ico ico ico ico
 

Hotel Xanadu Resort víc než dovolená v Turecku

Čtvrtek, 11. 4. 2019
img
 

Xanadu Resort Belek – víc než jen dovolená u moře

Hledáte pro svou letní dovolenou něco výjimečného? Podívejte, jaký zábavný program si pro vás na letošní sezonu připravil například Xanadu Resort hotel * na oblíbené Turecké riviéře.

Od dubna až do konce října máte během dovolené šanci zúčastnit se některé ze speciálních akcí a ozvláštnit si tak pobyt o některý z těchto příjemných zážitků:

  Fitness & Yoga Days (1. 5. – 7. 5.)
Spojte svou dovolenou se zdravým pohybem. Protáhněte se, načerpejte energii a nastartujte svůj metabolismus během hodin cvičení s certifikovanými trenéry. Během Fitness & Yoga Days nastartujete nový den s ranní jógou v podání Mariny Bedretdinové, zpevníte své tělo při Bodyjam a Bodybalance lekcích se Sergeyem Blukherem nebo si dáte do těla ve stylu fitness s Feridem Dehghanem.

  19. Výročí (31. 5. – 2. 6.)
Nenechte si ujít každoroční velkolepou oslavu výročí otevření resortu se spoustou zábavy kolem. Program začíná v pátek rozpustilou plážovou party, pokračuje sobotním dnem plným her, legračních aktivit a večerní afterparty a v neděli končí lákavým brunchem v hlavní restauraci.

  Ramadan Feast (4. 6. – 7. 6.)
Zažijte na vlastní kůži, jak se slaví v Turecku! Nechte se unést barvami, chutěmi i tóny líbezné turecké kultury během oslav Ramadánu. Při nich si vychutnáte lahůdky zdejší orientální kuchyně, zaposloucháte se do vábivých rytmů místní hudby a užijete si zábavnou show v tureckém stylu.

  Chocolate Kids Fest (14. 7. – 16. 7.)
Kde jinde se s rodinou tak sladce pobavíte jako právě na festivalu tohoto nevšedního pokušení? V rámci akce na vás čeká spousta legračních her včetně loutkového představení, vlastní výroba v čokoládové dílně i jedinečné výtvory v cukrářském ateliéru.

  Kids Fashion (18. 8. – 25. 8.)
Dopřejte svým malým princeznám a fešáckým gentlemanům o dovolené prima zábavu. Díky několikadennímu programu s proslulou návrhářkou se vaše děti zabaví výrobou originálních kostýmů, které při finální přehlídce sami předvedou na blyštivém molu. Po přihlášení je účast dětí povinná ve všech částech programu.

  Beauty & Beauty Days (16. 9. -19. 9.)
Chcete najít svůj osobitý styl, nechat si poradit, jak se sladit a co vám sluší? Pak je vám tato akce šitá na míru. Během Beauty & Fashion days získá každý návštěvník hotelu 2 hodiny se stylingovou specialistkou Olgou Chalayou zdarma. Od ní dostanete tipy na to, co právě letí, jaké jsou poslední trendy v líčení a úpravě nehtů nebo co si počít s nezbednými vlasy. Pro takové zpestření dovolené si stačí po příjezdu zarezervovat termín a zábava je Vaše.

  Wellness Days (13. 10. – 20. 10.)
Také někdy potřebujete vypnout, zrelaxovat a doplnit energii? Přiučte se tipy a triky od zkušených odborníků. Ve spolupráci s X-Fit a Shang-Du Spa vám Nata Gonchar prozradí, jak správně provádět peeling, aplikovat blahodárné masky či očistit své tělo detoxem. Kromě individuální konzultace si užijete také zklidňující masáž hlavy a rukou a na další hýčkající procedury v rámci programu získáte slevu minimálně 20 %.

I mimo akce je ale pobyt v tomto vyhlášeném pětihvězdičkovém hotelu nezapomenutelným zážitkem. Loni v létě jsme tu s rodinou strávili jedny z nejhezčích prázdnin, na jaké jsme se kdy vypravili.

Osvěžující koupání v moři, hravé dovádění u bazénu a ochutnávání lákavých tureckých specialit, to byla jen malá část veškeré zábavy, která se tu dala podniknout. Společně jsme se nasmáli třeba i při zkoušení lukostřelby, šplhání na stěnu či vystoupení delfínů a tuleňů během výletu do blízkého delfinária.

Menší dcerka si také našla spoustu kamarádů během animačních programů na zdejším hřišti a v miniklubu, zatímco její starší bráška si oblíbil hernu vybavenou konzolemi Xbox a Playstation.

A my dospělí? I my jsme si chvíle klidu vychutnali po svém. Osvěžili jsme se lahodnými koktejly, zašli si na společnou masáž a prošli se ve dvou po dlouhé písečné pláži.

Zní vám to jako pohádka? Neváhejte, vyberte si termín a vypravte se za tímto letním dobrodružstvím s námi!

* Pořadatelem uvedených akcí je výhradně Xanadu Resort Hotel v turecké Antalyi. Jako pořadatel si vyhrazuje plné právo akce přerušit, pozměnit, zkrátit či odvolat. Zmíněné produkty, služby a výhody budou pořadatelem klientům poskytovány do vyčerpání zásob či maximální kapacity.

Archiv článků
 
ÚPLNĚ NOVÁ EXOTIKA
Také se čas od času toužebně zasníte o dovolené ve vzdálených exotických zemích? My takovým cestováním žijeme! Objevování okouzlujících koutů naší...
V ZIMĚ K MOŘI
Představte si chladivý dotek zimního sněhu a závan studeného větříku. V horkých letních dnech během dovolené u moře je myšlenka na ochlazení velice...
NEZAPOMENUTELNÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Co vám vždy dobije energii a vykouzlí na tváři úsměv? Pro nás jsou to třeba vzpomínky na nevšední zážitky z cest za poznáním. Rádi se v myšlenkách...
ZAŽIJTE DOBRODRUŽSTVÍ NA OSTROVĚ MADEIRA
Už jste zažili situaci, aby se vám při návštěvě nějakého výjimečného místa zatajil dech? Nám se to při cestování děje poměrně často. S partou...
Dovolená bez obav
Často se nás teď při zajišťování dovolené ptáte a ujišťujete se, že opravdu odletíte, jestli nabídka pobytů na našich stránkách platí a jestli je možné...
Hotel Xanadu Resort víc než dovolená v Turecku
Xanadu Resort Belek – víc než jen dovolená u moře Hledáte pro svou letní dovolenou něco výjimečného? Podívejte, jaký zábavný program si pro vás na...
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace