1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Žhavé novinky v naší nabídce! Ibiza, Menorca, Santorini

Žhavé novinky v naší nabídce! Ibiza, Menorca, Santorini

Pátek, 27.11.2020

Žhavé novinky v naší nabídce! Ibiza, Menorca, Santorini

I letos jsme pro vás rozšířili naši letní nabídku o čerstvé nováčky. Pro každého máme něco, na své si přijdou romantické duše, rodiny s dětmi, singles i parta přátel.
 

ibiza-(1).jpgIbiza: bujará i okouzlující zároveň

Toužíte prožít prázdniny ve velkém stylu? Vsaďte na Ibizu! Na jednom z nejvíc „párty ostrovů“ na planetě zábava nikdy nekončí a pohodová atmosféra je cítit na každém kroku. Nejživější z Baleárských ostrovů je však víc než jen to. Sluncem zalité pláže s jemným pískem, zelené borovicové lesy a bohaté dědictví ostrova, to je pravá tvář Ibizy. Objevte poklidný venkov nebo odlehlé zátoky na severním pobřeží a užijte si to nejkouzelnější, co Ibiza nabízí.

Hotely na Ibize

 

menorca.jpgKlidná Menorca nejen pro rodiny s dětmi

Malý ostrov plný velkých památek, to je Menorca. Menší a klidnější „sestra“ oblíbené Mallorky vás okouzlí bílými plážemi, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších ve Středomoří, průzračným mořem, panenskou přírodu a hlavně možností úniku od davů turistů. Poklidná atmosféra však neznamená, že byste na Menorce neměli co dělat! Nejvýchodnější z Baleárských ostrovů je plný starobylého bohatství. Historické město Ciutadella, megalitické pozůstatky zapomenutých civilizací a malebné vesničky jsou důvodem, proč se Menorce přezdívá „muzeum pod širým nebem“.

Dovolená na Menorce

 

santorini.jpgSantorini: ráj pro zamilované páry

Chcete mít ty nejkrásnější fotky z dovolené? Zamiřte na romantické Santorini s vysokánskými skálami tyčícími se nad tyrkysovým mořem a plážemi hrajícími všemi barvami od zlaté přes černou až po červenou. Jak může vzniknout taková nádhera? Řecký ostrov Santorini vděčí za svou udivující krásu sopečné erupci před skoro čtyřmi tisíci let! Lahodné víno zrozené z úrodné vulkanické půdy, sněhově bílé domy s modrými kopulemi na vrcholcích útesů a pohádkové západy slunce nad mořem – to je jen zlomek důvodů, proč se Santorini už v dávné historii přezdívalo „kallisti“, tedy „nejkrásnější“.

Zájezdy na Santorini

Využijte First minute slevy a výhody!

Vyberte si letní dovolenou do 31. 12. 2020 a získáte nejlepší cenu i další super benefity:

  • sleva až 42 %,
  • 1. dítě zcela zdarma a pro 2. dítě pobyt zdarma,
  • storno za 0 Kč a hotovost do 14 dnů,
  • záloha jen 990 Kč za osobu,
  • změna zájezdu zdarma,
  • prioritní místo v letadle zdarma (pro držitele zákaznických karet na vybraných letech),
  • připojištění na COVID-19 zdarma (k zakoupenému pojištění EXIM Evropa).

Další články

Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Naše připojištění C19 a C19+ řeší více situací spojených s onemocněním COVID-19 než běžná cestovní pojištění na trhu. Pojištění není omezeno pouze na výlohy na léčení v zahraničí (ty jsou obsaženy už v klasickém cestovním pojištění, ke kterému se připojištění sjednává), ale platí i při nutnosti zrušení cesty (storna) nebo neplánovaného pozdního návratu ze zahraničí domů.

Je před dovolenou na Madeiře potřeba podstoupit test a vyplnit zdravotní dotazník? A jak je to s návratem?

Opět létáme do Egypta! Je nutné před dovolenou podstoupit test? Jsou otevřené pyramidy? Máme pro vás aktuální informace o přijatých bezpečnostních opatřeních.
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Lety na některé z Kapverdských ostrovů obnoveny od 5. 2. 2021! Jaké jsou podmínky vstupu na Kapverdy? Informace pro vás pravidelně aktualizujeme.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím