1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2024?

Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2024?

Úterý, 6.2.2024

Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2024?

Na rok 2024 jsme pro vás připravili nové destinace, ve kterých si užijete parádní dovolenou. Vsadili jsme na méně známá místa ve Středomoří i na exotické lokality, do kterých se pohodlně dostanete bez mezipřistání. Proč? Protože v nich najdete nádherné pláže, zajímavé památky, malebnou přírodu, vynikající gastronomii a spoustu zábavy. Vyberte si z našich čerstvých nováčků a inspirujte se, kam na dovolenou v roce 2024.
Apulie, novinka roku 2024

Apulie: tak trochu jiná Itálie

Nádhernou přírodu v národních parcích jako Alta Murgia a Gargano, četné památky UNESCO v čele s městečkem Alberobello a především pobřeží plné úžasných pláží, jaké jinde v Evropě nespatříte, mixuje na svém území region Apulie v jižní Itálii. Když k tomu připočtete několik aquaparků, zoologickou zahradu Fasanolandia Zoosafari a lahodnou gastronomii, máte před sebou destinaci roku 2024 ideální pro celou rodinu.

Tipy na hotely v Apulii

Cayo Santa María, novinka roku 2024

Cayo Santa María: pravá kubánská pohoda

Kuba, to je originální historický skanzen, který míchá koloniální architekturu, americké bouráky z 50. let a pomníky hrdinům třídního boje do jednoho úžasného koktejlu. Alespoň trochu ochutnat z něj můžete na dovolené v letovisku Cayo Santa María, z něhož to je kousek za barokními památkami města Remedios i do muzea revoluce v Santa Claře. Ale především si tady užijete parádní pláže, delfíny a hodně sluníčka. A kdo chce, na toho čekají doutníky, rum a salsa.

TIPY NA HOTELY NA CAYO SANTA MARÍA

Costa Brava, novinka roku 2024

Costa Brava: tradiční a přesto stále lákavé Španělsko

Pobřeží Costa Brava patří mezi klasické destinace letní dovolené ve Španělsku a my jsme moc rádi, že vám ho nyní také nabídneme. Oblast se rozkládá mezi Barcelonou a hranicemi s Francií a jsou pro ni typické dlouhé a široké písečné pláže s dostatkem volného místa. V rámci skvělé vybavenosti rekreačních středisek se těšte na moře zábavy a možností k výletům – třeba na hrad v Tossa de Mar, do delfinária Marineland Catalunya nebo do některého z početných aquaparků.

TIPY NA HOTELY NA COSTA BRAVA

Costa Dorada, novinka roku 2024

Costa Dorada: písečné pláže, zábava i dotek historie

Další perla španělského pobřeží Costa Dorada leží jižně od katalánské metropole Barcelony. Pyšní se nádhernými plážemi s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Najdete tu poklidné oblasti pro rodiny s dětmi, které uvítají rychlý transfer z letiště, aquaparky i zábavní svět PortAventura. Pokud vás láká noční život a nakupování, na své si přijdete ve městě Salou. Rájem pro gurmány je rybářská vesnička Cambrils a obdivovatele starověku okouzlí přístavní Tarragona.

TIPY NA HOTELY NA COSTA DORADA

Aténská riviéra a ostrov Evia, novinka roku 2024

Evia a Aténská riviéra: působivá směs řeckých památek a zábavy

Rekreační střediska na Aténské riviéře a ostrově Evia (region Attika) charakterizují půvabné pláže, háje olivovníků, pohodová atmosféra a solidní dostupnost hlavního města Atény. A ještě více než kdekoliv v Řecku se v jejich okolí vyskytují doklady bohaté starověké historie. K těm nejvýznamnějším patří Korint, místo legendární bitvy Marathon nebo slavné Théby. A pokud s vašimi ratolestmi dáváte před pamětihodnostmi přednost aktivitám a legraci, určitě si vyberete z několik zábavních parků.

TIPY NA HOTELY ATÉNSKÉ RIVIÉRY

Limnos, novinka roku 2024

Limnos: opuštěný, a proto čarokrásný

Jiná nádherná a zároveň neokoukaná destinace v Řecku? Co třeba Limnos! Neznáte? Tento nevelký ostrov na severu Egejského moře, který jsme nově zařadili do naší nabídky, se určitě vyplatí navštívit. Jeho dramatickou vulkanickou krajinu, liduprázdné pláže s čistou vodou a především božský klid díky minimu turistů si prostě zamilujete. A jeho zajímavosti jako sopečné útvary Faraklou, duny Ammothines či amfiteátr Hephaestia si vychutnáte o to lépe!

TIPY NA HOTELY NA LIMNOSU

Phu Quoc, novinka roku 2024

Phu Quoc

Největší vietnamský ostrov Phu Quoc je doslova rájem pro milovníky zábavy, vzrušujících atrakcí, nakupování a rušného nočního života. Na „Perlovém ostrově“, jak se mu také říká, si užijete zoo Safari Park Vinpearl, obří zábavní park VinWonders, nejdelší visutou lanovku světa, obchodní čtvrť Grand World či tobogány ve vodním parku Aquatopia. A na dosah moderních hotelových resortů nechybí ani exotická příroda, autentické trhy či pláže jako z katalogu!

TIPY NA HOTELY NA PHU QUOC

Náš tip: Na Kubu, Dominikánskou republiku a do Vietnamu nyní poletíte pohodlně bez mezipřistání. Užijte si let nejmodernějším letounem Airbus A350-900!
 

Nové destinace EXIM tours pro rok 2023 – skvělá dovolená i letos

Kokkari, Samos

Samos: klid, bílo-zlaté pláže a skvělé víno

Toužíte po klidné dovolené v řeckém stylu na dalším ostrově, který ještě nezaplnily velké hotelové resorty a stále si zachovává autentickou atmosféru? Právě pro vás jsme přidali do naší nabídky řecký Samos. Jeden z nejzelenějších ostrovů Egejského moře se pyšní bílo-zlatými plážemi, antickými památkami na seznamu UNESCO (Héraion, Pythagorion) a úžasným sladkým muškátovým vínem.

TIPY NA HOTELY NA SAMOSU

Pláž, Costa de la Luz

Costa de la Luz: španělský Karibik pro páry i rodiny s dětmi

Okouzlující příroda ve spojení se španělskou pohostinností, dobrým vínem a historickými skvosty je zárukou dokonalé dovolené na pobřeží Costa de la Luz. Zájezdová novinka z oblasti Andalusie přitahuje pozornost díky desítkám kilometrů přírodních pláží. Pobyt přímo u oceánu si užijete v moderních hotelech v letovisku Isla Canela. Příjemnou relaxaci uprostřed Cádizského zálivu si vychutnáte v městečku Punta Umbria. K oddechu láká také letovisko Isla Cristina, které je jen pár kilometrů od Portugalska. Jihošpanělské pobřeží je příležitostí k bohatému sportovnímu vyžití, včetně několika kvalitních golfových hřišť. Unikátní přírodní místo objevíte v národním parku Doňana.

TIPY NA HOTELY NA COSTA DE LA LUZ

Cala Figuera, Mallorca

Turecké Sarigerme: krásné pláže, zeleň a žádné davy

Poklidné letovisko Sarigerme leží v Turecku při pobřeží Egejského moře jen kousek od Dalamánu. Má tu výhodu, že i přes svoji krásu není příliš známé. Pláže s jemňoučkým pískem jsou tak často liduprázdné a v hotelech panuje fajn atmosféra vhodná na dovolenou pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Nejen z pláže se naskýtají úchvatné výhledy na okolní kopcovitou krajinu porostlou zelení. Sarigerme je zkrátka prázdninová oáza, kde najdete skvělé koupání a zároveň i bohaté možnosti výletů.

TIPY NA HOTELY V SARIGERME

Cala Figuera, Mallorca

Jordánsko: Rudé moře, zajímavá kultura a místa, která znáte z příběhů

Pokud toto léto stojíte o příjemnou porci exotiky, nechcete být ochuzeni o nové zážitky, spoustu zajímavých výletů a vřelé uvítání, je Jordánsko tím pravým pro vás. Můžete si vybrat, zda se vykoupete v Rudém moři plném pestrobarevných pokladů, nebo vyzkoušíte, jak nadnáší sůl v Mrtvém moři. Do paměti se vám vryje pohostinnost místních v kombinaci s lahodnými lokálními specialitami. A korunou úžasné dovolené bude výlet do proslulého skalního města Petra nebo rudé pouště Wádí Rum.

TIPY NA ZÁJEZDY DO JORDÁNSKA

Nové destinace EXIM tours pro rok 2022

Cala Figuera, Mallorca

Thassos: jeden z nejzelenějších řeckých ostrovů

Poklidný řecký ostrov Thassos si stále uchovává tradiční řeckou atmosféru, kterou již většina známých ostrovů ztrácí. Na Thassosu si vychutnáte řecké speciality v tavernách bez zástupů cizinců, budete se toulat zelení olivových a piniových hájů, procházet se archeologickými nalezišti bez front či se slunit na plážích vhodných pro celou rodinu, aniž byste museli hledat místo.

TIPY NA HOTELY NA THASSU

Cala Figuera, Mallorca

Algarve: portugalský klenot u břehů průzračného Atlantiku

Portugalsko se pyšní jedněmi z nejimpozantnějších scenérií písečných pláží lemovaných skalami. Najdete je na samém jihu Portugalska v regionu Algarve. Právě zde si s námi můžete na dovolené užít krásu rozmanité přírody, procházky po dlouhých pobřežních promenádách, vynikající gastronomii, perfektní servis zdejších hotelů i bohaté možnosti aktivit (výlety do historických měst či lodní výlety, kvalitní golfová hřiště).

TIPY NA HOTELY V ALGARVE

Costa de Almería, Španělsko

Costa de Almería: dovolená mezi mořem a horami se španělským šarmem

Oblast Costa de Almería je známá klidnými letovisky, půvabnými rybářskými vesnicemi, dlouhými bílými plážemi či plážičkami mezi skalami a výhledy na pohoří Sierra Nevada. Costa de Almería se jako každá dovolenková oblast ve Španělsku chlubí výtečnou gastronomií, množstvím památek a přírodních krás, ale na rozdíl od ostatních nabízí nejlepší klimatické podmínky (316 slunečných dnů v roce bez deště a léto s příjemným větříkem) a zajímavou polopouštní krajinu.

TIPY NA HOTELY NA COSTA DE ALMERÍA

Cala Figuera, Mallorca

Kefalonie: řecká kráska, která učarovala již romantikům 19. století

Největší ostrov v Jónském moři vás okouzlí nádhernými plážemi, ať už vás láká exotická Xi Beach s červeným saharským pískem nebo běloskvoucí Myrtos Beach. Kromě krásných pláží se Kefalonie pyšní hornatým vnitrozemím s divokými loukami, vinicemi, malebnými zátokami i památkami s atmosférou dávných časů. Jde o ideální destinaci pro milovníky přírody a turistiky, která je stále nedotčená masovým turismem.

TIPY NA HOTELY NA KEFALONII

Doporučujeme hotely v Apulii

Načítám...

Doporučujeme hotely na Cayo Santa María

Načítám...

Doporučujeme hotely na Costa Brava

Načítám...

Doporučujeme hotely na Costa Dorada

Načítám...

Doporučujeme hotely na Aténské riviéře a ostrově Evia

Načítám...

Doporučujeme hotely na Limnosu

Načítám...

Doporučujeme hotely na Phu Quoc

Načítám...

Další články

Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.
Idylické pláže s tyrkysovým mořem, kouzelná městečka, magická příroda, starověké památky a vynikající kuchyně – to vše a mnohem více nabízí italská Apulie. Region známý jako „podpatek italské boty“ vás dostane do kolen.
Více než 60 zemí světa na 5 kontinentech. Víkendové letecké zájezdy, exotické poznávací zájezdy, poznávačky pro děti u nás si můžete vybrat z nejbohatší nabídky poznávacích zájezdů na českém trhu.
Prozradíme vám exotické velikonoční zvyky a poradíme, na které pláži strávit nejlepší velikonoční dovolenou 2024. Leťte na Velikonoce k moři!
Nenechte si utéct nejlepší ceny a výběr, nejnižší zálohu, děti zdarma, storno zdarma a další benefity! Objednejte si dovolenou na léto 2024 už nyní a ušetřete.  
Přemýšlíte, kde byste letos oslavili Valentýna? Poleťte s EXIM tours a prožijte 14. únor na našem​ poznávacím zájezdu v Egyptě, nebo v nejromantičtějších městech Evropy. Každé z nich má co nabídnout, stačí si jen vybrat.