Pláže Fujairah: pohoda, bílý písek a skvělé potápění

Fujairah má jedinečnou kombinaci nádherných nedotčených bílých pláží a skalnatých hor. Na 70 kilometrech pláží, táhnoucích se podél Ománského zálivu, si najde každý své oblíbené místo. Ať už hledá klidnou pláž pro koupání a relaxaci nebo aktivity, jako jsou šnorchlování, hlubinné potápění nebo adrenalinové sporty. Pláže mají mírný vstup do vody, dlouhé písčité dno a jsou bezpečné i pro malé děti.

Písčitá pláž, Fujairah

Fujairah, podobně jako ostatní emiráty, nabízí pláže veřejné i soukromé u hotelových resortů. Veřejné pláže ve Fujairah jsou čisté a pravidelně udržované, najdete tu sprchy, toalety, slunečníky a lehátka, hřiště pro děti i travnaté plochy pro piknik. Soukromé pláže jsou součástí renomovaných hotelových resortů, mají perfektní vybavení a servis. Mezi mnoha nabízenými aktivitami jsou např. flyboarding, wakeboarding, parasailing, plážový volejbal apod.

Nejkrásnější veřejné pláže Fujairah

Pláž Umbrella

Oblíbená pláž Umbrella Beach s klidnou atmosférou, krásným výhledem, palmovou alejí a pozvolným mělkým vstupem do vody je perfektní pro rodiny s dětmi i seniory. K dispozici jsou slunečníky a dětský koutek pro nejmenší.

Veřejná pláž Al Aqah

Pláž Al Aqah patří k nejkrásnějším plážím ve Fujairah – nejen pro průzračnou vodu, hebký písek a působivý výhled na pohoří Hajar. Nabízí i vybavení pro vodní hry a sporty, restaurace a místa pro grilování. Blízký ostrov Snoopy s korálovými útesy a mořským životem láká nadšence šnorchlování a potápění.

Pláž Dibba

Oblíbená velká pláž v oblasti Dibba Al Fujairah má krásný písek a dramatickou horskou krajinu v pozadí. Křišťálově čisté moře plné ryb je ideální pro plavání, potápění, šnorchlování, rybaření i výlety lodí.

Písečná pláž ve Fujairah
Pláž ve Fujairah
Pláž Al Aqah

Nejlepší hotelové pláže Fujairah

Pláž Sandy Beach Resort Fujairah

Sandy Beach je okouzlující pláž s výhledem na Snoopy Island. Pozadí tvoří úchvatná krajina pohoří Hajar. Jemný čistý písek a mělká voda jsou perfektní pro relaxaci s dětmi, mezi nejoblíbenější aktivity pro dospělé patří šnorchlování, potápění a jízda na kajaku.

Pláž Royal Beach Hotel And Resort

Jedno z nejlepších plážových letovisek v oblasti Al Aqah, kde máte všechno po ruce – servis, nabídku služeb, vodní sporty, potápěčské centrum i wellness.

Pláž Fairmont Fujairah Beach Resort

Krásná pláž Fairmont Fujairah Beach je dobře vybavená pro rodiny s dětmi.

Sandy beach s ostrovem Snoopy, Fujairah
Hotelová pláž ve Fujairah

Otázky a odpovědi ke koupání ve Fujairah

Jaké pláže jsou ve Fujairah?
Které pláže ve Fujairah jsou nejkrásnější?
Kdy je nejlepší čas na koupání ve Fujairah?
Jak je teplá voda ve Fujairah?