1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. EXIM HOLDING A.S. uspěl v soutěži Českých 100 nejlepších

EXIM HOLDING A.S. uspěl v soutěži Českých 100 nejlepších

Úterý, 1.12.2015

Slavnostní vyhlášení výsledků letošního ročníku soutěže Českých 100 nejlepších proběhlo v pátek 27. 11. ve Španělském sále Pražského hradu za účasti představitelů vlády a politické reprezentace.

V průběhu reprezentativního večera bylo oceněno 10 nejlepších českých firem za rok 2015 z celkového žebříčku, vyhlášeno bylo osm oborových kategorií a ocenění se rovněž dočkali jednotlivci v kategoriích Lady Pro a Gentleman Pro. V rámci oborové kategorie Cestovní ruch a hotelnictví se EXIM HOLDING a.s. probojoval mezi finalisty. Oborová kategorie představuje výběr nejlepších podniků z daných oborů majících bezprostřední vliv na životní úroveň a pocity jistoty, bezpečí, spokojenosti a hrdosti na život v ČR u co největší části občanů.

Ocenění z rukou kancléře prezidenta České republiky převzal marketingový ředitel Ing. Stanislav Zíma.

Cestovní kancelář EXIM TOURS a.s. se v rámci společnosti EXIM HOLDING a.s. v této soutěži pravidelně umisťuje velmi vysoko. V roce 2012 pak EXIM HOLDING a.s. dosáhl největšího úspěchu, když se umístil mezi 10 top společnostmi z celé České republiky. Jedná se tak o historicky nejlepší umístění cestovní kanceláře za dobu existence této prestižní soutěže pořádané od roku 1996.

Zdroj fotografie: www.parlamentnilisty.cz

Další články

Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.
Idylické pláže s tyrkysovým mořem, kouzelná městečka, magická příroda, starověké památky a vynikající kuchyně – to vše a mnohem více nabízí italská Apulie. Region známý jako „podpatek italské boty“ vás dostane do kolen.