Dubaj

Objevte s námi to nejkrásnější, co Dubaj nabízí.

VÍTEJTE V DUBAJI!

Dubaj

EXIM TIPY ANEB NENECHTE SI UJÍT

Metropole Dubaj bývá ověnčena mnoha superlativy a není tomu tak nadarmo – fascinující umělé ostrovy, vzrušující architektura, luxusní nákupní centra i krásná pláž Jumeirah. To vše je důvodem, proč je Dubaj často nazývaná městem budoucnosti. Dubaj vás nadchne z mnoha různých důvodů a jistě stojí za to ji prozkoumat i po vlastní ose. Na městě bohatém na multikulturní vlivy oceníte hned několik věcí – absolutní pocit bezpečí, kvalitní jídlo za dobrou cenu, optimistické a přátelské obyvatelstvo i snadný způsob dopravy, ať už místní hromadnou dopravou či zdejšími taxi. Město samotné přináší spousty nevšedních zážitků, které si dovolujeme krátce představit.

Fontána u Dubai Mall - ve večerních hodinách si nenechte ujít fascinující show u obchodního nákupního centra Dubai Mall. Světoznámá dubajská fontána patří k největším vůbec. Kouzlo hudby a skvělé vodní choreografie si můžete vychutnat od 19:30 hod. každých 30 minut, až do 23 hod. Ve volném čase si počkejte na fenomenální videomapping na nejvyšší budově světa Burj Khalifa.

La Perle Show Dubaj je největší vodní show na světě. Vodní artistická a divadelní show přivádí publikum do fascinujícího světa plného uměleckých čísel, při kterých se vám bude tajit dech.

Nekonečný urban zipline - pokud máte rádi adrenalin, pak se jistě vydejte na zipline v Dubaji. Čeká Vás dechberoucí zážitek v podobě 1 km dlouhého letu, převýšení 170 metrů a rychlosti okolo 60 km/h.

Dubai Garden Glow je oblíbený rodinný park, který v sobě skrývá 3 úžasné areály - Glow Park, největší světelnou zahradu vyrobenou z 10 miliónů úsporných žárovek a recyklované světelné látky, Dino Park, největší dinosauří park na světě a Ice Park, v němž můžete obdivovat ledové sochy vytvořené z 5 000 tun ledu.

The Frame je novou atrakcí, která byla otevřena v lednu roku 2018. Stavba má na výšku 150 metrů a na šířku 93 m. Dvě věže rámu jsou spojené mostem (100 m2), který v sobě skrývá skleněný panel o rozloze 25 m2, a zajišťuje tak návštěvníkům nevšední zážitek a úžasné výhledy na celou Dubaj.  Součástí Rámu je také muzeum, které  zobrazuje transformaci města od rybářské vesnice až po světovou metropoli.

Další tipy v SAE: Dubajské zimní radovány – užijte si lyžování v Mall of Emirates a či lední bruslení na Dubai Mall Ice Ring, Dubai at the Top – navštivte nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, adrenalin jak má být aneb Ras Al Khaimah a nejdelší zipline na světě na nejvyšší hoře SAE Jebel Jais, Abú Dhabi – mešita šejka Zayeda, klenot Abú Dhabi, zábavní park Ferrari World a mnohé další.

Dubaj  Dubaj

DUBAI PARKS & RESORTS

Nejmodernější atrakce a nikdy nekončící zábava – to je  unikátní komplex zábavních parků Dubai Parks & Resorts. V zábavních parcích, mezi které patří MOTIONGATE™, BOLLYWOOD PARKS™, LEGOLAND® Dubai a LEGOLAND® Water Park, máte možnost navštívit více než 100 atrakcí a show různého druhu, velké množství obchodů i restaurací. Samozřejmostí jsou moderní horské dráhy, interaktivní show, tematické herní zóny, hry na bázi virtuální reality i vystoupení pod širým nebem. Zažijte svět neomezených možností a zábavy pro celou rodinu na jedinečném místě, kde se dětské sny stávají skutečností.

RIVERLAND™ DUBAI

Je vstupní branou do Dubajských zábavních parků, do které má každý přístup zdarma. Jedná se o unikátní vesničku, ve které naleznete více než 50 restaurací a obchodů. Riverland je ideálním místem k odpočinku, relaxaci či posezení s přáteli. Skládá se ze čtyř tematických zón, součástí komplexu je také umělá řeka. Na ulicích pod širým nebem se konají rozličná představení, show, festivaly a další.

MOTIONGATE™ DUBAI

Vstupte do světa akcí v MOTIONGATE ™ Dubaj, největším zábavním parku inspirovaném Hollywoodem na Středním východě. Tři legendární filmová studia (Columbia Pictures včetně filmů Smurfs, DreamWorks Animation a Lionsgate) se zde setkávají a nabízejí hostům všech věkových kategorií skutečně nezapomenutelný zážitek. Pokud jste milovníky filmů, pak je pro vás park jako stvořený. Přiblíží vám svět filmu od klasických trháků až po nejoblíbenější animáky 21. století skrze horské dráhy, interaktivní show, divadelní představení, 4D kino a dalších nespočet úžasných atrakcí.

Dubaj

BOLLYWOOD PARKS™

První zábavní park svého druhu na světě, který je věnovaný Bollywoodu, proslulému filmovému průmyslu v Bombaji. Čekají vás nezapomenutelné zážitky v prostředí nejznámějších bollywoodských filmů – projděte se po ulicích Bombaje, doprovázejte své oblíbené filmové hrdiny na cestě za dobrodružstvím, nenechte si ujít strhující divadelní představení v podobě bollywoodského muzikálu ve stylu newyorského Broadwaye.

LEGOLAND® DUBAI

Prozkoumejte svět, ve kterém každá kostka lega ožívá. Místo jako stvořené pro nadšené malé stavitele, kteří mohou zažít lego svět na vlastní kůži. V parku najdete více než čtyři desítky nevšedních atrakcí a interaktivních show. Opomenout nemůžeme ani ikonický Miniland, který je srdcem celého areálu. Dubajští lego architekti zde vystavili z 20 miliónů mini kostiček Panorama Dubaje a nejslavnější památky Blízkého východu.

LEGOLAND® WATER PARK

Jedinečné vodní atrakce a nezapomenutelné zážitky – přijďte se zchladit do vodního parku Legoland, ve kterém najdete více než 20 lego skluzavek, tobogánů a dalších atrakcí jako jsou jízda na raftech či vodní safari. Jediný vodní park ve Spojených arabských emirátech, který myslí i na ty nejmenší. Park je speciálně navržený pro rodiny s dětmi od 2-12 let.

SLUŽBY MARHABA NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI V DUBAJI

Vychutnejte si klidný a hladký průchod skrze Dubajské letiště při příletu do Spojených arabských emirátů či na cestě zpět. Jste v časové tísni a potřebujete mít při příletu vše rychle vyřízené? Neradi stojíte ve frontách na pasových kontrolách? Máte obavy z většího letiště a nejste si jisti hladkým průběhem při Vašem příletu nebo odletu? Chcete si odpočinout v luxusním salónku před odletem? Pak jsou služby Marhaba určené právě pro Vás.

Marhaba Services jsou klientům k dispozici již od roku 1991, můžete tedy očekávat velkou profesionalitu a vstřícný přístup personálu, který vychází z tradiční arabské pohostinnosti. Máte možnost volit z několika druhů asistence, která se liší rozsahem služeb.

Bronze Meet & Assist - zahrnuje doprovod na letišti, fast track přes imigrační a bezpečnostní kontroly a asistenci při reklamaci zavazadel při příletu do destinace, doporučujeme klientům očekávajícím rychlý průběh při příletu z/odletu do destinace

Silver Meet & Assist - zahrnuje doprovod na letišti, fast track přes imigrační a bezpečnostní kontroly, asistenci při reklamaci zavazadel při příletu do destinace a služby portýra, doporučujeme starším cestujícím, osobám cestujícím samostatně či poprvé, nebo handicapovaným osobám

Gold Meet & Assist - zahrnuje doprovod na letišti, fast track přes imigrační a bezpečnostní kontroly, asistenci při reklamaci zavazadel při příletu do destinace, služby portýra, vstup zdarma do salónku Marhaba při odletu z destinace, doporučujeme náročnější klientele

Family Meet & Assist - služba vytvořená speciálně pro rodiny s dětmi, která zahrnuje doprovod na letišti, fast track přes imigrační a bezpečnostní kontroly, asistenci při reklamaci zavazadel při příletu do destinace, služby portýra a dětský kočárek. Službu mohou využít 2 až 4 osoby z jedné rodiny.

Elite Meet & Assist - vysoce personalizovaná služba určená klientům, kteří touží po klidu a luxusu. Zahrnuje osobní přivítání vstup do exkluzivních salónků (při příletu či odletu) s občerstvením zdarma, vyřízení všech imigračních procedur zaměstnancem Marhaba Services při příletu, dopravu po letišti (na místech, kde je to možné), služby portýra, služby osobního prodejce a jeho asistenci v Duty Free zóně.

 

Ceník služeb Marhaba

Při cestě Praha - Dubaj

Při cestě Dubaj - Praha

Bronze Meet & Assist

690 Kč

Bronze Meet & Assist

690 Kč

Silver Meet & Assist

1 090 Kč

Silver Meet & Assist

1 090 Kč

Gold Meet & Assist

2 190 Kč

Gold Meet & Assist

2 190 Kč

Family Meet & Assist*

2 290 Kč

Family Meet & Assist*

2 290 Kč

Elite Meet & Assist

6 590 Kč

Elite Meet & Assist

6 590 Kč

*minimálně 2 osoby, maximálně 4 osoby ze stejné rodiny

Mapa - Dubaj

Nejlépe hodnocené hotely - Dubaj

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím