1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Středa, 28.7.2021

Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Mallorca, Menorca, Ibiza – tři jedinečné ostrovy Baleárského souostroví ležící na východ od španělské pevniny – jsou úplně jiné než zbytek Španělska. Zároveň jsou odlišné od sebe navzájem. Poznejte jejich krásu a vyberte si ideální z Baleárských ostrovů právě pro vás.
Cala Figuera, Mallorca

Mallorca: nejoblíbenější z Baleárů, kde si každý najde to svoje

Mallorca, hvězda Baleárských ostrovů, v sobě kombinuje pro každého něco – krásné písečné pláže pro milovníky relaxační dovolené, úchvatné pohoří Serra de Tramuntana pro fanoušky turistiky a přírodních krás, osobité vesničky i jedinečná města v čele s metropolí Palmou pro nadšence do památek a architektury, mallorské speciality a lahodné místní víno pro gastroturisty a spoustu možností zábavy pro každého. Není tedy divu, že Mallorca, největší z Baleárů, patří mezi nejpopulárnější ostrovy nejen Španělska, ale i celého světa.

Dovolená na Mallorce

Cala Mitjaneta, Formentera

Menorca: pro plážové nadšence a romantické duše

Romantické kouzlo Menorky spočívá v členitosti jejího pobřeží, které ukrývá více než 70 zálivů, pláží a malebných plážiček omývaných tyrkysovým mořem. Ne nadarmo jsou menorské pláže považovány za jedny z nejkrásnějších ve Středomoří. Díky panenské středomořské přírodě je Menorca navíc vyhlášena biosférickou rezervací UNESCO a nabízí i spoustu památek k poznávání – od tajuplných megalitických staveb přes starobylé hlavní město Mahón až po sněhově bílou rybářskou vesničku Binibeca.

Zájezdy na Menorku

Ibiza

Ibiza: favoritka pro singles a milovníky zábavy

Ibiza, proslulý párty ostrov, který nikdy nespí, láká hlavně fanoušky hudby a noční zábavy. Kde jinde zažít lepší beach párty než na ostrově, kam se každou sezónu sjíždějí přední mezinárodně známí DJs, a který je domovem světově proslulých klubů? Ibiza však není jen párty ostrov. Málokdo ví, že je nejzelenějším z Baleárských ostrovů a pyšní se i množstvím ukrytých romantických zálivů a skvostnou přírodou. Domyslete si k tomu kouzelné pláže a bohaté kulturní dědictví a bude vám jasné, proč je Ibiza prázdninovým rájem nejen pro mladé a singles cestovatele.

Dovolená na Ibize

Další články

Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.
Klidná vodní hladina rozkládající se do nekonečna na horizontu. Ať už z lehátka nebo přímo z bazénu, tenhle pohled si zamiluje úplně každý. Doporučíme vám hotely s infinity bazénem. Dopřejte si novou dimenzi dovolené!
Senegal, Kapverdy, Egypt a další přímořské destinace - i tady se slaví Velikonoce. Prozradíme vám exotické velikonoční zvyky a navíc poradíme, kde strávit nejlepší velikonoční dovolenou 2023 u moře.
Více než 80 zemí světa na 5 kontinentech. Víkendové letecké zájezdy z Prahy i Brna, exotické poznávací zájezdy, poznávačky pro děti u nás si můžete vybrat z nejbohatší nabídky poznávacích zájezdů na českém trhu.
Nenechte si utéct slevy, výhodu děti zdarma a bezplatnou změnu či storno zájezdu zdarma. Letní dovolená s nejlepšími výhodami už jen do 28. 2.!
Přemýšlíte, kde byste letos oslavili Valentýna? Poleťte s EXIM tours a prožijte 14. únor na našem​ poznávacím zájezdu v Egyptě, nebo v nejromantičtějších městech Evropy. Každé z nich má co nabídnout, stačí si jen vybrat.