1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. EXIM tours mezi prestižními značkami

EXIM tours mezi prestižními značkami

Pondělí, 29.4.2013

Praha, 19. dubna – Největší cestovní kancelář na našem trhu, EXIM tours, opět sbírala ocenění. Tentokrát byla kvalita značky ohodnocena Superbrands Award, mezinárodní cenou udělovanou nejlepším společnostem v České republice.

 

 

Cenu Superbrands Award naší společnosti udělila komise expertů Brand Council programu Czech Superbrands, předního mezinárodního hodnotícího programu v oceňování obchodních značek. Toto uznání svědčí o prestiži značky EXIM tours, která může do budoucna sloužit jako příklad pro ty účastníky na českém trhu, kteří by se rádi rozvíjeli, učili a dynamicky zdokonalovali svou image.

 

 

Cena Superbrands Award, která vyzdvihuje národní značky i globální značky se zastoupením v ČR na základě odborných kritérií, je důkazem pozitivní zpětné vazby, kterou naše společnost získala. Tím spíše, že komise Brand Council, která rozhoduje o vítězích, je složena ze 14 uznávaných, nezávislých odborníků, jejichž rozhodnutí spolu s rozhodnutím českého spotřebitele potvrzují dosavadní úspěch naší značky. V 1. fázi hodnotili značky spotřebitelé – koncoví zakaznici. Z jejich preferencí pak vzešel semifinálový list značek, který posoudila odborná porota. Ta svým hlasováním rozhodla o finalním listu oceněných značek pro rok 2013.

Značky jsou nominovány výhradně na základě odborných kritérií, přičemž společnosti nemohou o toto uznání samy žádat.

Získané ocenění je pro nás všechny povzbuzením do další práce ale zároveň i závazkem vůči klientům a obchodním partnerům. Dává nám energii pro další zkvalitňování našich služeb.

Superbrands Award

Tento program byl před více než patnácti lety zaveden ve Velké Británii marketingovými a komunikačními odborníky. Od té doby se stal populárním na celém světě a dnes je cena Superbrands Award uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích na pěti kontinentech.

Superbrands 2013

Další články

Kaskádovitá jezírka Pamukkale, fascinující skalní útvary Kappadokie, starověký Efez, překrásná pláž Ölüdeniz a další tipy na úžasná místa, která si na dovolené v Turecku nesmíte nechat ujít.  
Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.