1. Eximtours.cz
 2. Novinky
 3. Novinka! Na rok 2022 jsme pro vás připravili poznávací zájezdy do více než 80 zemí

Novinka! Na rok 2022 jsme pro vás připravili poznávací zájezdy do více než 80 zemí

Pátek, 19.11.2021

Novinka! Na rok 2022 jsme pro vás připravili poznávací zájezdy do více než 80 zemí

Chuť cestovat a poznávat roste. Proto jsme si pro vás na rok 2022 připravili rozšířenou nabídku poznávacích zájezdů, které u nás máte až do 31. 12. s 15% slevou. Na co nového se můžete těšit?

To nejzajímavější z našich poznávacích zájezdů

 • Bohatá nabídka prodloužených leteckých víkendů z Prahy a nově i z Brna
 • Největší nabídka zájezdů na Island v ČR, přímé lety, velmi kvalitní průvodci, osvědčené programy
 • Zajímavé poznávačky po Evropě – severské země (Norsko, Finsko), Rusko, malebné Portugalsko, panoramatické vlaky ve Švýcarsku, Černobyl atd.
 • Netradiční exotické zájezdy jako např. Andamanské ostrovy, Filipíny, Azorské ostrovy, Laponsko včetně vesničky Santa Clause, Grónsko, Galapágy, programy v Kataru, Bahrajnu nebo Chile s Velikonočním ostrovem (se světoznámým cestovatelem Ing. Pavlem Pavlem)
 • Na výběr poznávací zájezdy pro rodiny s dětmi, ať již do zábavních parků nebo programy speciálně koncipované pro menší zákazníky

Kirkjufell, Island
Polární záře, Lofoty, Norsko
Vesnice Santa Clause, Laponsko
El Nido, Palawan, Filipíny
Metropole Doha, Katar
Jezero sedmi měst, São Miguel, Azory
Benátky
Koloseum, Řím
Lisabon

Proč se vydat za poznáním s naší CK?

 • Máme nejrozsáhlejší nabídku poznávacích zájezdů na českém trhu (více než 80 zemí na 5 kontinentech).
 • Do 31. 12. rozdáváme zahajovací slevy až 15 %.
 • Itineráře poznávacích zájezdů tvoří naši kolegové s mnohaletými zkušenostmi.
 • Samozřejmostí jsou česky hovořící průvodci.
 • Nabízíme převážně pohodlné letecké zájezdy, pro zájemce však máme i autokarové či kombinované poznávací zájezdy.

Další články

Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2023 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Během zájezdu na Tenerife si užijete překrásné pláže, četná obchodní centra a řadu zábavních parků včetně zoologických zahrad, ve kterých nechybí živá vystoupení kosatek a delfínů. Přečtěte si, co dělat a co vidět na dovolené na Tenerife.
Přemýšlíte, že byste letos Vánoce či Silvestr prožili mimo ČR a nejlépe někde v teple? Máme pro vás tipy na nejlepší destinace a zájezdy na sváteční dovolenou. Také vám prozradíme, jak se slaví Vánoce v exotice.
Vyberte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst světa, ať už vás láká relaxace na pláži nebo poznávání památek, místní kultury či přírodních krás. Máme pro vás tipy na nejlepší hotely.
Nenechte si utéct nejlepší ceny, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 31. 12. 2022. Nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Spatřete na vlastní oči nejhezčí místa Zanzibaru a inspirujte se tím nejlepším, co na Zanzibaru stojí za to vidět a zažít, ať už vás láká relaxační nebo aktivní dovolená.