1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2022?

Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2022?

Sobota, 29.1.2022

Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2022?

Na rok 2022 jsme pro vás připravili nové destinace, ve kterých si užijete parádní letní dovolenou. Vsadili jsme na méně známé lokality nejoblíbenějších dovolenkových zemí, jako je Řecko, Španělsko a Portugalsko. Proč? Protože v nich najdete nádherné pláže, zajímavé památky, malebnou přírodu a vynikající gastronomii a zároveň se nemusíte obávat davů turistů. Vyberte si z našich čerstvých nováčků a inspirujte se, kam na dovolenou v roce 2022.
Cala Figuera, Mallorca

Thassos: jeden z nejzelenějších řeckých ostrovů

Poklidný řecký ostrov Thassos, vzdálený pouhé 2 hodiny letu z ČR, si stále uchovává tradiční řeckou atmosférou, kterou již většina známých řeckých ostrovů ztrácí. Na Thassu si stále vychutnáte řecké speciality v příjemných tavernách bez zástupů cizinců, budete se toulat zelení opuštěných olivových a piniových hájů, procházet se archeologickými nalezišti bez front či se slunit na krásných plážích vhodných pro celou rodinu, aniž byste museli složitě hledat volné lehátko nebo místo na osušku.

Doporučujeme hotely na Thassu

Cala Figuera, Mallorca

Algarve: portugalský klenot u břehů průzračného Atlantiku

Portugalsko ještě mezi Čechy není tradiční dovolenkovou destinací, přestože jde o zemi, která se pyšní jedněmi z nejimpozantnějších scenérií písečných pláží lemovaných skalami. Najdete je na samém jihu Portugalska v regionu Algarve. Právě zde si s námi v roce 2022 poprvé můžete na dovolené užít krásu rozmanité portugalské přírody, procházky po dlouhých pobřežních promenádách, vynikající gastronomii, perfektní servis zdejších hotelů i bohaté možnosti aktivit (výlety do historických měst či lodí, kvalitní golfová hřiště atd.).

Doporučujeme hotely v Algarve

Costa de Almería, Španělsko

Costa de Almería: dovolená mezi mořem a horami se španělským šarmem

Kam na dovolenou 2022 do Španělska? Vsaďte na Costa de Almería, třetí z našich letošních nováčků. Tato oblast je známá klidnými letovisky, půvabnými rybářskými vesnicemi, dlouhými bílými plážemi či plážičkami ukrytými mezi skalami a impozantními výhledy na pohoří Sierra Nevada. Costa de Almería se jako každá dovolenková oblast ve Španělsku chlubí výtečnou gastronomií, množstvím kulturních památek a přírodních krás, ale na rozdíl od ostatních španělských oblastí nabízí nejlepší klimatické podmínky (316 slunečných dnů v roce bez deště a léto s příjemným větříkem), kvalitní ubytování za skvělé ceny a zajímavou polopouštní krajinu.

Hotely na Costa de Almería

Cala Figuera, Mallorca

Kefalonie: řecká kráska, která učarovala již romantikům 19. století

Pokud stále nevíte, kam na dovolenou v létě 2022 a je vám sympatické Řecko, doporučujeme vám naši poslední novinku – Kefalonii. Největší ostrov v Jónském moři vás okouzlí nádhernými plážemi, ať už vás láká exotická Xi Beach s červeným saharským pískem nebo běloskvoucí Myrtos Beach. Kromě krásných pláží se Kefalonie pyšní hornatým vnitrozemím s divokými loukami, vinicemi, malebnými zátokami i památkami s atmosférou dávných časů. Jde o ideální destinaci pro milovníky přírody a turistiky, která je stále nedotčená masovým turismem.

Doporučujeme hotely na Kefalonii

Doporučujeme hotely na Thassu

Pro rodiny s dětmi

Načítám...

Pro páry

Načítám...

Doporučujeme hotely v Algarve

Načítám...

Doporučujeme hotely na Costa de Almería

Načítám...

Doporučujeme hotely na Kefalonii

Načítám...

Další články

Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2023 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Během zájezdu na Tenerife si užijete překrásné pláže, četná obchodní centra a řadu zábavních parků včetně zoologických zahrad, ve kterých nechybí živá vystoupení kosatek a delfínů. Přečtěte si, co dělat a co vidět na dovolené na Tenerife.
Přemýšlíte, že byste letos Vánoce či Silvestr prožili mimo ČR a nejlépe někde v teple? Máme pro vás tipy na nejlepší destinace a zájezdy na sváteční dovolenou. Také vám prozradíme, jak se slaví Vánoce v exotice.
Vyberte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst světa, ať už vás láká relaxace na pláži nebo poznávání památek, místní kultury či přírodních krás. Máme pro vás tipy na nejlepší hotely.
Nenechte si utéct nejlepší ceny, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 31. 12. 2022. Nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Spatřete na vlastní oči nejhezčí místa Zanzibaru a inspirujte se tím nejlepším, co na Zanzibaru stojí za to vidět a zažít, ať už vás láká relaxační nebo aktivní dovolená.