Patříte mezi rodiče, kteří hledají místo pro dovolenou na poslední chvíli? Projděte si last minute zájezdy do Bulharska. V této zemi si nyní užijete rodinnou pohodu za příjemné ceny.

Kam do Bulharska na last minute?

Čekají na vás oblíbené přímořské destinace, jako jsou Zlaté písky a Obzor u města Varna nebo Primorsko a Slunečné pobřeží u Burgasu. S dětmi se tu vydovádíte plaváním v osvěžujícím moři. Na zlatavých plážích si postavíte hrady z písku a nachytáte okouzlující bronz. Spoustu legrace zažijete také při vodních sportech nebo v aquaparcích.

Díky all inclusive stravování si navíc dopřejete dovolenou bez starostí. Pochutnáte si na grilovaných rybách, šopském salátu, sladké baklavě i dalších bulharských specialitách. Kromě osvěžujících limonád a dobrého vína se tu navíc napijete i našeho českého piva.

Tak nečekejte! Vyberte si last minute zájezd do Bulharska a poleťte s námi už za pár dní!

Vybírejte last minute z těchto hotelů v Bulharsku

Zajímavé last
minute slevy
Široký výběr 
termínů a hotelů
Odlet už za pár
dnů či týdnů
Načítám...
Téměř 400 km černomořského pobřeží v Bulharsku nabízí last minute dovolenou na nádherných plážích. Turisté si zvláště cení jemného písku, pozvolna se svažujícího břehu a čisté, teplé vody. Vzhledem k charakteru pobřeží, které je poměrně málo členité, tu najdete většinou rozlehlé pláže, ale výjimkou nejsou ani zajímavé zátočiny mezi skalnatými útesy. Pláže jsou čisté a upravené, bez mořských ježků a žahavých medúz. Vydejte se s námi na jednu z krásných pláží Bulharska na poslední chvíli!

Nevybrali jste si? Mrkněte na další zajímavé zájezdy