1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2022?

Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2022?

Sobota, 29.1.2022

Seznamte se s EXIM nováčky! Kam na dovolenou v roce 2022?

Na rok 2022 jsme pro vás připravili nové destinace, ve kterých si užijete parádní letní dovolenou. Vsadili jsme na méně známé lokality nejoblíbenějších dovolenkových zemí, jako je Řecko, Španělsko a Portugalsko. Proč? Protože v nich najdete nádherné pláže, zajímavé památky, malebnou přírodu a vynikající gastronomii a zároveň se nemusíte obávat davů turistů. Vyberte si z našich čerstvých nováčků a inspirujte se, kam na dovolenou v roce 2022.
Cala Figuera, Mallorca

Thassos: jeden z nejzelenějších řeckých ostrovů

Poklidný řecký ostrov Thassos, vzdálený pouhé 2 hodiny letu z ČR, si stále uchovává tradiční řeckou atmosférou, kterou již většina známých řeckých ostrovů ztrácí. Na Thassu si stále vychutnáte řecké speciality v příjemných tavernách bez zástupů cizinců, budete se toulat zelení opuštěných olivových a piniových hájů, procházet se archeologickými nalezišti bez front či se slunit na krásných plážích vhodných pro celou rodinu, aniž byste museli složitě hledat volné lehátko nebo místo na osušku.

Doporučujeme hotely na Thassu

Cala Figuera, Mallorca

Algarve: portugalský klenot u břehů průzračného Atlantiku

Portugalsko ještě mezi Čechy není tradiční dovolenkovou destinací, přestože jde o zemi, která se pyšní jedněmi z nejimpozantnějších scenérií písečných pláží lemovaných skalami. Najdete je na samém jihu Portugalska v regionu Algarve. Právě zde si s námi v roce 2022 poprvé můžete na dovolené užít krásu rozmanité portugalské přírody, procházky po dlouhých pobřežních promenádách, vynikající gastronomii, perfektní servis zdejších hotelů i bohaté možnosti aktivit (výlety do historických měst či lodí, kvalitní golfová hřiště atd.).

Doporučujeme hotely v Algarve

Costa de Almería, Španělsko

Costa de Almería: dovolená mezi mořem a horami se španělským šarmem

Kam na dovolenou 2022 do Španělska? Vsaďte na Costa de Almería, třetí z našich letošních nováčků. Tato oblast je známá klidnými letovisky, půvabnými rybářskými vesnicemi, dlouhými bílými plážemi či plážičkami ukrytými mezi skalami a impozantními výhledy na pohoří Sierra Nevada. Costa de Almería se jako každá dovolenková oblast ve Španělsku chlubí výtečnou gastronomií, množstvím kulturních památek a přírodních krás, ale na rozdíl od ostatních španělských oblastí nabízí nejlepší klimatické podmínky (316 slunečných dnů v roce bez deště a léto s příjemným větříkem), kvalitní ubytování za skvělé ceny a zajímavou polopouštní krajinu.

Hotely na Costa de Almería

Cala Figuera, Mallorca

Kefalonie: řecká kráska, která učarovala již romantikům 19. století

Pokud stále nevíte, kam na dovolenou v létě 2022 a je vám sympatické Řecko, doporučujeme vám naši poslední novinku – Kefalonii. Největší ostrov v Jónském moři vás okouzlí nádhernými plážemi, ať už vás láká exotická Xi Beach s červeným saharským pískem nebo běloskvoucí Myrtos Beach. Kromě krásných pláží se Kefalonie pyšní hornatým vnitrozemím s divokými loukami, vinicemi, malebnými zátokami i památkami s atmosférou dávných časů. Jde o ideální destinaci pro milovníky přírody a turistiky, která je stále nedotčená masovým turismem.

Doporučujeme hotely na Kefalonii

Doporučujeme hotely na Thassu

Pro rodiny s dětmi

Pro páry

Doporučujeme hotely v Algarve

Doporučujeme hotely na Costa de Almería

Doporučujeme hotely na Kefalonii

Další články

Během zájezdu na Attiku budete relaxovat na dlouhých písečných plážích, spatříte místa legendárních antických bitev a nikdy to nebudete mít daleko za poklady hlavního města Athén. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Attice.
Nenechte si utéct nejvyšší slevy, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 30. 9. Ať už vás lákají blízká moře či exotika, nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Jih Řecka ukrývá region plný nádherných pláží, klidných letovisek a turistických zajímavostí v čele s takřka nekonečným množstvím antických památek. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Peloponésu.
Podívejte se, proč si na dovolenou vybrat řeckou Lefkadu, které letovisko je to pravé pro vás a inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější místa Lefkady, jež stojí za vidění.
Santorini slibuje mnohem víc než krásné pláže. Sněhově bílé kykladské domky na vrcholku strmých útesů, kráter utopené sopky, místa z dob antiky i středověku a slaďoučké víno. Inspirujte se, jak si užít nejromantičtější dovolenou vašeho života.
Africký klenot Tunisko, to nejsou jenom báječné pláže u Středozemního moře a nekonečné písky Sahary. Inspirujte se našimi tipy na největší přírodní krásy a užijte si dovolenou naplno.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím