1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. EXIM tours najdete i na Twitteru

EXIM tours najdete i na Twitteru

Čtvrtek, 7.8.2014

ZNÁTE NÁŠ TWITTER?

Máme nejen Facebookovou stránku www.facebook.com/eximtours, ale také účet na Twitteru @EXIMtoursCZ. Najdete tu nejen nabídky zájezdů (včetně LAST MINUTE), ale i zajímavosti a aktuality o zemích i destinacích, kam se s námi můžete podívat, tipy a nápady na cesty, ankety, mnoho pěkných fotografií i další užitečné informace. Budeme rádi za „paleček“ i sdílení příspěvků.

  JEŠTĚ NEPOUŽÍVÁTE TWITTER? ZKUSTE JEJ, UŽ SE NAUČIL I ČESKY!

Třeba máte účet na Facebooku a říkáte si, že to bohatě stačí – a to ať již v pozitivním či negativním smyslu. Je nicméně důležité uvědomit si, že sociální sítě nerovná se pouze Facebook. Ano, Facebook je nejpopulárnější. Na Facebooku máte své přátele, avšak na Twitteru sledujete ty, které byste za přátele chtěli mít.

Registrace je velmi jednoduchá. Na úvodní stránce Twitteru vyplníte své jméno, e-mail a heslo a v následujícím formuláři zadáte své uživatelské jméno, resp. přezdívku. Po úspěšné registraci vám přijde e-mailem potvrzení a můžete se přihlásit. Po vytvoření účtu vás Twitter provede základními nastaveními a představí vám jednotlivé funkce.

Jakmile jste registrovaní a přihlášení, můžete si zvolit uživatele, které chcete sledovat, nebo začít psát své twíty. A ať již budete sledovat, psát či jen komentovat, pamatujte: musíte se vejít do 140 znaků a to, co napíšete, již nejde měnit. Přejeme dobrou zábavu…

Další články

Krásná příroda, památky, poznávání i relaxace. To vše a mnohem více vás čeká při poznávání zajímavých destinací, do kterých pro vás organizujeme poznávací zájezdy za výhodné ceny.
Na Bahrajnu zažijete dovolenou plnou luxusu, dobrodružství a odpočinku. Skrytý skvost Středního Východu, do kterého se dostanete za 6 hodin přímým letem z Prahy, vám má na svých ostrůvcích rozhodně co nabídnout.
Už jste navštívili několik exotických zemí a hledáte něco neotřelého? Využijte naše first minute benefity a vyrazte do nových destinací! Nabízíme přímé lety z Prahy do Bahrajnu a do oblastí Puerta Vallarta v Mexiku a Holguín na Kubě.   
Inspirujte se tipy na akce, svátky a další zajímavé události v exotických destinacích ve druhé třetině roku 2024. Užijte si na vaší dovolené snů co nejvíce zážitků zdarma včetně karnevalů, oslav a festivalů.
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.
Idylické pláže s tyrkysovým mořem, kouzelná městečka, magická příroda, starověké památky a vynikající kuchyně – to vše a mnohem více nabízí italská Apulie. Region známý jako „podpatek italské boty“ vás dostane do kolen.