1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Hotel Xanadu Resort víc než dovolená v Turecku

Hotel Xanadu Resort víc než dovolená v Turecku

Čtvrtek, 11.4.2019

Xanadu Resort Belek – víc než jen dovolená u moře

Hledáte pro svou letní dovolenou něco výjimečného? Podívejte, jaký zábavný program si pro vás na letošní sezonu připravil například Xanadu Resort hotel * na oblíbené Turecké riviéře.

Od dubna až do konce října máte během dovolené šanci zúčastnit se některé ze speciálních akcí a ozvláštnit si tak pobyt o některý z těchto příjemných zážitků:

  Fitness & Yoga Days (1. 5. – 7. 5.)
Spojte svou dovolenou se zdravým pohybem. Protáhněte se, načerpejte energii a nastartujte svůj metabolismus během hodin cvičení s certifikovanými trenéry. Během Fitness & Yoga Days nastartujete nový den s ranní jógou v podání Mariny Bedretdinové, zpevníte své tělo při Bodyjam a Bodybalance lekcích se Sergeyem Blukherem nebo si dáte do těla ve stylu fitness s Feridem Dehghanem.

  19. Výročí (31. 5. – 2. 6.)
Nenechte si ujít každoroční velkolepou oslavu výročí otevření resortu se spoustou zábavy kolem. Program začíná v pátek rozpustilou plážovou party, pokračuje sobotním dnem plným her, legračních aktivit a večerní afterparty a v neděli končí lákavým brunchem v hlavní restauraci.

  Ramadan Feast (4. 6. – 7. 6.)
Zažijte na vlastní kůži, jak se slaví v Turecku! Nechte se unést barvami, chutěmi i tóny líbezné turecké kultury během oslav Ramadánu. Při nich si vychutnáte lahůdky zdejší orientální kuchyně, zaposloucháte se do vábivých rytmů místní hudby a užijete si zábavnou show v tureckém stylu.

  Chocolate Kids Fest (14. 7. – 16. 7.)
Kde jinde se s rodinou tak sladce pobavíte jako právě na festivalu tohoto nevšedního pokušení? V rámci akce na vás čeká spousta legračních her včetně loutkového představení, vlastní výroba v čokoládové dílně i jedinečné výtvory v cukrářském ateliéru.

  Kids Fashion (18. 8. – 25. 8.)
Dopřejte svým malým princeznám a fešáckým gentlemanům o dovolené prima zábavu. Díky několikadennímu programu s proslulou návrhářkou se vaše děti zabaví výrobou originálních kostýmů, které při finální přehlídce sami předvedou na blyštivém molu. Po přihlášení je účast dětí povinná ve všech částech programu.

  Beauty & Beauty Days (16. 9. -19. 9.)
Chcete najít svůj osobitý styl, nechat si poradit, jak se sladit a co vám sluší? Pak je vám tato akce šitá na míru. Během Beauty & Fashion days získá každý návštěvník hotelu 2 hodiny se stylingovou specialistkou Olgou Chalayou zdarma. Od ní dostanete tipy na to, co právě letí, jaké jsou poslední trendy v líčení a úpravě nehtů nebo co si počít s nezbednými vlasy. Pro takové zpestření dovolené si stačí po příjezdu zarezervovat termín a zábava je Vaše.

  Wellness Days (13. 10. – 20. 10.)
Také někdy potřebujete vypnout, zrelaxovat a doplnit energii? Přiučte se tipy a triky od zkušených odborníků. Ve spolupráci s X-Fit a Shang-Du Spa vám Nata Gonchar prozradí, jak správně provádět peeling, aplikovat blahodárné masky či očistit své tělo detoxem. Kromě individuální konzultace si užijete také zklidňující masáž hlavy a rukou a na další hýčkající procedury v rámci programu získáte slevu minimálně 20 %.

I mimo akce je ale pobyt v tomto vyhlášeném pětihvězdičkovém hotelu nezapomenutelným zážitkem. Loni v létě jsme tu s rodinou strávili jedny z nejhezčích prázdnin, na jaké jsme se kdy vypravili.

Osvěžující koupání v moři, hravé dovádění u bazénu a ochutnávání lákavých tureckých specialit, to byla jen malá část veškeré zábavy, která se tu dala podniknout. Společně jsme se nasmáli třeba i při zkoušení lukostřelby, šplhání na stěnu či vystoupení delfínů a tuleňů během výletu do blízkého delfinária.

Menší dcerka si také našla spoustu kamarádů během animačních programů na zdejším hřišti a v miniklubu, zatímco její starší bráška si oblíbil hernu vybavenou konzolemi Xbox a Playstation.

A my dospělí? I my jsme si chvíle klidu vychutnali po svém. Osvěžili jsme se lahodnými koktejly, zašli si na společnou masáž a prošli se ve dvou po dlouhé písečné pláži.

Zní vám to jako pohádka? Neváhejte, vyberte si termín a vypravte se za tímto letním dobrodružstvím s námi!

* Pořadatelem uvedených akcí je výhradně Xanadu Resort Hotel v turecké Antalyi. Jako pořadatel si vyhrazuje plné právo akce přerušit, pozměnit, zkrátit či odvolat. Zmíněné produkty, služby a výhody budou pořadatelem klientům poskytovány do vyčerpání zásob či maximální kapacity.

Další články

Pro všechny cestující z ČR na území Španělska platí povinnost prokázat se při odletu z ČR i při vstupu do země mezinárodním potvrzením o negativním výsledku RT-PCR testu na COVID-19. Stejná povinnost platí při check-inu v ubytovacích zařízeních na Kanárských ostrovech. Tato povinnost se nevztahuje na děti do 5 let.
Test nesmí být starší 72 hodin.
Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Naše připojištění C19 a C19+ řeší více situací spojených s onemocněním COVID-19 než běžná cestovní pojištění na trhu. Pojištění není omezeno pouze na výlohy na léčení v zahraničí (ty jsou obsaženy už v klasickém cestovním pojištění, ke kterému se připojištění sjednává), ale platí i při nutnosti zrušení cesty (storna) nebo neplánovaného pozdního návratu ze zahraničí domů.

Je před dovolenou na Madeiře potřeba podstoupit test a vyplnit zdravotní dotazník? A jak je to s návratem?

Opět létáme do Egypta! Je nutné před dovolenou podstoupit test? Jsou otevřené pyramidy? Máme pro vás aktuální informace o přijatých bezpečnostních opatřeních.
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím