1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Zážitkové pobyty pro rodiny s dětmi

Zážitkové pobyty pro rodiny s dětmi

Středa, 23.3.2022

Zážitkové pobyty pro rodiny s dětmi

3 tipy na zážitkovou dovolenou s dětmi

Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo pouťové atrakce, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt v Londýně s výletem do natáčecích studií Harryho Pottera, v Paříži s dvěma dny v Disneylandu nebo v italských Benátkách s návštěvou zábavního parku Gardaland.
 

Paříž a Disneyland

Okružní jízda po nejlepších pařížských atrakcích a památkách a zároveň pohádkový  Disneyland – tak vypadá program zážitkového pobytu ve Francii, který se zaručeně bude líbit dětem i jejich rodičům.
Na návštěvu Disneylandu jsou vyhrazeny hned dva celé dny zájezdu, abyste stihli s rodinou navštívit oba dva tematické parky – jak pohádkový Disneyland Park s ikonickým zámkem, který letos slaví 30 let, tak i novější filmový Walt Disney Studios Park, případně zábavní centrum Disney Village. Disneyland vás doslova vtáhne do světa pohádek a příběhů, potkáte zde známé pohádkové postavičky, s nimiž se můžou vaše děti vyfotit, budete si společně užívat na atrakcích, jako jsou horské dráhy a strašidelné zámky, a sledovat kousky kaskadérů i další představení.
Ikonický zámek v Disneylandu
Paříž a Disneyland
Disneyland
V rámci zážitkového zájezdu do Francie zažijete také okružní jízdu Paříží s česky mluvícím průvodcem, během které uvidíte proslulou nákupní třídu Champs Élysées s Napoleonovým Vítězným obloukem, náměstí Svornosti s luxorským obeliskem, Garnierovu operu, největší muzeum světa – Louvre, místa původní středověké pevnosti Bastily, kouzelné Lucemburské zahrady, okolí majestátního Pantheonu, jeden z nejstarších kostelů v Paříži St. Germain-des-Prés a náměstí a zahrady Trocadero s nádhernou vyhlídkou na Eiffelovu věž.
Eiffelova věž
Lucemburské zahrady, Paříž
Vítězný oblouk, Paříž
Pokud by vám výše zmíněné krásy Paříže byly málo, během individuálního volna před odletem budete mít čas prožít s rodinou vlastní program dle libosti a nasbírat další „pařížské“ zážitky.

Londýn a Harry Potter

Čtyřdenní letecký poznávací zájezd do Velké Británie jsme pro vás připravili tak, abyste vy i vaše děti spatřili to nejzajímavější z britské metropole a zároveň prožili celý den v kouzelném světě Harryho Pottera. Ve Warner Bros Studiu, kde se natáčely filmy o slavném čarodějnickém učni, nakouknete do Bradavického hradu, projdete se po Příčné ulici, zažijete tajemnou atmosféru Zapovězeného lesa, uvidíte nablýskanou lokomotivu Bradavického expresu a budete moci ochutnat nefalšovaný máslový ležák. Spatříte nejznámější místa, rekvizity, efekty i kostýmy, které znáte z filmů.
Bradavický expres, Warner Bros Studio
Učebna lektvarů, Warner Bros Studio
Doupě, Warner Bros Studio
Kromě toho vás v rámci zážitkové dovolené čekají nejzajímavější londýnské skvosty, z nichž některé si ve filmech o Harrym Potterovi také zahrály. Můžete se těšit na:
  • slavné Trafalgarské náměstí a neonové reklamy Piccadilly Circus,
  • Palác a pevnost Jejího Veličenstva, Tower of London, s korunovačními klenoty,
  • procházku po zvedacím mostě Tower Bridge,
  • Buckinghamský palác, sídlo královny Alžběty II., a střídání stráží,
  • Greenwich s Královskou observatoří a nultým poledníkem,
  • živou multikulturní čtvrť Soho s mnoha restauracemi a obchody,
  • individuální volno na návštěvu muzeí (Britské muzeum, Národní galerie, muzeum voskových figurín Madame Tussauds) či Oxford Street s obchody nejznámějších značek.
Big Ben, Westminsterské opatství a Double Deckers
Tower Bridge
Buckinghamský palác
Abyste si atmosféru Londýna během vaší zážitkové dovolené s dětmi užili co nejvíce, vyzkoušíte si cestovat po městě jako praví Londýňané. Náš česky mluvící průvodce vás vezme na projížďku slavným dvoupatrovým autobusem, vlakem bez řidiče řízeným počítačem i londýnskou podzemkou.

Benátky a Gardaland

Na míru rodinám s dětmi jsme připravili zážitkový zájezd do Itálie v kombinaci návštěvy slavných Benátek a jednoho z největších zábavních parků světa – Gardalandu.
Populární Gardaland s několika tematickými částmi a úctyhodnou rozlohou více než 700 000 m2 vás vtáhne do světa plného zážitků, adrenalinu a fantazie. Z téměř 40 speciálních atrakcí si vyberou dospělí i děti. Je libo vyzkoušet nejrychlejší horskou dráhu Raptor (90 km/h), plout džunglí na voru Jungle Rapids, přenést se do doby ledové na horské dráze Mammut, projet se podzemím v pirátské lodi I Corsari nebo navštívit 4D kino Spectacular 4D Adventure?
Gardaland
Horská dráha
Prohlídku Benátek, města na laguně s neopakovatelnou atmosférou, si užijí děti i jejich rodiče. Náměstí sv. Marka se zvonicí, chrámem a dóžecím palácem vás nadchne svou krásou a děti zase zdejšími zmrzlinárnami s touto italskou pochoutkou i obchůdky s karnevalovými maskami. Plavba vaporettem po benátském kanálu Grande se bude zaručeně líbit velkým i malým. A aby těch zážitků na dovolené nebylo málo, čeká vás ještě návštěva ostrova Burano a sklárny na ostrově Murano.
Chrám Santa Maria della Salute v Benátkách
Náměstí sv. Marka v Benátkách
Karnevalové masky v Benátkách
Pokud vás lákají Benátky, ale obejdete se bez adrenalinových zážitků v Gardalandu, máme program i pro vás. V rámci zájezdu se s námi můžete vydat na okružní jízdu kolem Lago di Garda a obdivovat městečka Desenzano del Garda, Colombare a Sirmione.

Další pobyty pro rodiny s dětmi s programem

Pro rodiče a jejich ratolesti máme na výběr i další varianty zážitkové dovolené v zajímavých destinacích. Cestovat s námi za poznáním můžete například na čarokrásný Island, kouzelnou Sardinii nebo za krásami přírody Norska a Švýcarska.

Covid info

Ověřte si aktuální cestovní podmínky i opatření v letadlech a destinacích v naší přehledné aplikaci Covid info.

Další články

Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2023 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Během zájezdu na Tenerife si užijete překrásné pláže, četná obchodní centra a řadu zábavních parků včetně zoologických zahrad, ve kterých nechybí živá vystoupení kosatek a delfínů. Přečtěte si, co dělat a co vidět na dovolené na Tenerife.
Přemýšlíte, že byste letos Vánoce či Silvestr prožili mimo ČR a nejlépe někde v teple? Máme pro vás tipy na nejlepší destinace a zájezdy na sváteční dovolenou. Také vám prozradíme, jak se slaví Vánoce v exotice.
Vyberte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst světa, ať už vás láká relaxace na pláži nebo poznávání památek, místní kultury či přírodních krás. Máme pro vás tipy na nejlepší hotely.
Nenechte si utéct nejlepší ceny, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 31. 12. 2022. Nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Spatřete na vlastní oči nejhezčí místa Zanzibaru a inspirujte se tím nejlepším, co na Zanzibaru stojí za to vidět a zažít, ať už vás láká relaxační nebo aktivní dovolená.