Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

Itálie - ostatní

3 Peaks (Drei Zinnen)

Zasvěcený tip na dovolenou v Jižním Tyrolsku. Středisko stranou největšího zájmu turistů slibuje přeci jen méně zaplněné svahy. Středisko též známé jako "Sextner Dolomiten" s hlavními obcemi Sexten, Toblach či Innichen. K dispozici je lyžařům přibližně 93 km sjezdovek, 19 vleků, 7 sedaček a 6 lanovek.

3 Peaks  Alta Badia

Alta Badia

Lyžařské středisko v srdci Dolomit. Nachází se v přírodní oblasti na úpatí masivu Sella. Je tak jedním ze středisek na slavném okruhu "Sella Ronda". V této oblasti mají Dolomity jedinečný tvar a scenérie jsou zde opravdu úchvatné. Na lyžaře zde čeká přiblžně 130 km sjezdovek, s 11 vleky, 30 sedačkami, 11 lanovkami a vláčkem.

Ahrntal

Lyžařská oblast Skiworld Ahrntal zahrnuje dvě hlavní střediska - Klausberg a Speikboden. Moderní přepravní kapacity a skvěle upravené tratě jsou zárukou kvalitního lyžování. Areál Klausberg disponuje přibližně 23 km sjezdovek s 6 sedačkami a 2 lanovkami, Speikboden pak cca 38 km sjezdovek s 4 sedačkami a 2 lanovkami.

Ahrntal  Gitschberg Jochtal

Gitschberg Jochtal

Jedna z nejbližších italských oblastí pro českého lyžaře, na začátky údolí Puster. Z Prahy do Rio Pusterie, jedné z obcí oblasti, to je pouhých 620 km. Obce Meransen je pak o několik nadmořských metrů výše. Oblast Gitschberg Jochtal s výhledem na údolí Eisack, nabízí nádhernou lyžařskou dovolenou pro celé rodiny. Celkem se zde lyžuje na cca 50 km svahů pohoří Pfunder, s 16 modernímí přepravními zařízením (vleky, sedačky, lanovky).

Misurina

Malý areál s vlekem, sedačkou a dvěma sjezdovkami. Zdejší vrcholky se tyčí nad místním jezerem Lago di Misurina.

Misurina  Monte Bondone

Monte Bondone

Menší, zato renomovaný areál nedaleko od Trenta. Nabízí překrásné panoramatické výhledy z vrcholu Palon. V rozmezí nadmořských výšek 1 300 - 2 090 m se nachází celkem na 20 km sjezdových tratí, lehčí a střední úrovně, s populární 4 km dlouhou sjezdovkou "Gran Pista".

Pejo

Pejo 3 000 je malý lyžařský areál ve Val di Sole. Nabízí 3 sedačky a 2 lanovky, přičemž ta nejnovější Funivor Pejo 3000 vyjíždí až právě do této nadmořské výšky, odkud je pak možný sjezd na jeden "zátah" až do 1 400 m n. m. v Pejo Fonti. Celkově se počet kilometrů sjezdovek šplhá k 16 km. Malý lyžařský vlek s modrou sjezdovkou je také v údolní obci Cogolo.

Pejo  Ratschings

Ratschings

Lyžařský areál Ratschings (Racines) Jaufen je definován třemi základními parametry: efektivní, vždy odlišný a přírodní. Středisko je položeno mezi 1 300 - 1 900 m n. m. a patří svým vybavením mezi nejmodernější v Jižním Tyrolsku. K dispozici je na 25 km sjezdovek, převážně červené obtížnosti, s trochou modrých alternativ na vrcholku a spodku střediska.

Sulden

Lyžařský areál Sulden am Ortler je středně velké středisko s 40 km sjezdovek všech úrovní, vlekem, 6 sedačkami a 3 kabinkami. Stoupá z 1 900 m n. m. až do výšky 3 250 m n. m. a nabízí tak dostatečné sněhové podmínky většinou již od poloviny listopadu až do začátku května. Zimní dovolená v této oblasti s nádhernými přírodními scenériemi je nezapomenutelným zážitkem.

Sulden  Schnalstal Kurzras

Schnalstal Kurzras (Val Senales)

Oblast s ledovcem (Schnalstaler Gletsher) s vrcholem Grawand v nadmořské výšce 3 251 m. Centrem oblasti je rezortní městečko Kurzras v 2 011 metrech nad mořem. Sjezdové lyžařské středisko Val Senales promění zimní prázdniny na nezapomenutelnou dovolenou pro celou rodinu díky krátké čekací době na vlecích a 30 km perfektně upravených sjezdovek.

 

 

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace