1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Objevte Phuket, nejkrásnější a největší z thajských ostrovů

Objevte Phuket, nejkrásnější a největší z thajských ostrovů

Úterý, 27.7.2021

Objevte Phuket, nejkrásnější a největší z thajských ostrovů

Phuket je ostrovem mnoha tváří. Je tak rozmanitý, že splní vaše nejnáročnější sny o exotické dovolené. Představte si, jak jemný bílý písek hladí vaše nohy, křišťálově čisté moře osvěží vaše tělo, pestré barvy buddhistických svatyň okouzlí vaše oči a cizokrajné vůně a chutě omámí váš čich a chuť. Vítejte na Phuketu, největším z ostrovů thajského království. Existují hned 4 dobré důvody, proč si Phuket zamilujete.

Oslnivé pláže a tyrkysové moře

Bělostné pláže lemované palmami na jižním a západním pobřeží ostrova jsou hlavním důvodem, proč je Phuket hvězdou mezi thajskými ostrovy.
 
Patong, Phuket
 
Pansea Beach, Phuket

Exotické kulturní a přírodní dědictví, které stojí za to poznat

Pobřeží s nádhernými plážemi je úžasné, ale vnitrozemí a okolí Phuketu také ukrývá mnoho krás. Obří socha Buddhy, na jejíž výstavbu přispěli místní lidé, chrámové komplexy v Chalongu a Thalangu, hlavní město s pestrobarevnými domy v sino-portugalském stylu i tropická příroda a nedaleká zátoka Phang Nga posetá množstvím malých ostrůvků patří mezi TOP krásy Phuketu.
 
Big Buddha, Phuket
 
Wat Chalong, Phuket
 
Aerial panorama
 
Zátoka Phang Nga

Dovolenkové radovánky za super ceny

Je libo thajskou masáž, kurzy thajské kuchyně, lekce thaiboxu, posezení u thajského piva či koktejlu nebo nákupy místních suvenýrů? Phuket vás potěší nejen bohatými možnostmi aktivit a zábavy, ale i nízkými cenami.
 
Thajská masáž
 
Suvenýry, Phuket

Speciality thajské kuchyně

Thajská kuchyně je přímo legendární, lahodná a pikantní. Na Phuketu, stejně jako na dalších místech Thajska, má vlastní a trochu odlišný „taste“ než jinde. Typické thajské chutě se zde kombinují s čínskými a malajskými vlivy a nesmí chybět čerstvě ulovené plody moře.
 
Thajské kari, Phuket
 
Typické thajské pokrmy

Další články

Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2023 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Během zájezdu na Tenerife si užijete překrásné pláže, četná obchodní centra a řadu zábavních parků včetně zoologických zahrad, ve kterých nechybí živá vystoupení kosatek a delfínů. Přečtěte si, co dělat a co vidět na dovolené na Tenerife.
Přemýšlíte, že byste letos Vánoce či Silvestr prožili mimo ČR a nejlépe někde v teple? Máme pro vás tipy na nejlepší destinace a zájezdy na sváteční dovolenou. Také vám prozradíme, jak se slaví Vánoce v exotice.
Vyberte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst světa, ať už vás láká relaxace na pláži nebo poznávání památek, místní kultury či přírodních krás. Máme pro vás tipy na nejlepší hotely.
Nenechte si utéct nejlepší ceny, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 31. 12. 2022. Nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Spatřete na vlastní oči nejhezčí místa Zanzibaru a inspirujte se tím nejlepším, co na Zanzibaru stojí za to vidět a zažít, ať už vás láká relaxační nebo aktivní dovolená.