1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. AKTUÁLNĚ! Podmínky vstupu do exotických destinací a návratu do ČR

AKTUÁLNĚ! Podmínky vstupu do exotických destinací a návratu do ČR

Pátek, 9.7.2021

AKTUÁLNĚ! Podmínky vstupu do exotických destinací a návratu do ČR

Podmínky vstupu do exotických destinací a návratu zpět do ČR v souvislosti s koronavirem pro vás pravidelně aktualizujeme v aplikaci Covid info.

Přijatá opatření podléhají častým změnám. Před odjezdem sledujte aktuální podmínky pro vstup do destinace i návrat zpět do ČR
​na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR a leteckého dopravce.

Za případné nesplnění povinností pro vycestování kterýmkoliv z cestujících nenese CK odpovědnost.

Další články

Na rok 2022 pro vás máme několik nováčků. Vsadili jsme na méně známé lokality nejoblíbenějších dovolenkových zemí, jako je Řecko, Španělsko a Portugalsko, s nádhernými plážemi, kde se však nemusíte obávat davů turistů.
Přirozené karanténní prostředí, ideální počasí, možnost, že ostrovy brzy zmizí pod hladinou oceánu a další maledivské zajímavosti, proč nečekat a vyrazit na dovolenou na Maledivy co nejdřív.
Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2022 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Máme pro vás novinku. Nově u nás můžete nakoupit jako dárek pro vaše nejbližší nejen klasické dárkové poukazy, ale rovnou i konkrétní zájezd. Ještě měsíc před zahájením zájezdu se s vašimi blízkými můžete rozhodnout, zda dárek využijete nebo vrátíte.
Spatřete na vlastní oči nejhezčí místa Zanzibaru a inspirujte se tím nejlepším, co na Zanzibaru stojí za to vidět a zažít, ať už vás láká relaxační nebo aktivní dovolená.
Poleťte na dovolenou na Vánoce a Silvestra. Užijte si svátky a novoroční oslavy u moře pod palmami a bez stresu.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím