1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Česká máma 2014

Česká máma 2014

Středa, 24.9.2014

Značka EXIM TOURS (MANGO CLUB) byla nominována v anketě o nejoblíbenější značky a produkty pro děti Česká máma 2014 v kategorii Cestovní kancelář pro rodiny s dětmi. Právě dstartoval 3. ročník ankety o nejoblíbenější značky pro malé děti

Od 1. září až do 31. října běží internetová anketa Česká máma o nejoblíbenější značky, produkty a prodejce zboží pro kojence, batolata a předškoláky v České republice. Na stránce www.ceskamama.cz se mohou hlasující maminky zapojit a vybrat tak například nejoblíbenějšího prodejce dětského oblečení, obuvi či hraček, ale i výrobce dětského nábytku, kosmetiky či časopisu pro rodiče. Výsledky ankety a jednotliví vítězové kategorií budou zveřejněny 30. listopadu 2014 na stránkách ankety.

Kategorií, ve kterých hlasování na internetu probíhá, jsou dvě desítky, přičemž maminky hlasují v 19 kategoriích a poslední kategorii – Výrobek roku – nominuje a zvolí odborná porota týmu Česká máma.

„Maminky se pro své děti snaží vybrat vždy to nejlepší. Jsou ale opatrné a k výběru je už tak často nepřiměje reklama, velmi sází především na doporučení ostatních maminek. Projekt Česká máma tedy vznikl hlavně proto, aby zde maminky mohly sdílet své zkušenosti s konkrétními značkami a pomoci tak ostatním maminkám při koupi značek a produktů pro své nejmenší,“ říká autorka myšlenky ankety Česká máma MUDr. Zuzana Ludvíková, která se mezi maminky s malými dětmi pohybuje každý den.

Zatímco v roce 2012 bodoval v kategorii dětského oblečení oděvní řetězec C&A, o rok později zvítězil mezi hlasujícími konkurent H&M. Podobně v kategorii Kaší a mléčných výrobků zvítězila v roce 2012 značka Sunar, o rok později získala prvenství značka Hami. Ve většině kategorií se ale vítězové na prvních místech nemění a odrážejí tak dlouhodobou spokojenost maminek s danou značkou. V dětské kosmetice tak například vítězí značka Nivea, v pomůckách pro krmení značka Avent a u hraček pro kojence a batolata je to značka Fisher Price.

Hlasovat lze jednoduše na internetu (www.ceskamama.cz) zaškrtnutím značky, kterou maminka v dané kategorii pro své dítě preferuje. Hlasovat bude možné také na veletrhu her a hraček FOR TOYS, který se bude konat na výstavišti v pražských Letňanech od 2. do 5. října 2014. Každý hlasující, který se do ankety zapojí (zanechá svou emailovou adresu), se může zúčastnit soutěže o věcnou finanční cenu ve výši 10 000 Kč a balíčky s produkty značky NIVEA v hodnotě 1 000 Kč.

Více informace o projektu a hlasování naleznete na www.ceskamama.cz a na Facebooku Česká máma.

Mediálními partnery soutěže jsou: www.odmaminky.cz, www.ententyky.czwww.strollering.cz, www.fortoys.cz a www.ostrovobjevu.cz.

Další články

Kaskádovitá jezírka Pamukkale, fascinující skalní útvary Kappadokie, starověký Efez, překrásná pláž Ölüdeniz a další tipy na úžasná místa, která si na dovolené v Turecku nesmíte nechat ujít.  
Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.