1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. AKTUÁLNĚ! Podmínky pro vstup do Tuniska

AKTUÁLNĚ! Podmínky pro vstup do Tuniska

Čtvrtek, 17.12.2020

AKTUÁLNĚ! Podmínky pro vstup do Tuniska

Na základě rozhodnutí tuniské vlády je vstup do Tuniska možný pouze po předložení negativního výsledku testu na COVID-19. V souvislosti s tím letecká společnost zrušila lety do Tuniska od 24. 12. 2020 do 25. 3. 2021, pobytové zájezdy proto v tomto období nelze ze strany naší cestovní kanceláře realizovat.

Let z Prahy 

  • Při odbavení na letišti je třeba mít již vyplněný zdravotní formulář. Nezapomeňte si formulář vytisknout a vyplnit ještě před odletem. Při příletu do Tuniska je kromě klasického turistického registračního formuláře, nutné vyplnit i cestovní formulář, které klienti obdrží na palubě letadla nebo po příletu v papírové podobě.
  • Připravili jsme přehledný návod k vyplnění zdravotního a cestovního formuláře.

Let do ČR 

  • Před návratem do ČR platí povinnost vyplnit příjezdový formulář a po návratu podstoupit RT-PCR test na přítomnost nákazy COVID-19 či karanténu.
  • Test je povinné podstoupit do 5 dnů od návratu do ČR a výsledek testu je následně nutné oznámit místně příslušné krajské hygienické stanici.
  • Povinnost podrobit se testu na COVID-19 lze splnit také přeložením negativního výsledku RT-PCR testu, který byl proveden v členském státě EU a není starší než 72 hodin (předkládá se ihned po vstupu na území ČR krajské hygienické stanici).
  • Výjimku z testování  mají osoby mladší 5 let

Další články

Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19, který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji).
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Připravujeme obnovení pátečních letů na ostrov Boa Vista a Sal již od 5. 2. 2021. Zde naleznete informace pro vstup na Kapverdské ostrovy.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím