1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. ITS Billa Travel součástí EXIM Holdingu

ITS Billa Travel součástí EXIM Holdingu

Čtvrtek, 16.5.2013

Praha, 16. května – EXIM HOLDING a.s. převzal k 30. 4. 2013 50% podíl cestovní kanceláře ITS Billa Travel s.r.o. Tento stabilní touroperátor tak posílil postavení EXIM Holdingu v Evropě a zároveň přispěl k pokračující konsolidaci trhu cestovního ruchu.

 

 

Další výhodný tah německé společnosti REWE Group rozšířil EXIM Holding a.s. o nového, silného partnera. Do úspěšné rodiny EXIM Holding patří česká a polská cestovní kancelář EXIM tours a slovenská a maďarská KARTAGO tours.

Cestovní kancelář ITS (Německo) byla založena už v roce 1970 a v rámci REWE Group se stala největší firmou zaměřenou na cestovní ruch.
ITS Billa Travel vstoupila na český trh cestovního ruchu v lednu 2009 a stala se unikátní především prodejním kanálem, díky němuž docílila přímého a jednoduchého kontaktu se zákazníky, prostřednictvím supermarketů Billa. Kromě leteckých dovolených k moři se specializuje na zájezdy vlastní dopravou a na kratší 3/4denní pobyty například v rakouských Alpách či maďarských lázních.

Začlenění ITS Billa Travel do EXIM Holdingu tak přinese klientům další rozšíření nabídky zájezdů především v tomto segmentu.
Pro ITS Billa Travel toto spojení znamená nejen konsolidaci nákupů, ale také možnost využití kapacit charterových letů, hotelů a organizačního zázemí EXIM Holdingu. ITS Billa Travel bude i nadále na českém trhu fungovat pod vlastní, zavedenou značkou.

 

 

 

EXIM holding ITS BILLA

Další články

Kaskádovitá jezírka Pamukkale, fascinující skalní útvary Kappadokie, starověký Efez, překrásná pláž Ölüdeniz a další tipy na úžasná místa, která si na dovolené v Turecku nesmíte nechat ujít.  
Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.