1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2011

ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2011

Pondělí, 28.11.2011

Cestovní kancelář EXIM Tours získala další ocenění v prestižní anketě firem - Českých 100 Nejlepších.

Dovolujeme si Vám oznámit, že v pátek 25. listopadu na Pražském hradě ve Španělském sále se konalo slavnostní vyhlášení prestižní soutěže

ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH

Generální ředitel a předseda představenstva EXIM tours a.s. Ing.Ferid NASR na slavnostním večeru převzal následující ocenění:

1. místo v oborové kategorii Cestovní ruch a hotelnictví

a

11. místo absolutně, zde se přitom jedná o historicky nejlepší umístění cestovní kanceláře za dobu existence této prestižní soutěže (pořádané od roku 1996). Za EXIM tours se na dalších místech umístily například Česká spořitelna, RWE, nebo například Plzeňský prazdroj.

Další články

Kaskádovitá jezírka Pamukkale, fascinující skalní útvary Kappadokie, starověký Efez, překrásná pláž Ölüdeniz a další tipy na úžasná místa, která si na dovolené v Turecku nesmíte nechat ujít.  
Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.