1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Tady se plní sny! Hotely RIXOS a top zábavní parky světa zdarma

Tady se plní sny! Hotely RIXOS a top zábavní parky světa zdarma

Pondělí, 19.12.2022

Tady se plní sny! Hotely RIXOS a top zábavní parky světa zdarma

Představujeme vám svět zázraků, kde se sny malých i velkých stávají skutečností. Poleťte s námi do jednoho z nejluxusnějších resortů ve Spojených arabských emirátech – hotelů značky RIXOS. Jako bonus k zájezdu můžete nyní navíc získat bezplatný vstup do největšího vodního parku světa Atlantis Aquaventure nebo zábavního parku YAS Island.

RIXOS The Palm Dubai: luxus s nejhezčími výhledy nejen pro rodiny s dětmi

Dubaj | Jumeirah Beach

Představte si, jak se probouzíte s výhledem na azurové vody Perského zálivu, impozantní mrakodrapy a třpytivé panorama Dubai Mariny. Posnídáte kulinářské speciality mezinárodní kuchyně, aniž byste se museli jakkoliv omezovat – program ultra all inclusive s neomezeným přístupem k jídlu a více než 100 značkám nápojů je zde samozřejmostí. Váš den bude pokračovat relaxací na bílé pláži, u jednoho z luxusních bazénů, hýčkáním během wellness nebo SPA procedur či procházkou k oblíbeným dubajským turistickým atrakcím, které máte v těsném dosahu. Vítejte v exkluzivním hotelu The Palm Dubai na ikonickém umělém ostrově Palm Jumeirah.
Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites
Rixy Kids Club
Zdarma k zájezdu: neomezený vstup do vodního parku Atlantis Aquaventure včetně každodenního transferu shuttle busem od hotelu zdarma (akce platí až do konce roku 2023 pro pobyty nad 4 noci).
Pro rodiny s dětmi: i v hotelu si vaše ratolesti užijí spoustu zábavy! Speciální dětský klub Rixy s plným dohledem připravuje každý den řadu zábavných a volnočasových aktivit pro nejmenší a disponuje také vlastním bazénem.

Největší vodní park světa Atlantis Aquaventure

Největší a navíc s nejvíce skluzavkami – těmito rekordy se pyšní vodní park Atlantis Aquaventure, součást stejnojmenného hotelu v jihozápadní části Dubaje. Vydovádějte se s celou rodinou na více než stovce atrakcí, relaxujte na privátní pláži, zažijte adrenalin při vodních sportech na moři nebo si zašnorchlujte se žraloky. V Atlantis Aquaventure to je možné vše.

RIXOS Premium Dubai: designový městský hotel pro náročné

Dubaj | Al Barsha

Místo, kde se ikonický design snoubí s moderním luxusem. 35patrový dubajský hotel s panoramatickým výhledem na slavnou pláž Jumeirah a největší ruské kolo světa Ain Dubai slibuje dovolenou, na které pocítíte pravou atmosféru pulzující Dubaje. Jen kousek od světoznámých nákupních míst, jako jsou The Walk, Dubai Marina Mall a Mall of the Emirates, si můžete užívat luxusu apartmá s přímým vstupem na pláž, celkem 9 oceňovaných gastronomických zařízení, nejmódnějšího plážového klubu v Dubaji (Azure Beach) a úžasného SPA centra.
JBR with Ain Dubai View
SPA
 

RIXOS Premium Saadiyat Island: exkluzivní dovolená v palácovém stylu

Abú Dhabí

Vyzkoušejte si dovolenou hodnou šejků. Jako byste byli na prázdninách v paláci, právě tak si budete připadat v novém luxusním hotelu Saadiyat Island. Inspirace tradiční arabskou architekturou, mnoho nádvoří a parků okouzlí i tu nejnáročnější klientelu. Připravte se na takové lahůdky, jako je 5 restaurací s gastronomickými specialitami z celého světa (jediný hotel v Abú Dhabí s ultra all inclusive), nádherná soukromá pláž, bazén s umělými vlnami, vyhlášené SPA, vlastní aquapark a exkluzivní poloha poblíž golfového klubu.
Rixos Premium Saadiyat Island
Main Foyer
Zdarma k zájezdu: jednodenní vstup do YAS Island, nutná rezervace na hotelové recepci nejméně 24 hodiny předem (akce platí až do 31. 10. 2023 pro pobyty nad 5 nocí).
Pro rodiny s dětmi: speciální dětský klub v hotelu nabízí spoustu zábavných aktivit pro děti od 4 až do 12 let.

Nekonečná zábava v YAS Island

Návštěva YAS Island v Abú Dhabí je úžasným zážitkem pro dospělé i děti. Vyberte si z několika zábavních parků zaměřených na různá témata to pravé pro vás – je libo splnit si vaši automobilovou fantazii ve Ferrari World, zařádit si na božských vodních atrakcích ve Waterworld nebo zažít pohádku ve Warner Bros. World?
Načítám...

Další články

Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.
Idylické pláže s tyrkysovým mořem, kouzelná městečka, magická příroda, starověké památky a vynikající kuchyně – to vše a mnohem více nabízí italská Apulie. Region známý jako „podpatek italské boty“ vás dostane do kolen.
Více než 60 zemí světa na 5 kontinentech. Víkendové letecké zájezdy, exotické poznávací zájezdy, poznávačky pro děti u nás si můžete vybrat z nejbohatší nabídky poznávacích zájezdů na českém trhu.
Prozradíme vám exotické velikonoční zvyky a poradíme, na které pláži strávit nejlepší velikonoční dovolenou 2024. Leťte na Velikonoce k moři!
Na rok 2024 pro vás máme několik nových destinací. Je libo řecká Aténská riviéra, kubánské Cayo Santa María nebo španělská Costa Brava? Seznamte se, prosím.
Nenechte si utéct nejlepší ceny a výběr, nejnižší zálohu, děti zdarma, storno zdarma a další benefity! Objednejte si dovolenou na léto 2024 už nyní a ušetřete.