1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Objevte Phuket, nejkrásnější a největší z thajských ostrovů

Objevte Phuket, nejkrásnější a největší z thajských ostrovů

Úterý, 27.7.2021

Objevte Phuket, nejkrásnější a největší z thajských ostrovů

Phuket je ostrovem mnoha tváří. Je tak rozmanitý, že splní vaše nejnáročnější sny o exotické dovolené. Představte si, jak jemný bílý písek hladí vaše nohy, křišťálově čisté moře osvěží vaše tělo, pestré barvy buddhistických svatyň okouzlí vaše oči a cizokrajné vůně a chutě omámí váš čich a chuť. Vítejte na Phuketu, největším z ostrovů thajského království. Existují hned 4 dobré důvody, proč si Phuket zamilujete.

Oslnivé pláže a tyrkysové moře

Bělostné pláže lemované palmami na jižním a západním pobřeží ostrova jsou hlavním důvodem, proč je Phuket hvězdou mezi thajskými ostrovy.
 
Patong, Phuket
 
Pansea Beach, Phuket

Exotické kulturní a přírodní dědictví, které stojí za to poznat

Pobřeží s nádhernými plážemi je úžasné, ale vnitrozemí a okolí Phuketu také ukrývá mnoho krás. Obří socha Buddhy, na jejíž výstavbu přispěli místní lidé, chrámové komplexy v Chalongu a Thalangu, hlavní město s pestrobarevnými domy v sino-portugalském stylu i tropická příroda a nedaleká zátoka Phang Nga posetá množstvím malých ostrůvků patří mezi TOP krásy Phuketu.
 
Big Buddha, Phuket
 
Wat Chalong, Phuket
 
Aerial panorama
 
Zátoka Phang Nga

Dovolenkové radovánky za super ceny

Je libo thajskou masáž, kurzy thajské kuchyně, lekce thaiboxu, posezení u thajského piva či koktejlu nebo nákupy místních suvenýrů? Phuket vás potěší nejen bohatými možnostmi aktivit a zábavy, ale i nízkými cenami.
 
Thajská masáž
 
Suvenýry, Phuket

Speciality thajské kuchyně

Thajská kuchyně je přímo legendární, lahodná a pikantní. Na Phuketu, stejně jako na dalších místech Thajska, má vlastní a trochu odlišný „taste“ než jinde. Typické thajské chutě se zde kombinují s čínskými a malajskými vlivy a nesmí chybět čerstvě ulovené plody moře.
 
Thajské kari, Phuket
 
Typické thajské pokrmy

Další články

Během zájezdu na Attiku budete relaxovat na dlouhých písečných plážích, spatříte místa legendárních antických bitev a nikdy to nebudete mít daleko za poklady hlavního města Athén. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Attice.
Nenechte si utéct nejvyšší slevy, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 30. 9. Ať už vás lákají blízká moře či exotika, nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Jih Řecka ukrývá region plný nádherných pláží, klidných letovisek a turistických zajímavostí v čele s takřka nekonečným množstvím antických památek. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Peloponésu.
Podívejte se, proč si na dovolenou vybrat řeckou Lefkadu, které letovisko je to pravé pro vás a inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější místa Lefkady, jež stojí za vidění.
Santorini slibuje mnohem víc než krásné pláže. Sněhově bílé kykladské domky na vrcholku strmých útesů, kráter utopené sopky, místa z dob antiky i středověku a slaďoučké víno. Inspirujte se, jak si užít nejromantičtější dovolenou vašeho života.
Africký klenot Tunisko, to nejsou jenom báječné pláže u Středozemního moře a nekonečné písky Sahary. Inspirujte se našimi tipy na největší přírodní krásy a užijte si dovolenou naplno.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím