1. Eximtours.cz
 2. Novinky
 3. S EXIM tours nově bez čekání na letišti a v pohodlí business class

S EXIM tours nově bez čekání na letišti a v pohodlí business class

Pondělí, 8.7.2024

S EXIM tours nově bez čekání na letišti a v pohodlí business class

Také při cestě na dovolenou oceníte maximální komfort? Pak se vám budou líbit naše novinky z letecké přepravy nabízející nové možnosti a jedinečné zážitky. Využít můžete cestování ve třídě business class, kde si vás budou hýčkat, i službu online check-in, se kterou se odbavíte během minuty už před příjezdem na letiště. Mezi další vylepšení patří více přímých letů do nejoblíbenějších exotických destinací a odlety na dovolenou rovnou z šestice českých letišť. Pojďme se na všechny naše novinky podívat podrobněji.

Odbavení za minutu se službou online check-in

Začněte vaši dovolenou bez stresu a dlouhého čekání. Využijte službu online check-in, která vám umožní odbavit sebe i své spolucestující na Mezinárodním letišti Václava Havla v Praze snadno, rychle a bez zdlouhavých front. Odbavení zvládnete během pouhé minuty a služba je navíc zcela zdarma.

 • Check-in je k dispozici pro vybrané charterové lety s odletem z Prahy provozované společností Smartwings.
 • Online odbavení budete moct provést kdykoliv v rozmezí 30 až 1 hodinu před plánovaným odletem.
 • Jakmile bude online check-in dostupný, obdržíte od nás e-mail a SMS zprávu se speciálním kódem a návodem, jak si rychle a jednoduše odbavit svá zavazadla z pohodlí domova.
Snadné a rychlé online odbavení z domova
Check-in bez zbytečných front na letišti

Prvotřídní zážitek z letu v business class

Vyzkoušejte cestování business třídou a zažijte nezapomenutelný let. Ať už vás čeká zájezd do Bahrajnu, Holguínu na Kubě, Senegalu, Egypta, Ománu, Keni, Ras Al Khaimah ve Spojených arabských emirátech, na Kapverdy nebo do destinací ve Středomoří, s business class si dopřejete maximální komfort a nejlepší péči. Službu nabízíme u letů se společnostmi Smartwings (Boeing 737 MAX) a World2Fly (Airbus A330).

V této třídě vás čeká řada exkluzivních služeb, mezi které patří například:

 • prioritní odbavení,
 • vlastní stevard pro celou třídu,
 • prostor oddělený přepážkou,
 • rozšířený catering s nadstandardním občerstvením (např. Gourmet menu),
 • neomezené množství nealkoholických nápojů během letu,
 • výsuvné opěrky na nohy,
 • odbavené zavazadlo navíc,
 • široká polohovatelná sedadla.

Garantujeme vám, že už nebudete chtít létat jinak než v business class!

Exkluzivní servis v business class
Nezapomenutelný let v business třídě

Přímým letem do nejoblíbenějších exotických destinací

Zapomeňte na hodinová čekání na přestupních letištích a leťte s námi nejen za exotikou přímým letem rovnou z Prahy. Do destinace přiletíte odpočatí a připravení užít si nezapomenutelné chvíle na bílých plážích obklopených křišťálově čistým mořem. Cestovat je možné rovnou se dvěma leteckými společnostmi

Společnost World2Fly

Mladá španělská aerolinka World2Fly nabízí na palubě letadla prostorné sedačky, Wi-fi připojení, pestrou nabídku palubní zábavy, nízkou hladinu hluku i česky mluvící personál.

Přímé lety se společností W2Fly:

Společnost Smartwings

U letů s českou leteckou společností Smartwings si užijete cestování moderním Boeingem 737 MAX, širokou nabídku jídla a nápojů, nízkou hladinu hluku v letadle a u většiny letů také možnost cestování v business class.

Lety bez přestupů se společností Smartwings:

Kuba
Dominikánská republika
Spojené arabské emiráty
Egypt
Vietnam
Omán

Na dovolenou k moři z 6 českých letišť

Cestování s námi je mnohem příjemnější než kdy dříve. Na svou vysněnou dovolenou je možné letět nejen z Prahy, Brna a Ostravy, ale i z Pardubic, Karlových Varů (nově nabízíme seating zdarma na letech do Tuniska a na Tureckou riviéru) a Českých Budějovic. Jakou výhodu vám to přináší? Už nemusíte cestovat přes celé Česko do Prahy, abyste si mohli užít písečné pláže a azurové moře.

Vaše cesta na letiště bude rychlejší a mnohem kratší. Ať už toužíte po slunných plážích Španělska, malebných řeckých ostrovech, podmořském dobrodružství v Egyptě nebo exotických destinacích, nyní máte možnost letět do těchto míst z vašeho nejbližšího letiště

Letiště Václava Havla v Praze
Šestice letišť v ČR pro odlet na vaši dovolenou
Možnost letu z nejbližšího letiště

Další články

Kaskádovitá jezírka Pamukkale, fascinující skalní útvary Kappadokie, starověký Efez, překrásná pláž Ölüdeniz a další tipy na úžasná místa, která si na dovolené v Turecku nesmíte nechat ujít.  
Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Idylické pláže s tyrkysovým mořem, kouzelná městečka, magická příroda, starověké památky a vynikající kuchyně – to vše a mnohem více nabízí italská Apulie. Region známý jako „podpatek italské boty“ vás dostane do kolen.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.