1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Thajsko se v červenci otevřelo: objevte Phuket, nejkrásnější a největší z thajských ostrovů

Thajsko se v červenci otevřelo: objevte Phuket, nejkrásnější a největší z thajských ostrovů

Úterý, 27.7.2021

Thajsko se v červenci otevřelo: objevte Phuket, nejkrásnější a největší z thajských ostrovů

Thajsko se 1. 7. 2021 otevřelo turistům. Prvním dostupným ostrovem je Phuket.
Phuket je ostrovem mnoha tváří. Je tak rozmanitý, že splní vaše nejnáročnější sny o exotické dovolené. Představte si, jak jemný bílý písek hladí vaše nohy, křišťálově čisté moře osvěží vaše tělo, pestré barvy buddhistických svatyň okouzlí vaše oči a cizokrajné vůně a chutě omámí váš čich a chuť. Vítejte na Phuketu, největším z ostrovů thajského království. Existují hned 4 dobré důvody, proč si Phuket zamilujete.

Oslnivé pláže a tyrkysové moře

Bělostné pláže lemované palmami na jižním a západním pobřeží ostrova jsou hlavním důvodem, proč je Phuket hvězdou mezi thajskými ostrovy.
 
Patong, Phuket
 
Pansea Beach, Phuket

Exotické kulturní a přírodní dědictví, které stojí za to poznat

Pobřeží s nádhernými plážemi je úžasné, ale vnitrozemí a okolí Phuketu také ukrývá mnoho krás. Obří socha Buddhy, na jejíž výstavbu přispěli místní lidé, chrámové komplexy v Chalongu a Thalangu, hlavní město s pestrobarevnými domy v sino-portugalském stylu i tropická příroda a nedaleká zátoka Phang Nga posetá množstvím malých ostrůvků patří mezi TOP krásy Phuketu.
 
Big Buddha, Phuket
 
Wat Chalong, Phuket
 
Aerial panorama
 
Zátoka Phang Nga

Dovolenkové radovánky za super ceny

Je libo thajskou masáž, kurzy thajské kuchyně, lekce thaiboxu, posezení u thajského piva či koktejlu nebo nákupy místních suvenýrů? Phuket vás potěší nejen bohatými možnostmi aktivit a zábavy, ale i nízkými cenami.
 
Thajská masáž
 
Suvenýry, Phuket

Speciality thajské kuchyně

Thajská kuchyně je přímo legendární, lahodná a pikantní. Na Phuketu, stejně jako na dalších místech Thajska, má vlastní a trochu odlišný „taste“ než jinde. Typické thajské chutě se zde kombinují s čínskými a malajskými vlivy a nesmí chybět čerstvě ulovené plody moře.
 
Thajské kari, Phuket
 
Typické thajské pokrmy

Další články

Potápění u korálových útesů, projížďka na velbloudech za beduíny na Sahaře, výlet k pyramidám v Gíze a do Údolí králů i lenošení na pláži s drinkem v ruce. Dovolená v Egyptě slibuje moře zážitků.
1. září 2021 se do naší nabídky vrátil Omán. Zveme vás na procházku po největších lákadlech této exotické destinace, především v oblasti Salalah, kam naše zájezdy směřují. Čeká vás báječná dovolená!
Dobré zprávy! Díky příznivé situaci obnovujeme od 4. 9. 2021 lety do Tuniska a na ostrov Djerba. Přečtěte si, proč se na dovolenou vydat právě tam a vyberte si z našich tipů na nejoblíbenější hotely v Tunisku.
Döner, köfte, pilaf, pide, dolma, gözleme, baklava, lokkum… Netušíte, o čem je řeč? Představíme vám tradiční turecká jídla a dáme tipy na nejlepší hotely s all inclusive.
Starobylý Nesebar, ikonický mys Kaliakra, pyramidové hotely v Albeně, voňavé Údolí růží… Inspirujte se našimi tipy na nejznámější i méně známé zajímavosti v Bulharsku.
Nenechte si utéct slevy až 48 %, nejnižší zálohu, možnost storna a změny zdarma a další výhody k nákupu do 31. 8. Ať už vás lákají blízká moře či exotika, nyní máme nejlepší výběr a ceny!
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím