1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Žebříček největších cestovek podle důvěryhodnosti i podle tržeb vede Exim Tours

Žebříček největších cestovek podle důvěryhodnosti i podle tržeb vede Exim Tours

Čtvrtek, 10.12.2009

Nejdůvěryhodnější cestovní kanceláří v zemi je Exim Tours - alespoň pro banky a obchodní partnery. Není to její jediné prvenství.

Exim Tours, kterou před 16 lety založil Tunisan Ferid Nasr, je s loňskými tržbami 3,8 miliardy korun zároveň jedničkou mezi cestovkami, jež se specializují na české klienty.

Vyplývá to z hodnocení českých cestovních kanceláří, které pro HN zpracovala společnost Creditreform, zabývající se vymáháním pohledávek a poskytováním informací o firmách. Ta porovnávala třicet největších firem, jež se věnují výjezdové turistice (prodeji zájezdů, letenek a služeb českým turistům). Exim Tours dostal nejlepší známku důvěryhodnosti, takzvaný index bonity, vypočtený z výsledků hospodaření, platební morálky, zakázek a vývoje společnosti za poslední roky…

Zdroj: Hospodářské noviny
Vydáno: 18.11. 2009

Další články

Kaskádovitá jezírka Pamukkale, fascinující skalní útvary Kappadokie, starověký Efez, překrásná pláž Ölüdeniz a další tipy na úžasná místa, která si na dovolené v Turecku nesmíte nechat ujít.  
Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.