1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. EXIM tours je nejlepší CK pro dovolenou u moře

EXIM tours je nejlepší CK pro dovolenou u moře

Pondělí, 3.12.2012

Nejoblíbenější destinací Čechů v anketě TTG (Travel Trade Gazette) Travel Awards se stalo Řecko. Veřejnost a odborná porota hlasovala ve 13 kategoriích, kde se nejlepší leteckou společností stala ČSA, pojišťovnou ERV, zahraniční turistickou centrálou rakouská Österreich-Werbung a absolutním vítězem byla cestovní kancelář Čedok.

Podle ankety TTG je letos nejoblíbenější destinací Řecko Podle ankety TTG je letos nejoblíbenější destinací Řecko Podle ankety TTG je letos nejoblíbenější destinací Řecko Podle ankety TTG je letos nejoblíbenější destinací Řecko

Další články

Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.
Idylické pláže s tyrkysovým mořem, kouzelná městečka, magická příroda, starověké památky a vynikající kuchyně – to vše a mnohem více nabízí italská Apulie. Region známý jako „podpatek italské boty“ vás dostane do kolen.