1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2023?

Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2023?

Středa, 11.1.2023

Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2023?

Na rok 2023 jsme pro vás připravili nové destinace, ve kterých si užijete parádní dovolenou. Vsadili jsme na méně známé lokality nejoblíbenějších dovolenkových zemí jako Turecko i na čarokrásné Jordánsko. Proč? Protože v nich najdete nádherné pláže, zajímavé památky, malebnou přírodu, vynikající gastronomii a zároveň se nemusíte obávat davů turistů. Vyberte si z našich čerstvých nováčků a inspirujte se, kam na dovolenou v roce 2023.
Cala Figuera, Mallorca

Turecké Sarigerme: krásné pláže, zeleň a žádné davy

Poklidné letovisko Sarigerme leží v Turecku při pobřeží Egejského moře jen kousek od Dalamánu. Naše novinka na letní sezónu 2023 má tu výhodu, že i přes svoji krásu není příliš známá. Pláže s jemňoučkým pískem jsou tak často liduprázdné a v hotelech panuje fajn atmosféra vhodná na dovolenou pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Nejen z pláže se naskýtají úchvatné výhledy na okolní kopcovitou krajinu porostlou zelení. Sarigerme je zkrátka prázdninová oáza, kde najdete skvělé koupání a zároveň i bohaté možnosti výletů.

Doporučujeme hotely v Sarigerme

Cala Figuera, Mallorca

Jordánsko: Rudé moře, zajímavá kultura a místa, která znáte z příběhů

Pokud toto léto stojíte o příjemnou porci exotiky, nechcete být ochuzeni o nové zážitky, spoustu zajímavých výletů a vřelé uvítání, je Jordánsko tím pravým pro vás. Můžete si vybrat, zda se vykoupete v Rudém moři plném pestrobarevných pokladů nebo vyzkoušíte, jak nadnáší sůl v Mrtvém moři. Do paměti se vám vryje pohostinnost místních v kombinaci s lahodnými lokálními specialitami. A korunou úžasné dovolené bude výlet do proslulého skalního města Petra nebo rudé pouště Wádí Rum.
.

Doporučujeme zájezdy do Jordánska

Náš tip: Láká vás poznat všechny krásy Jordánska? Poleťte s námi na týdenní poznávací okruh Jordánskem, během kterého společně objevíme jeho nejimpozantnější místa. 

Co takhle k tomu přidat ještě Izrael? Připravili jsme si pro vás také desetidenní poznávací zájezd do Jordánska a Izraele, na němž vám kromě toho nejlepšího z Jordánska představíme také skvosty "Svaté země", jako jsou řeka Jordán, Jericho, Betlém, Jeruzalém, Tel Aviv a mnoho dalšího.

EXIM nováčci loňského roku slibují perfektní dovolenou i v roce 2023

Cala Figuera, Mallorca

Thassos: jeden z nejzelenějších řeckých ostrovů

Poklidný řecký ostrov Thassos, vzdálený pouhé 2 hodiny letu z ČR, si stále uchovává tradiční řeckou atmosféru, kterou již většina známých řeckých ostrovů ztrácí. Na Thassu si stále vychutnáte řecké speciality v příjemných tavernách bez zástupů cizinců, budete se toulat zelení opuštěných olivových a piniových hájů, procházet se archeologickými nalezišti bez front či se slunit na krásných plážích vhodných pro celou rodinu, aniž byste museli složitě hledat volné lehátko nebo místo na osušku.

Doporučujeme hotely na Thassu

Cala Figuera, Mallorca

Algarve: portugalský klenot u břehů průzračného Atlantiku

Portugalsko ještě mezi Čechy není tradiční dovolenkovou destinací, přestože jde o zemi, která se pyšní jedněmi z nejimpozantnějších scenérií písečných pláží lemovaných skalami. Najdete je na samém jihu Portugalska v regionu Algarve. Právě zde si s námi v roce 2023 teprve podruhé můžete na dovolené užít krásu rozmanité portugalské přírody, procházky po dlouhých pobřežních promenádách, vynikající gastronomii, perfektní servis zdejších hotelů i bohaté možnosti aktivit (výlety do historických měst či lodní výlety, kvalitní golfová hřiště atd.).

Doporučujeme hotely v Algarve

Costa de Almería, Španělsko

Costa de Almería: dovolená mezi mořem a horami se španělským šarmem

Kam na dovolenou 2023 do Španělska? Vsaďte na Costa de Almería, třetí z našich loňských nováčků. Tato oblast je známá klidnými letovisky, půvabnými rybářskými vesnicemi, dlouhými bílými plážemi či plážičkami ukrytými mezi skalami a výhledy na pohoří Sierra Nevada. Costa de Almería se jako každá dovolenková oblast ve Španělsku chlubí výtečnou gastronomií, množstvím kulturních památek a přírodních krás, ale na rozdíl od ostatních nabízí nejlepší klimatické podmínky (316 slunečných dnů v roce bez deště a léto s příjemným větříkem), kvalitní ubytování za skvělé ceny a zajímavou polopouštní krajinu.

Hotely na Costa de Almería

Cala Figuera, Mallorca

Kefalonie: řecká kráska, která učarovala již romantikům 19. století

Pokud stále nevíte, kam na dovolenou v létě 2023 a je vám sympatické Řecko, doporučujeme vám – Kefalonii. Největší ostrov v Jónském moři vás okouzlí nádhernými plážemi, ať už vás láká exotická Xi Beach s červeným saharským pískem nebo běloskvoucí Myrtos Beach. Kromě krásných pláží se Kefalonie pyšní hornatým vnitrozemím s divokými loukami, vinicemi, malebnými zátokami i památkami s atmosférou dávných časů. Jde o ideální destinaci pro milovníky přírody a turistiky, která je stále nedotčená masovým turismem.

Doporučujeme hotely na Kefalonii

Doporučujeme hotely v Sarigerme

Načítám...

Doporučujeme hotely v Jordánsku

Načítám...

Doporučujeme hotely na Thassu

Pro rodiny s dětmi

Načítám...

Pro páry

Načítám...

Doporučujeme hotely v Algarve

Načítám...

Doporučujeme hotely na Costa de Almería

Načítám...

Doporučujeme hotely na Kefalonii

Pro rodiny

Načítám...

Pro páry

Načítám...

Další články

Přemýšlíte, kde byste letos oslavili Valentýna? Poleťte s EXIM tours a prožijte 14. únor na našem​ poznávacím zájezdu v Egyptě, nebo v nejromantičtějších městech Evropy. Každé z nich má co nabídnout, stačí si jen vybrat.
Více než 80 zemí světa na 5 kontinentech. Víkendové letecké zájezdy z Prahy i Brna, exotické poznávací zájezdy, poznávačky pro děti u nás si můžete vybrat z nejbohatší nabídky poznávacích zájezdů na českém trhu.
Nenechte si utéct nejlepší ceny, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 31. 1. 2023. Nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Představujeme vám svět zázraků, kde se sny malých i velkých stávají skutečností. Vydejte se s námi do nejluxusnějších resortů v Arabských emirátech - hotelů RIXOS. Nyní bonus k zájezdu - vstup zdarma do Atlantis Aquaventure či YAS Island Park.
Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2023 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Během zájezdu na Tenerife si užijete překrásné pláže, četná obchodní centra a řadu zábavních parků včetně zoologických zahrad, ve kterých nechybí živá vystoupení kosatek a delfínů. Přečtěte si, co dělat a co vidět na dovolené na Tenerife.