proč je Ibiza prázdninovým rájem nejen pro mladé a singles cestovatele.

Dovolená na Ibize

Další články

Během zájezdu na Attiku budete relaxovat na dlouhých písečných plážích, spatříte místa legendárních antických bitev a nikdy to nebudete mít daleko za poklady hlavního města Athén. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Attice.
Nenechte si utéct nejvyšší slevy, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 30. 9. Ať už vás lákají blízká moře či exotika, nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Jih Řecka ukrývá region plný nádherných pláží, klidných letovisek a turistických zajímavostí v čele s takřka nekonečným množstvím antických památek. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Peloponésu.
Podívejte se, proč si na dovolenou vybrat řeckou Lefkadu, které letovisko je to pravé pro vás a inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější místa Lefkady, jež stojí za vidění.
Santorini slibuje mnohem víc než krásné pláže. Sněhově bílé kykladské domky na vrcholku strmých útesů, kráter utopené sopky, místa z dob antiky i středověku a slaďoučké víno. Inspirujte se, jak si užít nejromantičtější dovolenou vašeho života.
Africký klenot Tunisko, to nejsou jenom báječné pláže u Středozemního moře a nekonečné písky Sahary. Inspirujte se našimi tipy na největší přírodní krásy a užijte si dovolenou naplno.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím