1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. EXIM tours vstupuje do MotoGP

EXIM tours vstupuje do MotoGP

Úterý, 8.10.2013

Praha, 8. 10. 2013 – Cestovní kancelář EXIM tours se v letošní sezóně rozhodla v poslední etapě seriálu MotoGP podpořit závodníka Lukáše Peška. Sponzorským vstupem do soutěže královské kubatury chce zvýšit šance velkého českého motocyklového talentu, a přispět tak k jeho dalším úspěchům.

Barvy cestovní kanceláře EXIM tours ponese na své přilbě Lukáš Pešek v posledních čtyřech podnicích seriálu, a to 13. 10. na okruhu Sepang v Malajsii, 20. 10. na australském Phillip Island, 27. 10. na okruhu Motegi v Japonsku a 10. 11. ve španělské Valencii.

Lukáš Pešek vstoupil do světa motocyklových závodů už ve třech letech. Nejvýrazněji se zapsal do historie závodů mistrovství světa v letech 2006 a 2007, kdy devětkrát stanul na stupních vítězů. Tento pocit si před ním mohlo vychutnat pouze pět českých závodníků, přičemž před Lukášem to byl naposledy v roce 1971 Bohumil Staša na okruhu v Brně.

Po úspěších v Moto3 pokračuje Lukáš Pešek ve své kariéře v nejprestižnější kategorii –královské kubatuře MotoGP – motocyklové obdobě Formule 1.

Po podpoře fotbalového klubu AC Sparta Praha a hokejistů HC Bílí tygři Liberec a HC Sparta Praha tak EXIM tours jako první cestovní kancelář vstupuje do světa motocyklového sportu. „Věřím, že EXIM tours může pomoci jednomu z největších českých talentů a že tím všem fanouškům tohoto sportu udělá radost,“ potvrzuje Stanislav Zíma, marketingový ředitel EXIM tours.

EXIM tours vstupuje do MotoGP

Další články

Kaskádovitá jezírka Pamukkale, fascinující skalní útvary Kappadokie, starověký Efez, překrásná pláž Ölüdeniz a další tipy na úžasná místa, která si na dovolené v Turecku nesmíte nechat ujít.  
Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.