1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Středa, 28.7.2021

Vyberte si ten pravý z Baleárských ostrovů pro vaši dovolenou

Mallorca, Menorca, Ibiza – tři jedinečné ostrovy Baleárského souostroví ležící na východ od španělské pevniny – jsou úplně jiné než zbytek Španělska. Zároveň jsou odlišné od sebe navzájem. Poznejte jejich krásu a vyberte si ideální z Baleárských ostrovů právě pro vás.
Cala Figuera, Mallorca

Mallorca: nejoblíbenější z Baleárů, kde si každý najde to svoje

Mallorca, hvězda Baleárských ostrovů, v sobě kombinuje pro každého něco – krásné písečné pláže pro milovníky relaxační dovolené, úchvatné pohoří Serra de Tramuntana pro fanoušky turistiky a přírodních krás, osobité vesničky i jedinečná města v čele s metropolí Palmou pro nadšence do památek a architektury, mallorské speciality a lahodné místní víno pro gastroturisty a spoustu možností zábavy pro každého. Není tedy divu, že Mallorca, největší z Baleárů, patří mezi nejpopulárnější ostrovy nejen Španělska, ale i celého světa.

Dovolená na Mallorce

Cala Mitjaneta, Formentera

Menorca: pro plážové nadšence a romantické duše

Romantické kouzlo Menorky spočívá v členitosti jejího pobřeží, které ukrývá více než 70 zálivů, pláží a malebných plážiček omývaných tyrkysovým mořem. Ne nadarmo jsou menorské pláže považovány za jedny z nejkrásnějších ve Středomoří. Díky panenské středomořské přírodě je Menorca navíc vyhlášena biosférickou rezervací UNESCO a nabízí i spoustu památek k poznávání – od tajuplných megalitických staveb přes starobylé hlavní město Mahón až po sněhově bílou rybářskou vesničku Binibeca.

Zájezdy na Menorku

Ibiza

Ibiza: favoritka pro singles a milovníky zábavy

Ibiza, proslulý párty ostrov, který nikdy nespí, láká hlavně fanoušky hudby a noční zábavy. Kde jinde zažít lepší beach párty než na ostrově, kam se každou sezónu sjíždějí přední mezinárodně známí DJs, a který je domovem světově proslulých klubů? Ibiza však není jen párty ostrov. Málokdo ví, že je nejzelenějším z Baleárských ostrovů a pyšní se i množstvím ukrytých romantických zálivů a skvostnou přírodou. Domyslete si k tomu kouzelné pláže a bohaté kulturní dědictví a bude vám jasné, proč je Ibiza prázdninovým rájem nejen pro mladé a singles cestovatele.

Dovolená na Ibize

Další články

Potápění u korálových útesů, projížďka na velbloudech za beduíny na Sahaře, výlet k pyramidám v Gíze a do Údolí králů i lenošení na pláži s drinkem v ruce. Dovolená v Egyptě slibuje moře zážitků.
1. září 2021 se do naší nabídky vrátil Omán. Zveme vás na procházku po největších lákadlech této exotické destinace, především v oblasti Salalah, kam naše zájezdy směřují. Čeká vás báječná dovolená!
Dobré zprávy! Díky příznivé situaci obnovujeme od 4. 9. 2021 lety do Tuniska a na ostrov Djerba. Přečtěte si, proč se na dovolenou vydat právě tam a vyberte si z našich tipů na nejoblíbenější hotely v Tunisku.
Döner, köfte, pilaf, pide, dolma, gözleme, baklava, lokkum… Netušíte, o čem je řeč? Představíme vám tradiční turecká jídla a dáme tipy na nejlepší hotely s all inclusive.
Starobylý Nesebar, ikonický mys Kaliakra, pyramidové hotely v Albeně, voňavé Údolí růží… Inspirujte se našimi tipy na nejznámější i méně známé zajímavosti v Bulharsku.
Nenechte si utéct slevy až 48 %, nejnižší zálohu, možnost storna a změny zdarma a další výhody k nákupu do 31. 8. Ať už vás lákají blízká moře či exotika, nyní máme nejlepší výběr a ceny!
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím