1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Žhavé novinky v naší nabídce! Ibiza, Menorca, Santorini

Žhavé novinky v naší nabídce! Ibiza, Menorca, Santorini

Pátek, 27.11.2020

Žhavé novinky v naší nabídce! Ibiza, Menorca, Santorini

I letos jsme pro vás rozšířili naši letní nabídku o čerstvé nováčky. Pro každého máme něco, na své si přijdou romantické duše, rodiny s dětmi, singles i parta přátel.
 

ibiza-(1).jpgIbiza: bujará i okouzlující zároveň

Toužíte prožít prázdniny ve velkém stylu? Vsaďte na Ibizu! Na jednom z nejvíc „párty ostrovů“ na planetě zábava nikdy nekončí a pohodová atmosféra je cítit na každém kroku. Nejživější z Baleárských ostrovů je však víc než jen to. Sluncem zalité pláže s jemným pískem, zelené borovicové lesy a bohaté dědictví ostrova, to je pravá tvář Ibizy. Objevte poklidný venkov nebo odlehlé zátoky na severním pobřeží a užijte si to nejkouzelnější, co Ibiza nabízí.

Hotely na Ibize

 

menorca.jpgKlidná Menorca nejen pro rodiny s dětmi

Malý ostrov plný velkých památek, to je Menorca. Menší a klidnější „sestra“ oblíbené Mallorky vás okouzlí bílými plážemi, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších ve Středomoří, průzračným mořem, panenskou přírodu a hlavně možností úniku od davů turistů. Poklidná atmosféra však neznamená, že byste na Menorce neměli co dělat! Nejvýchodnější z Baleárských ostrovů je plný starobylého bohatství. Historické město Ciutadella, megalitické pozůstatky zapomenutých civilizací a malebné vesničky jsou důvodem, proč se Menorce přezdívá „muzeum pod širým nebem“.

Dovolená na Menorce

 

santorini.jpgSantorini: ráj pro zamilované páry

Chcete mít ty nejkrásnější fotky z dovolené? Zamiřte na romantické Santorini s vysokánskými skálami tyčícími se nad tyrkysovým mořem a plážemi hrajícími všemi barvami od zlaté přes černou až po červenou. Jak může vzniknout taková nádhera? Řecký ostrov Santorini vděčí za svou udivující krásu sopečné erupci před skoro čtyřmi tisíci let! Lahodné víno zrozené z úrodné vulkanické půdy, sněhově bílé domy s modrými kopulemi na vrcholcích útesů a pohádkové západy slunce nad mořem – to je jen zlomek důvodů, proč se Santorini už v dávné historii přezdívalo „kallisti“, tedy „nejkrásnější“.

Zájezdy na Santorini

Další články

Nenechte si utéct nejvyšší slevy, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 31. 12. Ať už vás lákají blízká moře či exotika, nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!

Zveme vás na procházku po největších lákadlech Ománu. Podíváme se především do oblastí Muscat a Salalah, kam naše zájezdy směřují. Čeká vás báječná dovolená!​

Severní Kypr je místem, kde ožívají dávné legendy a příběhy, které znáte z knih. Objevte ještě tento podzim krajinu středověkých hradů, tajuplných svatyní, archeologických nalezišť kdysi mocných měst i ospalých vesniček a panenských pláží.
Nejkrásnější pláže, mořské želvy, krápníkové jeskyně, lahodné víno, typické řecké vesničky a božský klid – představujeme vám největší krásy Kefalonie a skvělé tipy na výlet.
Chcete si užít babí léto u moře? Čekají na vás výhodné ceny, poloprázdné hotely a klidné pláže. Jako bonus se servírují fajn teploty vzduchu od 20 do 30 °C a moře teplé jako kafe. Poradíme vám, kam k moři po prázdninách.
Poznejte s námi fascinující přírodu Islandu, krásy portugalského pobřeží, to nejhezčí ze Sicílie, kouzlo historie na Maltě či romantické Santorini.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Jsme součástí REWE Group a její divize DER Touristik, největší středoevropské skupiny v cestovním ruchu.